Arkadaşar dolar cebimde hazır beklıyordum zaten dolar yukselsede benım gibi motosıkletın 4 yılda bir yenı kasasının çıkmasını bekleyenler var dolayısıyla motosıklet yıne cok satar satmaz değil. Yani bugun dolar 100 TL olsun bu motosııklet yıne satacaktır 0-100 3 sanıye ve abs tcs olan torklu boyle eglencelı motosıkletler ıcınde en ucuzu ve en ıyısi bile olabilir belkı. Yani ben 2 yıl para biriktirip aldım yenı alacak biri ise 5 sene para biriktirecek ama krizin vrudugu ulkemızde krız zamanı satısların artmasının tek sebebı bu . Ha motosıklet ollayı apayrı mevzu dedım ya gecen sene eskı kasayı almadım yenısı cıkacak dıye bekledım buradan konu bile actım pandemı mandemı erteleme vs olur mu dıye . Aslında bir 4 yıl daah beklesem belkı bunun elektriklisi cıkaak onu alacagım yanı olay bu Aslında budonem tum motorlu araclarda gecıs donemı bizim gibi gelişmekte olan ve hiç gelişemeyen ulkelerın kaderı bu malsf. Bkz hindistanda elektrıklı motorlar arabalar vs heryerde satılıyor ama bız o gunlerı 10 yıl sonra ancak gorebılırız oda asgarı ucretle calısan bırı hıcbır zaman sıfır urun alamayacak zaten