Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

CB250R'a Geçiş

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar,

Bir süredir almayı düşündüğüm CB250R'ı bugün Honda Bayisi'nden sipariş verdim, 2 senedir kullandığım Activa S'den güzel bir geçiş olacak, oldukça mutluyum.

Ancak malum İstanbul'da yaşıyoruz şimdi daha iyi korumam gereken bir motosikletim var, hırsızlar malum kapıda, önceden kullandığım 14mm kalınlığında Onguard zincir kilite ilaveten disk fren kilidi de almayı düşünüyorum, spesifik önerilerinizi rica ediyorum.

Ayrıca Kasko konusunda düşünceniz nedir, aranızda yeni kasko yaptıran ve fiyat bilgisi paylaşmak isteyen olur mu diye merak ediyorum.

İyi akşamlar,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Maliyet konusu sorun değilse abus 8077 gayet iyidir. Ömürlük kullanırsınız.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    abus 8077 güvenlik konusunda 20 üzerinden 19 puan veriyor.
    dışı çelik diske geçen mekanizme granit

kasko fiyatını araştır. çok gelirse daha az fiayına gps takip sistemi taktırabilirsin.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    kasko işi biraz fantezi 4000 den aşaya ben genelde görmedim.kapalı otopark vs olursa fiyat düşüyor.bence gerek yok kendi önleminizi alın abus8077 güzel bir branda zincirde var zaten yeterli gelir diye düşünüyorum.istanbul farklı tabi tüm illerden ama önemli olan bence park yeri

GPS takip sistemi daha iyi bir opsiyon olabilirmiş gibi geliyor, bu sistemler gerçekten kolay kolay bloke edilmeyen sağlıklı sistemler mi, kullanıyor musunuz? En önemlisi de sıfır bir motosikletin beynini bozar mı?

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun

Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

Arkadaşlar kısa süreli park halinde orta kalite bir alarmlı disk kilidi, uzun süreli parkta zincir kilit ve genel olarak en mantıklısının kasko olacağına karar verdim.

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Alıntı baranos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Bir süredir almayı düşündüğüm CB250R'ı bugün Honda Bayisi'nden sipariş verdim, 2 senedir kullandığım Activa S'den güzel bir geçiş olacak, oldukça mutluyum.

Ancak malum İstanbul'da yaşıyoruz şimdi daha iyi korumam gereken bir motosikletim var, hırsızlar malum kapıda, önceden kullandığım 14mm kalınlığında Onguard zincir kilite ilaveten disk fren kilidi de almayı düşünüyorum, spesifik önerilerinizi rica ediyorum.

Ayrıca Kasko konusunda düşünceniz nedir, aranızda yeni kasko yaptıran ve fiyat bilgisi paylaşmak isteyen olur mu diye merak ediyorum.

İyi akşamlar,
    3 senedir 2 motorumada yaptırdım kafam o kadar rahatki anlatamam,anahtarı unutuyorum üstünde kafam rahat,bi yere park ediyorum çalınırmı diye endişe etmiyorum kafam rahat,genel olarak mükemmel rahatlık fazlası ile tavsiye ederim.30 bin liralık motora 2 3 bin lira kasko yaptırmayıp çalındıktan sonra salya sümük ağlayan çok gördüm.

Size kesinlikle katılıyorum, önerdiğiniz bir şirket var mı?
    Bu konuda en negatif yorum paranızı 3 ay sonra aldığınız, siz böyle bir durum yaşadınız mı?

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anahtarı unutuyorum üstünde
    "anahtarı ile çalınması" klozu var mı

Merhaba hayırlı olsun.

Ben 3 ay önce kasko yaptırdım Pulsar rs200 motoruma sizin gibi bende çok sormuştum detaylı anlatayım.
    Yaşım 23 bu konularda yaş çok etkili.
    1900 tl ye yaptırdım kaskoyu kapalı alan zincir olması gibi gerekçeler yok. Muafiyet Yok. Çalındığı zaman direk piyasa fiyatını araştırıyor anlaşırsanız paranızı veriyor (rayiç bedel olarak geçiyor.)
    Unıco Sigortadan yaptırdım ( eski adı Aviva). Fakat şöyle bi durum var yaklaşık 10-12 yerden teklif aldım Kasko Teklifi Fiyatlar aşırı değişken muafiyete çok dikkat edin kaskoyu yaptırırken bazıları çalındığı zaman yüzde 25 muafiyet uyguluyor. Birde kaskoyu yaptırırken acentedan acentayada fiyat değişiyor. Ben mrt sigorta aracılığı ile yaptım. Güle güle kullanın

Bu arada ilk motorlu taşıtım.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Hayırlı olsun
    Darısı başıma inşallah

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Hayırlı olsun.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Kaskodan şaşmayın.

Çok abartmadan alabileceğiniz en kaliteli kilidi kullanın.

Bütçe müsaitse mutlaka GPS ve Alarm kullanın, alarmı yetkili serviste taktırın.

@roberto500 Çok teşekkür ederim ben de 22'yim aynı fiyatlara çıkarsa kasko yaptıracağım. @erensel ve @yurekli_emin çok teşekkürler.

Kural Z Hocam teşekkürler.

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Alıntı ojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "anahtarı ile çalınması" klozu var mı
    Evet var,%90 karşılanıyor.(şair sigorta ile çalışıyorum)

Scrambler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R '20 / Brixton BX125X '18
    Hayırlısı olsun hocam.
    Ben de sipariş verdim bugün.
    Siz nereden ve ne kadara aldınız?

Selamlar Hocam, Esengül'den aldım. 30'a.

Kergit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250
    Kasko olayı rahat hissettiriyor ama bir yıllık hesap yapmak doğru gelmiyor bana. 10 yıl aynı motoru kullansanız motor parası vermiş oluyorsunuz. Keşke fiyatları biraz daha makul olsa o zaman herkes yaptırırdı rahatça. Ben gidon kilidine ilave olarak disk ve fren kilidini kullanıyorum. Hırsızların tabiki herşeye bi çözümü var
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    Hayırlı olsun... Kasko ülkemiz şartlarında pek mantıklı değil. Takip cihazı takmanı öneririm. Tabi bunun yanında zincir alarmlı disk kiliti vs..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)