Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

mh drift ten inip 600rr baslamak ?

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese saygı çerçevesinde selamun aleyküm arkadaşlar bugun sizlere bişey danışmaya geldim ilk öncelikle ben mh drift kullanıcısıyım 1 2 ay oldu süreli 2000 km tecrübem var arkadaslar ben cok sıkıldım motordan ve megeli 250 r almak istedim herkes karşı cıktı şimdide 600rr almak istiyorum mt07 süren bir abim var mahalleden bana basla bisey olmaz sürünce ağırlıgı gidiyor dedi eski model bitane 600rr satın alıcam debriyajı bıraktıktan sonra sıkıntı olucagını zannetmiyorum gazı verdimi gider ztn agırlıgı gidiyomus motoru sürünce sizce 600rr mı fz6 mı SUZUKİ DL1000 MİYASIM 18

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ktm duke 250
    600rr ne kardeşim öyle çocuk oyuncağı gibi sen 2000 km mh driftle yolların tozunu attırmış adamsın bence en az zx10r, panigale v4s sürmelisin sonra h2r a geçersin nasıl olsa debriyajı bırakınca gidiyo hepsi
    Jeansque, lubimaya54, ulkerhan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CRF 250
    Samimi sormuş isen forumda araştır. Aklı olan kimse o aklındaki işi yapmaz ve tavsiye etmez.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    sondan okumaya başlayın arkadaşlar

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Şaka mı yapıyon birader??

bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    kişiyi engelleyince keşke açtığı başlıkları da görmesek.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    sen baya mantık yürütmüşsün sindirmişsin abilerinde belliki akıl zengini arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun demek düşüyor bize.18 yaşında bu parayı nerden kimden bulucaksın oda ayrı bir hikaye.bu arada hangi şehirdesin ? show haberde izleyince haa bu o deriz

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Aleykum Selam Kardeşim,

Mt7 süren abin dogru soylemiş,

Bu ozellik sadece 600rr da var.

Surunce ağirliği gidiyor,
    Abarti olacak ama,motor aslinda kendi yürüyor,sana sadece gidonu tutmak kaliyor.

Bu arada motoru kullanirken,amele sümüğü tekniğini asla unutma.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Mahalledeki abini yanlış anlamışsın motoru sürünce ağırlığın gitmesinin sebebi senin artık o ağırlığı hissedecek hayati fonksiyonlarının kalmamasından ötürü kardeşim, yok sıkıntı olmaz dersen ben link paylaşayım;

Düşük Km'li temiz duruyor ama seni tatmin etmeyebilir.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...16196667/detay
    levend84 bunu beğendi.

wqaz00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Değerli dostum olabilecek senaryoları yazayım sana ben.
    1-Viraj içindeyken gazı fazla açıp düşeceksin.
    2- Gaza gelip top speed yapacaksın ama motor gittiği gibi durmayacak..
    3- Asfaltın iyi tuttuğu bir yerde tekere gelecek kontrol edemeyeceksin.
    4- Kırmızı ışıkta beklerken insanlar sana bakacak haliyle sende yeşil yandığında hurraa yanlaya yanlaya gidip düşeceksin.
    5- Eski model alacağın için tamircilerle kanka olacaksın (hem zaman kaybı hem maddi kayıp)
    6- Bir süre kazasız belasız kullandıktan sonra ben hazırım alıştım buna diyip tedbiri bırakıp hata yapacaksın.

Bu senaryolardan birini illa ki yaşayacaksın gerekli tecrübeyi elde etmeyip cc büyüttüğün için. Ama illa alacam diyorsan Allah yar ve yardımcın olsun iyi eğlenceler
    YAHYaONUR bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sondan okumaya başlayın arkadaşlar
    18 den sonrasını okumadım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Alıntı batuhan2003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese saygı çerçevesinde selamun aleyküm arkadaşlar bugun sizlere bişey danışmaya geldim ilk öncelikle ben mh drift kullanıcısıyım 1 2 ay oldu süreli 2000 km tecrübem var arkadaslar ben cok sıkıldım motordan ve megeli 250 r almak istedim herkes karşı cıktı şimdide 600rr almak istiyorum mt07 süren bir abim var mahalleden bana basla bisey olmaz sürünce ağırlıgı gidiyor dedi eski model bitane 600rr satın alıcam debriyajı bıraktıktan sonra sıkıntı olucagını zannetmiyorum gazı verdimi gider ztn agırlıgı gidiyomus motoru sürünce sizce 600rr mı fz6 mı SUZUKİ DL1000 MİYASIM 18
    600 lük o abini geç sen beni dinle sen bir 1000RR kapat kardeşim sana yakışır

ZXCornering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 -YBR esd
    Daha yaşın çok küçük 600rr basite alınacak bir motor değil. Bence sen drift ile biraz daha tecrübe kazan veya eğitim al.

İllaki ben cc yükselticem diyorsan 250cc'ye kadar bir naked senin işini görecektir.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Debriyajı bırakıp gazı verdiğinde gitmesine gidersin, evet ağırlık da sıfırlanır ama marifet gitmek değil durmak ve dönmek.

tayfunley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125F
    O abinle bir daha sakın görüşme bence

Motosikleti
    Rks Newlight 125 Pro - Rks Rk 150
    Bunu mantığına nasıl uydurdun kanka 125-150 ccden 600lüğe geçmeyi? 2000 km tecrübem var demişsin aslında yok 2000 km çok az

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    2000 km de motor sürmeyi değil sadece üstünde durmayı öğrenirsin.senin bir sonraki seviyen 250cc ile 400 cc arası bir motor olacaktır.

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Ah ah bu konuları gördüğümde hep Bilginözü
    http://www.motosiklet.net/forum/arch...57140-p-2.html
    geliyor aklıma.
    Allah rahmet eylesin Bilginözü.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle konular eğlenceli de oluyor aslında ama, önceden çok yazıldı çizildi. .

Yine de samimi cevap vereyim, birkaç ay önce bisiklete cup motor takma, r125ı 250lik yapma planların falan olmuş. Yani yeni başlamışsın. .

Çevrendekileri dinleme, mesela arkadaşım olsan benim z250liyi görünen tecrübenle al kullan demem arkadaşım..Güvenemem.

Yas kırk üstü, 50000km tecrübe, arti 7 yıl ben o motoru almam zaten gerek görmüyorum sürüsümü bildiğimden. .
    Emeklemeden kosulmaz, önünde yillar var.Mevcut motorunda sürüsünü geliştir, imkan dahilinde temiz motorlarla cc yükselt zamanla derim. (Zaten yasal olarak binemezsin bildigim kadariyla)

Lamborghini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vazgec kardeşim.
    Bunu sana benim gibi birinin soylemesi tuhaf gelir, 10 yil once beni taniyan biriysen.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buram buram ego kokuyor burası.

la söyle bakam drifti yere bastın mı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)