Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Istanbuldan nakliyat

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbuldan evden alıp marmarise sandıklı şekilde motoru 450 liraya ege ulaşım ile anlaştık fiyat olarak hem uygun hem de bilindik ve güvenilir bi şirket herkese öneririm
    Vallahi bedava götürmüşsünüz .Yasaklar başlamadan 1o gün kadar önce İstanbuldan xmax400 almıştım.Antalya ya getirmem gerekiyordu firmalarla görüştüm google da aramada çıkan motosiklet taşıyan firmalar . Kasasız şekilde başka eşya taşıyan kamyonlara ek yük olarak koyacaklar 800 tl den aşağı fiyat çeken olmadı. Hemde kasa filan yok açıkta Tabiki güvenemedim gittim aldım bindim geldim 2 ay kadar önce mart ayında .Ha kasa ile garantili taşıyacağız deseler kesinlikle 800 tl verip geçerdim. yolda harcadığım para git gel vs 500 tl yi buldu da geçti bile.
    Kasasız kesinlikle taşıtmayın derim. motor yolda parçalanabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi bedava götürmüşsünüz .Yasaklar başlamadan 1o gün kadar önce İstanbuldan xmax400 almıştım.Antalya ya getirmem gerekiyordu firmalarla görüştüm google da aramada çıkan motosiklet taşıyan firmalar . Kasasız şekilde başka eşya taşıyan kamyonlara ek yük olarak koyacaklar 800 tl den aşağı fiyat çeken olmadı. Hemde kasa filan yok açıkta Tabiki güvenemedim gittim aldım bindim geldim 2 ay kadar önce mart ayında .Ha kasa ile garantili taşıyacağız deseler kesinlikle 800 tl verip geçerdim. yolda harcadığım para git gel vs 500 tl yi buldu da geçti bile.
    Kasasız kesinlikle taşıtmayın derim. motor yolda parçalanabilir.
    Sandığını kendim yaptırdım , fotoğraflarını paylaşırım gün içinde
    moonspell07 bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sandığını kendim yaptırdım , fotoğraflarını paylaşırım gün içinde
    Anladım,zamanım olsa bende yaptırırdım. Sandık işi basit olmalı diye tahmin ediyorum.Paletlerden az bir bütçe ile yaptırılır. Yinede ucuza götürmüşsünüz.

Umit1923 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650 F - 2017
    Hocam mototranstan hic memnun kalmadım, iletişim sıfır, vaad ettikleri tarihi surekli erteliyorlar,o firmayı elemenizi oneririm.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım,zamanım olsa bende yaptırırdım. Sandık işi basit olmalı diye tahmin ediyorum.Paletlerden az bir bütçe ile yaptırılır. Yinede ucuza götürmüşsünüz.
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    moonspell07 bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)