Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2018 Triumph Street Triple S 765 nasıl bilirsiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Yeni motor olma konusunda ilerliyor. Kendilerini bilen eden varmıdır. Nasıl bir motordur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    tek bildiğim. 2 silindir atağı var 4 silindir uzaması var.
    servis konusuna girmiyorum

Motosikleti
    MT-07
    675’lerin hastasıyım ama 765’lere kanım kaynamadı. Motobaba die bir vlogger vardı. Bir incele istersen.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    bu sorunun cevabını türkiyede 10 kişi belki verir.cevaptan kastım sorunları bakımları + - yönleri gibi.benim bildiğim bölüm şu şekilde.kalite malzeme olarak 10 numara.tasarım konusu bu motorda çok değişiyor ben eskisinde seviyordum ama bu kasasına hasta oldum yine 10 numara bana göre.performans olarak mt09 z900 den her türlü daha iyi.naked gibi görünüyor olabilir ama direk üstünde yarış motoru var affetmez.3 silindiri dibine kadar yaşa.aynı şekil viraj ve fren kabiliyeti içinde geçerli.aslında çok fazla artı yönü var ama bir yönü varki hatta tek eksi tüm artıları topluyor oda korlas tarafı.parça ve servis bakımları konusunda honda yamaha ile kıyaslamak çok aptalca olur.aşırı derecede istediğim bir motor kendisi alma imkanımda oldu ama YEMEDİ.o imkana sahip olduğumda 2018 model 50.000 tl idi hala duvarlara kafa atıyorum.2019a kadar 765s modeli herkesin yüzünü gayet güzel güldürür ama 0 km alıcaksan motor makyaj gördü.2020 765s diye geçen model artık a2 ehliyete uygun geliyor gücü kısık.r ve rs modellerine bakıcaksın 2020 olarak.bu kadar güzel bir motor nasıl türkiyede silinip gider canlı canlı izledim için acıdı.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Triumph parçaları global siteden kendiniz de getirebiyorsunuz diye biliyorum.

IceFrog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09
    Gidişi, duruşu, parça kalitesi, şehir içi kullanımı gayet memnun eder. Fakat yetkili servisten başka yete götüremezsin ( yüksek fiyatlar) Egzoz takmak istesen yazılımını doğru düzgün yaptıramazsın, bir parça 2 ayda gelebiliyor vs. Kısacası motor güzel ama perde arkası biraz üzebilir.

Motosikleti
    Yamaha Mt 07 2018
    Bakım fiyatlarını merak ediyorum 1 bin km ve sonrasını bilgisi olan varsa yazabilir mi 765R istiyorum mt09 un mesela 450-550 civari bu güzel makinaların ortalam bakımları nelerdir?
    Teşekkürler şimdiden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)