Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İki Tekercilerin Kanı Kaynamaya Başlamış...

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En son 13 Mart'ta motorumun marşına basmıştım. Emekli ve biraz da kuralcı olduğumdan bir buçuk aydır evdeydim. Haftada 1 kez evden çıktım. O da yakındaki markete gitmek için. Baktım hava da iyi. Motoru çıkarıp bir Riva turu yapayım dedim.
    Yolda gördüğüm motor sayısı beni şaşırttı. Millet tek, ikili, çoklu gruplar halinde Riva yollarına düşmüş.

Hayırlısı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bulaşa bulaşa hepimize gelecek galiba.
    hayırlısı

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    4 aydır binmiyordum motora, bugüne kadar

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En son 13 Mart'ta motorumun marşına basmıştım. Emekli ve biraz da kuralcı olduğumdan bir buçuk aydır evdeydim. Haftada 1 kez evden çıktım. O da yakındaki markete gitmek için. Baktım hava da iyi. Motoru çıkarıp bir Riva turu yapayım dedim.
    Yolda gördüğüm motor sayısı beni şaşırttı. Millet tek, ikili, çoklu gruplar halinde Riva yollarına düşmüş.

Hayırlısı...
    Onlardan biri ben olabilirim bugünden bahsediyorsak Kimseyle ilişiğiniz olmadıktan sonra virüsün bulaşma olasığılı zaten çok düşük.Haftada 1 gün evin içinde bütün ekipmanlarımı giyiyorum direk motoruma biniyorum,sonrasında şehirin kalabalığından uzaklaşıyorum mümkün oldukça,köy taraflarına gidiyorum.Mesela bugün Ataşehirden çıktım,polonezköy,beykoz hayvan barınağı,görümce yolu,derindere,riva yaptım.Dönüş yolu olarak direk riva,kavacık,ataşehir tertemiz çokda kafada birşeyler kurmamak lazım.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    bende artık kaynadım daraldım yarın 3 arkadaş ilk defa 60km bir tur yapıcaz.git gel zaten oturcak bir yer yok motor yol yapsın kafamız dağılsın motor yol alsın

Motosikleti
    MT-07
    Bugün işe gidip geldim motor ile. Kurtlarımı döktüm. 1-2 hafta daha sabrederim. 10lt benzin koyup şımarttım kendisini. Zira ağır bakımı geldi artık. Bir dahaki haftaya yasak kalmaz ise servise götüreceğim.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    17 nisan cuma günü işyerine gittim sokağa çıkma müsaadesi için kaymakamlığa dilekçe yazdım.
    Bakırköy kaymakamlığının AHL ye taşındığını unutup motoru çıkardım.
    Sırtım fena halde terli.
    Tabi ben Bakırköyden AHL ye.
    Bakırköyden AHL ye giderken montun arasından giren havadan dolayı terli sırtım fena üşüdü.
    Bir haftada kendimi zor toparladım.

Aman dikkat. Şu anki hava tam üşütmelik/hastalık havası.
    emenyasin bunu beğendi.

BurakSNCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İronmax 250
    İşim gereği istinye, Yeniköy ve Tarabya sahilde çok dolanıyorum. Son zamanlar da o kadar çok görüyorum ki ben de inanılmaz. Goldwingçiler, nakedçılar scootercılar falan. Şu karantina döneminde ben de eşimle bir kere çıktım turlayıp geldik öyle sahilde Eğer yarın da bi aksilik olmazsa bir yere temasta bulunmadan bi garipçe yapıp gelmek istiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler