Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bizimmotor.com' dan alıveriş yapan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

http://www.bizimmotor.com sitesinden toplu şekilde motor parçası alacağım internette bu site hakkimda hiç bir bilgi yok buradan alışveriş yapan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha geçen hafta yaptım, bir sorun yaşamadım kargolaması güzel sağlam geldi ürün.
    bir problem yurt ici kargo bana 1km uzakta olmasına rağmen Kargomu yurt ici kargo ürünümü 2 gün dükkanda bekletti bende gittim kendim aldım

yurt ici kargo kullanmaları hoşuma gitmedi ama genel olarak problemsiz bir firma

Teşekkürler sağolun 😊

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Reklamin iyisi kotusu olmaz

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Daha önce ismini duymadım ama alan arkadaşlar memnun. Yeni isimlerle birsürü motosiklet ekipmanı yedek parçası satan siteler türedi. Dikkat etmek lazım. Geçenlerde birisi motoenvanter adlı siteden aldığı ürünün kullanılmış olduunu söylemişti.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

Teşekkürler

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Yıllar önce CBF 150 ön siperlik almıştım,bir sorun yaşamadım

Arkadaşlar Bahsettiğim Siteden 2016 model yamaha Mt 25 (60bin km) ime toplam 10 parça Zincir, dişli, bakım seti, disk, debriyaj balatası ağır bakım için gereken parçaların nerdeyse hepsini aldım.
    fren balataları brenta markaydı bu markayı biraz araştırdım avrupa ve italyan markaları motosikletlere balatalar üreten İtalyada üretim yapan bir firmaimis araştırmamdan sonra bu endişemde kalmadı. Zinciri Rk marka aldım Rk markasını daha önce kullandığımım için gözüm kapalı aldım sonuç olarak japon markası.
    ek olarak kendi motorum dışında babamın yamaha ys 125'ine bir türlü bulamadığı zincir dişli setinide tesadufen bizimmotorda rastladım dişli seti ve fren balatalarınıda aldım.

tek seferde toplam olarak: 3100 tl küsüratlı bir alışveriş oldu.

şiparşi verdikten sonra 1 saat sonra firma tarafından arandım kimlik numaramın eksik girildiğini söylediler. e fatura için doğru olması gerekiyormuş doğru şekilde kimlik numarımı paylaştıkdan sonra ne zaman kargoya verilir dedim bu gün verileceğini söyledi telefondaki arkadaş. ayı denildiği gibide akşam üstü aras kargo takip numarası telefeon numarama geldi. kargo 3 günde teslim edildi ama olsun.hediye 2 tane yamaha anahtarlıkda göndermişller :D ertesi gün eskiden yamaha servisinde Çalısan Usatamdan mt 25 ve Ys 125 için randevu aldım. 2 gün sonraya müsait olduğunu söyledi 2 gün sonrada servisin yolunu tutduk. Montaj Ve Bakım İşlerine bir çay içtikden sonra usta başladı. ustama başlamadan önce sordum parçaların içinde beğenmediğin ve sıkıntı çıkaracak bişey var ise iade edelim hiç riske girme dedim. ilk başta debriyaj balatası ve yağ, filitersi değiştirdi. 5100 motoul yağ, sonra fren balatları disk, zincir dişli seti derken en sonda aldığım özel plakalık montajı Son İnce ayarlarınıda yaptıkdan sonra sonunda bitti Usatama Parçalar Nasıldı Diye Sorduğumda Parçalar iyi ve kaliteli parçalar daha Önce Kullanmış bizim usta bire bir yerine otrdu uyumlu ve marka parçalar dedi. nerden aldığımı sordu internetden dedim gelen debriyaj balatalarda nhc Taiwan üretimiymiş onuda ögrendik. debriyaj balatası taiwan, balatalar ve disk italyan, zincir japon, dişli yerli imalat derken kaliteli ve uygun bişey oldu.

bizimmotordan aldığım Parçalar 3100 tl
    işcilik ve debriyaj kapak orjinal contası: 450 tl (Ys 125 dişli zincir seti ve balatalar içinde)

Debriyaj Balatası Değişimden Sonra motosikletin performansında hisedilir şekilde artış oldu debriyaj balatası çok önemliymiş bunu öğrenmiş oldum. gaza yüklendiğim zaman yüksek devirlerde bağırma vardı hepsi
    gitti.

Sonuç Olarak Bizimmotor.com'dan yaptığım alış verişden %100 memmun kaldım. forumda bu firma hakkında bilğilendiren arkadaşlar çok teşşekkür ederim. Bunun Dışında Tavsiyem Gittiğiniz Ustaya Dikkat yıllardır bu işin içinde olan kişileri tercih Edin usta tarafından yapılan en ufak hata büyük skıntılara neden olabililiyor. parça arayışında olan arkadaşlar Bizimmotor'dan gönül rahatlıyla alışveriş yapabilirler. mt 25e aldığım yedek parçalar hakkında sorusu olan var ise cevaplıyabilirim.. sitede mt25 için temizlenebilir ve performans hava filtresi var daha önceden kullanan oldumu diğer filtre değişimde bunu almak istiyorum bu filtre hakkında bilğisi olan var ise lütfen paylaşabilirmi ? Teşekkürler.

MT25 'le uzun yolar beni bekler artık tekeriniz düz basın dostlar.
    Thesinner83 ve cıbılduck bunu beğendiler.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Benim de alışverişim oldu.
    Çok nazik ve dürüstler.
    Tavsiye ederim

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    iyi firma ama internet siparişi öncesi arayıp teyit etseniz iyi olur, bir sırt dayama alacaktım, farelerin süngerini yediği ortaya çıkmıştı, iyi ki telefon edip sormuşum iyi esnaf, eft yapacaksanız telefonda pazarlık da mümkündü, yine alışveriş yapabileceğim bir yer, öneririm ...

Motosikleti
    NS 200
    Yap olmasa geri iade edersin sorun yok ben zamanında kalyoncudan alışveriş yaptım yanlış gönderdiler sonra hallettiler adı var diye sipariş vermiştim ben de. yani paran yalan olmaz merak etme

rebeka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben yaptım ürün defolu geldi.
    O şekilde kullanıyorum iade etmedim

Teşekkürler sağolun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)