Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet alınmalı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Merhabalar abilerim, kardeşlerim umarım iyisinizdir. Hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum. Benim soracak olursanız, bu sıra biraz canım sıkkın. İki, üç aydır motosiklet almayı planlıyorum. 20.000 TL nakit param var, ha bugün ha yarın derken fiyatlar hızla arttı. Bajaj'ın bugün yeni fiyatlarını gördüm kalbim sıkıştı resmen. Ne olacak bu durum, bajaj ns200, cf moto 250 nk, tvs trt 200 alabiliyorum bu paraya. Sizce ne yapayım iki ay bekledim, bir süre daha beklemeli miyim sizce?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beklediğinde düşecek mi? pek zannetmiyorum.

Sıfır takıntın yok ise mt25 al fiyatlar yükselmeden derim.
    espresso ve Jeansque bunu beğendiler.

superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bencede elindeki parayla illaki motor alicam diyorsan mt25 almanı tavsiye ederim
    Jeansque bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beklediğinde düşecek mi? pek zannetmiyorum.

Sıfır takıntın yok ise mt25 al fiyatlar yükselmeden derim.
    Sıfır takıntım yok ancak tecrübem de yok. MT-25 lere baktığımda 2016 model 20-35 bin km arası satılıyor bendeki paralara. Sonradan problem yaşarım diye çekiniyorum açıkçası. Bir de ben küçük şehirde yaşıyorum, bu karantina döneminde büyük şehirlere gidip, dönmek problem olacak. Sıfır motosiklet alınca en azından bu tarz dertlerim olmaz diye düşünüyordum.

superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Jeansque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır takıntım yok ancak tecrübem de yok. MT-25 lere baktığımda 2016 model 20-35 bin km arası satılıyor bendeki paralara. Sonradan problem yaşarım diye çekiniyorum açıkçası. Bir de ben küçük şehirde yaşıyorum, bu karantina döneminde büyük şehirlere gidip, dönmek problem olacak. Sıfır motosiklet alınca en azından bu tarz dertlerim olmaz diye düşünüyordum.
    seçim senin , temiz bir makina bulursan al derim.
    kendi acımdan konuşuyorum, ben aldığım mala uzun süreler binerim mesela 2014 senesinde aldığım motora halen binmekteyim, senin düşünceni bilemem ama bu gidişat zamlar elimizdeki motorlara daha uzun süre binmemizi gerektirecek o yüzden tercihim mt25 olurdu.
    Jeansque bunu beğendi.

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Makina temizse yaşa falan bakma ya çokta önemli değil bende mt 25 derim güzel sorunsuz alet
    Jeansque bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Ne alırsın bilmiyorum ama madem küçük şehirdesin, internetten bazı bakım parçalarını alıp evde stoklamanı öneririm. Hava filtresi, yağ filt, buji, fren sıvısı, balatalar, soğutma sıvısı vs
    Jeansque bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Jeansque adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mt25 tecrübesiz birisi için aşırı zor olacağını düşünmüyorum, forumda cok üye 250 cc 600 cc ile başladı motosiklete.

20-25 bin km deki bir mt25 cogu sıfır hint/cin motorundan daha saglam durumdadır emin ol.

Ekonomik olarak da düşünürsek günümüzde motosiklet değiştirme isteğini en uzun süre tıkayacak motoru alarak baslamak gerekıyor bence.
    Jeansque bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Hepinize değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    yaşadığın şehirde cfmoto iyi bir servisi varsa nk250 1. seçenek olur.eğer yoksa temiz km si düşük bir motor bulmaya bak.yaz geliyor zam geliyor euro artıyor.beklediğin her dakika zarardasın.ama nk250 tavsiye ederim hem 0 motorun olur hem güçlü tipi güzel.servis işini halledersen tavsiye ederim.onun dışıdna tvs 200 de güzel bir seçenek olur güçsüz ama sağlam tabi.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Bekledikçe yükseliyor maalesef o yüzden beğendiğin bir motosiklet varsa gecikmeden almanı tavsiye ederim. Bu saydıkların içinde benim tercihim rtr200 olurdu. Kıyısından döndüm ben çok güzel motosiklet
    Jeansque ve bursalıali bunu beğendiler.
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Mayıs ayı itibari ile döviz kuru için zam gelecektir bütün motosikletlere. Hazırda paran var ve iş durumunda sorun yoksa al bence. Birde şahsen KM 30.000 olan MT-25'i 0 KM NS200'e tercih ederim. Ne alırsan kazasız belasız keyifle sür inşallah.
    Jeansque bunu beğendi.

Bende 1ay önce 20 bin bütçe ile motor bakıyordum. 20 bine temiz mt25 bulamadım malum sitede fiyatları 24 den başlıyordu. Bunun üzerine sıfır ns200 baktım onunda geçmişi pek parlak gelmedi, sonuç olarak TVS RTR 200 aldim. Motor hakkında yorum yapmak için daha çok erken 80 km ancak yapabildim malum durumlardan ötürü. RTR 200 ilk vitesli motorum tvs nin sağlamlığına güvenerek aldım. Ben sıfır olarak şimdilik fiyatı da iyiyken değerlendirmenizi tavsiye ederim. Almadan önce çok hindistan inceleme videosu izledim yağ sogutma gayet başarılı su soğutma olmamasını çok dert etmeyin.
    Jeansque ve yigozya bunu beğendiler.

Motosikleti
    Fazer
    Merhaba,bilmiyorum tarzınıza uygun olur mu ancak Crf 250l bakabilirsiniz. Bütçeniz 21/22.000 tl lere çıkarsa sıfır ayarına yakın motosikletler bulunabilir.Kendini kanıtlamış oldukça sağlam bir motosiklet.
    Jeansque bunu beğendi.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    cf moto'ya bulaşma. forumda cf moto sahipleri parça sevkiyatı ne zaman gelecek diye servisin kapısında yatıyor.
    1 sezon binerim satarım başlangıç motoru bu dersen ns200. al sat hızlıdır. performansı iyidir, parçası ucuzdur.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Tarzına ve kullanım biçimine göre sıfır alacağına mt25,inazuma F,crf 250 üçünden birini al ikinci el
    Jeansque bunu beğendi.

ChuckBerry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Kesinlikle daha fazla beklemek çözüm olmayacak, şuan alacağınız motorları haziran temmuz aylarında aynı bütçeyle almanız pek mümkün değil.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Cebinde birikmişin varsa ve "Birgün illa motosiklet alacağım" diyorsan, fiyatlar daha da artmadan şimdi tam zamanı. Ha 2 ay içinde bu parayı katlama imkanın varsa o ayrı, o zaman daha farklı bir tercih yapabilirsin.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Ben 50000 km üstü bir Pulsar 200Ns sahibi olarak al ve Pulsar al derim.
    Pulsar'ın bakım maliyetleri daha uygundur.
    mattiadestro bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj >Pulsar 200NS
    10 bını aşmamış domı al başka bişi düşünmene gerek yok

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)