Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Altın elbiseli adam harici motosiklet tanitan en iyi kim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar rahmetli barkin usta öldügunden beri tat alamiyorum. Youtupta acip o tarz vidyolar izlemek istiyorum. Bu konuda bizi evet iste bu dedirtecek baska kimler var. Yardimlarinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı okancaytasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar rahmetli barkin usta öldügunden beri tat alamiyorum. Youtupta acip o tarz vidyolar izlemek istiyorum. Bu konuda bizi evet iste bu dedirtecek baska kimler var. Yardimlarinizi bekliyorum.
    Motorondaki alişan abi, şimdi kendi kanalı var, 100oktantv. Şuanlık bunu bekliyorum tek umudum o, diğer hepsi çöp benim gözümde.
    kenan_gül bunu beğendi.

noqturno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660za Tenere
    Görsellik, çekim tekniği, kurgu konusunda MotopixelTV, Samimiyet konusunda Motosiklet İstasyonu, Deneme Tahtası, Motorcu Muhabbeti. Alişan'ın kanalı 100oktanTV de iyi geliyor

lawyer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Motomania izmir kanalı da soru cevap şeklinde bir formatı var kendine özgü. Alişan fidan ve motopiksel ile birlikte takip ettiğim 3. Kanal. Alişan fidan çok iyi ama gerçekten motorun dilinden de anlıyor çok iyi motor kullanıp iyi izah ediyor incelediği motorun kullanım hissiyatını

ChuckBerry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    En iyi diyemem hiçbiri yerini tutamaz fakat başarılı bulduklarım 100oktantv, Motorcu Muhabbeti, Motopixel Tv, Deneme Tahtası.

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    kimse yerini tutamaz tabi ama Son zamanlarda nekipedia diye yeni bir kanal var izlerken sıkılımiyorum diğerleri bir yerden sonra sıkıyor
    MR.BERK bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Mamba'yı unuttunuz mu beyler.
    Motodivit

Barkın reisin yerini kimse alamayacak, onu biliyoruz da.
    Eskiden AEA video attığında, ilgim alakam olsun olmasın izlerdim. Çünkü izletiyordu rahmetli.
    Motodivit'te de ne yalan söyleyim, o da izletiyor kendini. Bizim oralardan olduğundan da olabilir.

Şimdi bir motosiklet inceleyeceğim zaman, google'a yazıp kim çıkarsa ona bakıyorum. "Aa dur yeni video atmış" diye kimseyi izlemiyorum.
    engin_deniz ve Green Arrow bunu beğendiler.

herkesin yeri ayri
    barkinin kendine has ilgi uyandirici bir hali vardi, diger kanallari onunla bu acidan kiyaslamak digerlerine haksizlik olur bence.
    eglenceli icerik uretiyordu, ayni mizahi dille icerik ureten belki bir nebze motopixel var.
    göruntu ve cekim konusunda motopixel
    samimiyet konusunda deneme tahtasi erkin yesil
    bilgi icerik konusunda 100oktantv (eski motoron), alisan gercekten cok iyi motor kullaniyor, bozuk toprak yolda tenere ile 160km yaptiginda hem aklindan suphe ettim, hem de yetenegini takdir ettim

iclerinde hem inceleme, hem kisa uzun yol deneyimleri, hem gezginlik hem de benzeri tum konulari tam isleyen tek kanal ise deneme tahtasi.
    erkin yesil iyi is cikariyor ama promosyon kisminda oda eksik kaliyor, kanali hakettigi izleyici sayisinin altinda bence.
    kenan_gül bunu beğendi.

enes_ayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Şuanda en iyisi kesinlik MotopixelTV gerçekten bu işi yapıyor bence rakipsiz. Onların dışında Motoron Dergisi, Moto Rhino, MotoDivit kanallarını seviyorum.

Bende motomania izmir kanalını beğeniyorum, arkadaş ticarete aktif girdikten sonra boşladı biraz ama iyidir sohbet tadında ve samimi,Eski takipçisiyim. Motopixel ve deneme tahtası da iyidir.
    Diğer arkadaşlar biraz daha pişmeli bence.
    Abileri dışında öneri verecekleri bende bekliyorum

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Eğer motor tanıtımı yapan bir kanal yavaş yavaş aksesuar mağazalarına giriyor ve girebildiği mağazadaki ürünü anlatırken öteki ürünlere bok atamaya başlarsa benim için hollywood kalitesinde çekim yapsa bile samimi gelmiyor en sağlam örneği motopixel.

Altın elbiseli adam aramızda bukadar tanınmasa ve popüler olmasa kesinlikle motodivit derdim. Özellikle eski kullanıcılar izlediğinde anlayacaktır. Sadece motosiklet anlatıyor. Olması gerekeni yapıyor. Bu arkadaşın imkanı olsa ve istanbulda yaşasa eminim çok delidehşet işler yapardı. Benim favorim motodivit

Alişan fidan zaman zaman aksesuar zaman zaman motosiklet tanıtımı yapsada bu işi en dengeli yapanlardan. Önceleri motoron ile çalışırken şu sıralar sanıyorum sadece kendi kanalına odaklanmış durumda 100 oktan. 2. favorim

Sadece aksesuar anlatımını sevdiğim görüntü formatı olarak revzilla ile aynı olan özen tv.

Bunların harici 10 yılı aşkın süredir sürdüğüm motosiklet üzerinde hiç adını duymadığım ve kanala girdiğimde 3213128371203712 abone gördüğüm çok fazla sayıda kanal mevcut.
    s0me0ne ve hyo kenan bunu beğendiler.

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Metinrr Ve Forumda Biri Vardı Unuttum O Güzel Kanallardı

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Yurt dışı uzun tur tecrübelerini katarak motosiklet incelemesi yaptığı için Deneme Tahtası Erkin Yeşil’i takip ediyorum

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Tektabanca vardı. Türkiye 'ye döndü ve videolar kesildi. Eski videoları, yollar, gazlaması, anlatımı bana en iyi gelen o.

https://www.youtube.com/watch?v=CUmVnrE5t-Y

bu abi süper. tavsiye ederim.

Motosikleti
    MT25 2016
    alişan fidan gayet başarılı.

[rpm] vardı pulsar vlogları yapıyordu ama kayboldu. düzgün bir arkadaştı.

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Alişan Fidan en iyisi tartışmasız. Motipixel'e ise tahammül edemiyorum. O kadar yanlış bilgi veriyor ki...
    Stock Sever bunu beğendi.

exteras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F700 GS
    Motopixel tam eski kafa satışcı. Her incelediği motor için: çok iyi, harika olmayabilir ama çok iyi şu özelliği daha iyi evet hepsinde var bu özellik ama bunda da olduğu için çok iyi. Titreşim her motorda olduğu kadar var fazlası yok. Şu kanalın videolarını yeteri kadar izlerseniz çinliyi, hintliyi, japonu, avrupalıyı aynı kalite sanırsınız.
    pinkcrow7 ve ryangt bunu beğendiler.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Barkın bu işte en iyisiydi çünkü işkembeden motosiklet yorumu yapmıyordu.
    Bu işin eğitimini almıştı.
    Bunu da motovlog çekmek için yapmadı.
    Her iyi iş gibi yayın hayatı kısa süren 2Teker dergisi için yaptı.
    Dergide yapacakları testler için Mustafa ile birlikte(Galiba Kubilay'da vardı geçmiş gün iyi hatırlamıyorum) İngiltere'ye gidip test pilotluğu eğitimi aldılar.
    Dergi işi tutmadı ama Barkın'ın anlatım tarzının da etkisiyle motovlog işi tuttu.
    Çünkü içerik, bilgi ve tecrübe toplamından oluşuyordu.
    Yani Barkın eğlenceli konuşuyordu ama boş konuşmuyordu.
    Eğitim ile ilgili videoları eleştirilebilir ama motosiklet test videoları neredeyse kusursuz.
    Bu nedenle aynı altyapıya sahip olmayan vlogların sahiplerini Barkın ile kıyaslamayın.
    Onun gibisi zor gelir çünkü adam aynı zamanda meraklıydı da.
    Yani ben bilirim havasında değildi.
    Motosiklet etrafında olup biten herşeyi bilmek isterdi.
    Mesela CSS eğitimlerine muhtemelen ihtiyacı olduğunu düşündüğü için değil, ne olup bittiğini görmek için gitti.

Tabi ki ülkemizde Barkın gibi bu işin eğitimini almış ve birikimli insanlar var ama bunu anlamak için her ortaya çıkana bir şans vermek gerekiyor.
    pinkcrow7, hyo kenan, Herscel ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Seviyeli yayın yapan motomaniaizmir , deneme tahtası , nekipedia ,diyebilirim keyifle izliyorum.takip edemediğimiz güzel arkadaşlarda vardır eminim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)