Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Altın elbiseli adam harici motosiklet tanitan en iyi kim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    NeDemekŞakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS330 Forza
    100oktan detaylı bilgi ve kullanım hissiyatı
    deneme tahtası gezi, uzun yol hakkında
    motopixel kitab-i bilgi
    rpm iyiydi ama artık aktif değil
    motomaina soru-cevap şeklindeki tarzı ile bir çok konuda bilgi ve öneri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaslar tavsiye ettiginiz bikac arkadasa baktim. Takibe de aldim sagolun. Ancak anladim ki bu isin "aea" sonrasi cok buyuk eksigi var. Istek , talep var ama cok ta buyuk bosluk var. Insallah bi sekilde bu bosluk dolar...

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    100oktan kanalını ben başarılı buluyorum. bilgi olarak genel motovloglardan yüksek
    eğlenceli anlatım olarak ta motodivit var bizim forumdan batuhan yapıyordu mamba90 olarak(beni sevmesede ben kendisini takip ediyorum :D)

Motosikleti
    Mondial Z-One 150
    Altın elbiseli adamdan sonra bir boşluk olduğu kesin. Videolarındaki o samimiyet hiçbir yeni videodan alınmıyor.
    1 yıla kadar anlaştığı markayı kötülemeden, objektif davranan, tanıtımını yapan bir kanal olabilseydi tartışmasız profesyonel çekimleriyle Motopixel derdim. Şu an ise adamın gülüşüne tahammül edemeyecek kadar tiksindim ve bıraktım.
    Onun dışında 100oktan, motomania ve kanalı yeni açmış olsa da çok başarılı olduğunu düşündüğüm nekipedia bu işte kendilerini bozmaz ise iyi yerlere geleceklerdir.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Motosiklet tanıtımı değil de moto sohbet izlemek isterseniz Flu Tv - İleri hatalar akademisini de tavsiye ederim. Altınlı Geceler'den bildiğimiz Fuat Domaniç ve Devrim Sirmen var.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    büyük harflerle yazıyorum. kendisini izlemekten büyük keyif aldıgım MOTODİVİT namı diğer mamba

Motosikleti
    Pulsar 200ns - Yamaha mt-25abs
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet tanıtımı değil de moto sohbet izlemek isterseniz Flu Tv - İleri hatalar akademisini de tavsiye ederim. Altınlı Geceler'den bildiğimiz Fuat Domaniç ve Devrim Sirmen var.
    fuat domaniç'i oldum olası sevmemişimdir. hep bir lakayıt laubali hareketler. ayrıca pistte bir arkadaşı göz göre göre biçtiği, rahmetli barkın'a da yolda kaza yaptırdığını hatırladıkça daha da soğuyorum. bana göre aşırı antipatik ve motosiklet bilgisi sandığı kadar çok büyük olmayan birisi. o yüzden ellerimi kollarımı bağlayıp karşımda açsalar gözlerimi yumar yine izlemem
    tommygun, skucukyazici ve tarikcapar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı coderbiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuat domaniç'i oldum olası sevmemişimdir. hep bir lakayıt laubali hareketler. ayrıca pistte bir arkadaşı göz göre göre biçtiği, rahmetli barkın'a da yolda kaza yaptırdığını hatırladıkça daha da soğuyorum. bana göre aşırı antipatik ve motosiklet bilgisi sandığı kadar çok büyük olmayan birisi. o yüzden ellerimi kollarımı bağlayıp karşımda açsalar gözlerimi yumar yine izlemem
    Sizin kararınız elbet ama Devrim Sirmen'in mütevaziliği ve bilgi birikimi (Adam Css hocalarından)sizin ilginizi de çekecektir.

Motosikleti
    mt-07 abs
    En tepede alisan fidan var begenirim izlerim dikkate alirim motorondan beri takip ederim. Motopixel selcugu sevmem ama icerik uretiyor. İzlerim begenmem dikkate almam. Deneme tahtasi beyi de xpulse tanitimindan sonra izlemeyi biraktim. Yani bu isi hakkiyla yapan tek insan 100oktan. İcerik anlaminda da motopixel

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Motomania soru cevap seklinde ama digerleri gibi surus formati eklerse cogunu gecer

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin kararınız elbet ama Devrim Sirmen'in mütevaziliği ve bilgi birikimi (Adam Css hocalarından)sizin ilginizi de çekecektir.
    tabi, ona bir sözüm yok. ama fuat aşırı antipatik bi adam

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüm Türk motoviloglar tırt. En fazla 1 tane videolarını zar zor izleyebiliyorum.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motopixel Tv değildir. Teknik olarak son derece zayıf olmasının yanında İngilizce de bilmiyor ve yazıları bile doğru dürüst okuyamıyor. Kawasaki Versys'i hala "versi" diye telaffuz ediyor.

Tam da günümüz dünyasının içi boş popüler işlerinden birine imza atıyor.
    haluk23 bunu beğendi.

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    Motopixel ve motorcu muhabbeti'ni beğeniyorum
    tekeriniz yere sağlam bassın...

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    düzenli takip ettiğim bir kanal yok ama motopixel'in anlattıklarının yarısından fazlası yanlış. O kadar fazla takipçisi olupta o kadar dezenfermasyon yayması 'traji-komik'

Motosikleti
    CRF250 Rally - Wave 110i - Crypton S - CB125F ...
    Altın Elbiseli Adam'dan sonra motosiklet incelemesi yapanlardan birisi olan MotopiXel TV Selçuk ile ilgili birkaç şey yazmak istiyorum. Geçtiğimiz haftalarda Kolaçan kanalında yayına çıktı kendisi ve 2 saate yakın sohbet muhabbet döndü. Kendisine sorulan sorulardan birisi de Barkın Bayoğlu ile karşılaştırılıyor olmaktan hoşlanıp hoşlanmadığı idi. AEA gibi birisiyle kıyaslanıyor olmanın memnuniyet verici olduğunu ama tarzları ve kökenlerinin farklı olduğu için bu durumun kendisini rahatsız ettiğini söyledi. AEA'nın bu işe yıllarını vermiş olduğunu, kendisinin ise medya kökenli olduğundan bahsetti.

Tespitlerim: 1. AEA Barkın hem çocukluğunda İngilterede yaşadığından dolayı İngilizce, hem de üniversite eğitiminin bir kısmını Belçikada görmüş olduğu için Fransızcayı çok iyi derecede biliyordu. Motopixel Selçuk ise maalesef yabancı dile Fransız. Önceki bir mesajda da yazıldığı üzere "Versys" modeline "Versi" demişliği var. "Royal Enfield" markasına "Royal Enfayld", "Pirelli Scorpion Trail" lastiğe de "Skorpion Trayl" dedi. Daha fazla videosunu takip edilse daha da fazla telaffuz yanlışına denk gelmek mümkün.

2. AEA Barkın bırakın ülkemizdeki motosiklet tarih ve kültürünü, motosikletin evrensel olarak ve markaların doğuşundan itibaren neredeyse tüm tarihine hakimdi. Kendisine canlı yayında sorulan sorularda konu bir modele geldiğinde gayet eski bir model bile olsa o modelin doğuşundan ve piyasaya çıkışından tut, varsa yaşattığı sorunlara kadar bilgi veriyordu. Önceden çalışılmış bir konu değil haa, canlı yayında konusu geçen bir marka model bu. MotopiXel Selçuk ise yine yukarıda bahsettiğim canlı yayında Çin ve Hint motosikletleriyle ilgili bir soruya her iki ülkenin de iyi ve kötü markaları olduğunu, Hintlilerden Royal "Enfayld"ın iyi olduğunu ve aynı şekilde dünyada çok bilinen başka bir Hint markasının da İndian olduğunu söyledi. Indian markası Harley'den bile daha önce kurulmuş ve tamamen Amerikan markası oysa.

Sonuç olarak tek bir canlı yayında yabancı dile olduğu kadar motosiklet kültürüne de Fransız olduğunu hissettirdi.

İnşallah yabancı dilini ve motosiklet konusunda bolca okuyup bilgi birikimini ve kültürünü geliştirir ve eksiklerini tamamlar.

Çok erken gittin be Barkın!

Motosikleti
    izlediğim motovloggerlar
    inceleme için sadece alişan fidan kanalı 100 oktan tv. bazen de motorcu muhabbeti diğerleri tırt yok motopixel yok motomania bilmem ne. reklamcı arkadaşlar bunlar.

muhabbet geyik için ise motosiklet günlüğü ferhat hakan yani, kivo motovlog ve gündüz gezen.

direkt olarak engellediğim şu maltepeli fakir apaçi. fakir diyorum çünkü her videosunda te rede tek şu kadar teğ leğ verdik arkadaşlar diye hava yapıp sonra yaaağ 50 liralık benzin gidiyor her video için :( diye ağlayan eleman. ve onun izmirli yer fıstığı kankisi.

Motosiklet tanıtmaz ama sektör, motosiklet ve bunlarla ilgili her konuda makyajsız, dolaysız, akıcı bilgi vermesiyle Motomania İzmir'i seviyorum. Aradığınız bilgiyi dolaysız, egosuz, yalın bir şekilde alırsınız. Yoksa sorarsınız, biliyorsa kesinlikle cevap verir.
    NeDemekŞakir bunu beğendi.

Motosikleti
    1998 electra glide
    MotopixelTV yi pek umursama önerenler olmuş onlara da tavsiyen onun ağzına uyup almayın motor. Adam para aldığı Zontes adı altında satılan 310 luk motorları yarı fiyatına almış reklam amacı ile övdüğü motorlar var. Kötü motorları gelip '' Süper, Off bune, Bayıldım, Servisi güzel(Mondial servisine iyi dedi adam). Kısacası MotopixelTV ye pek aldırma ve izleme bence

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Motopixel'in kalibresi çok düşük. İyi niyetle bir çekim yapsa da aklıma hep "Bize Mondial'i reva gören adam, acaba bu çekim için ne menfaati var?" algısı yaratıyor. Mondial'in de elbet güzel modelleri vardır da öyle aman aman ağzını gere gere anlatılacak süper bir modeli olduğunu düşünmüyorum. Her ne kadar Aea kadar renkli olmasa da Motomania ve yeni bir kanal olarak Motobolisma'yı takip ediyorum. Bir daha motor sürmeyeceğimi bilsem yine de Oğuzhan Muslu gibi yeni yetme Maltepe kekolarını izlemem.
    CanAydın bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)