Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Altın elbiseli adam harici motosiklet tanitan en iyi kim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200ns - Yamaha mt-25abs
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motopixel'in kalibresi çok düşük. İyi niyetle bir çekim yapsa da aklıma hep "Bize Mondial'i reva gören adam, acaba bu çekim için ne menfaati var?" algısı yaratıyor. Mondial'in de elbet güzel modelleri vardır da öyle aman aman ağzını gere gere anlatılacak süper bir modeli olduğunu düşünmüyorum. Her ne kadar Aea kadar renkli olmasa da Motomania ve yeni bir kanal olarak Motobolisma'yı takip ediyorum. Bir daha motor sürmeyeceğimi bilsem yine de Oğuzhan Muslu gibi yeni yetme Maltepe kekolarını izlemem.
    hocam o maltepeki keko zaten motovlogger değil. yeni nesil ergen vloggerı. her videosunda sürekli bi hava atma derdi yok şu kadar te le verdim. yok trde tek. muhtemelen yaşı 25 falan vardır. ama ağızlar konuşmalar izleyici kitlesi gibi 12-13 yaş. bir keresinde maltepe sahil taraflarında benim bi arkadaş bunu evire çevire dövdü. bakma öyle alınmış kaşlarını kaldıra kaldıra konuştuğuna tek bi yumruk bile sallayamamış küfür ede ede kaçmış. kofti yani. zaten baktığında ağır varoş. bi de bunun yanında kankileri var bi tane izmirli 1.30 boyunda bi hobbit. bi tanesi de kız arkadaşını motora bindirip orasını burasını göstererek izlenme kasan bi eleman. tipler saçlar falan ona keza zaten. ben hiç denk gelmedim gelsem muhtemelen kaşının üstünde gözün var diye bir posta da ben döverim
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı coderbiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam o maltepeki keko zaten motovlogger değil. yeni nesil ergen vloggerı. her videosunda sürekli bi hava atma derdi yok şu kadar te le verdim. yok trde tek. muhtemelen yaşı 25 falan vardır. ama ağızlar konuşmalar izleyici kitlesi gibi 12-13 yaş. bir keresinde maltepe sahil taraflarında benim bi arkadaş bunu evire çevire dövdü. bakma öyle alınmış kaşlarını kaldıra kaldıra konuştuğuna tek bi yumruk bile sallayamamış küfür ede ede kaçmış. kofti yani. zaten baktığında ağır varoş. bi de bunun yanında kankileri var bi tane izmirli 1.30 boyunda bi hobbit. bi tanesi de kız arkadaşını motora bindirip orasını burasını göstererek izlenme kasan bi eleman. tipler saçlar falan ona keza zaten. ben hiç denk gelmedim gelsem muhtemelen kaşının üstünde gözün var diye bir posta da ben döverim
    Kardeşim dövmüşsün gibi şimdiden sana tebriklerimi iletiyor, ellerine yüreğine sağlık diyorum. Senin o arkadaşının da Allahına kurban. Lakin hayat kötü tesadüflerden ibaret bazen bir yumruk çakarsın karşındakinin boynu kırılır ya da kalp krizi geçirir, ölür. Ondan sonra vicdan azabı bir yana hapis,kodes diğer yana. Aman sakin, aman dikkat..

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    MotopixelTV
    Justforfun bunu beğendi.

NeDemekŞakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS330 Forza
    o değil de kolaçanı da ara ara izlerim

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alişan incelemelerde iyidir ama Barkın ın ilk yıllarında olduğu gibi olanaksızlık içinde olduğu izlenimi veriyor. Umarım sabır eder ve bu işin peşinden koşar rahmetli bakında ilk yıllarda yokluk dan şikayetçiydi

Motopiksel deki vatandaşın kask videosundan sonra notunu kırdım. Kask konusunda Bilgisi sokaktaki herhangibi bir motorcu kadar.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    İnceleme istiyorsan Alişan fidan tek geçerim.. Bir zamanlar Motorcu muhabbeti diye bir youtuber vardı bir motovlog yapardı varya üff çok sarardı ama 2 yıldır motor üstünde göremedik kendisini (okuyorsan ben SonkaRaR bildin sen :D

Motopixel Selçuk ve Alişan 100OKTAN

Motosikleti
    1998 electra glide
    İngilizcen var ise FortNine kanalı var bu arada genel inceleme yapıyor ama iyidir en azından para alıp Övmez motorları Motorcycle.com Youtube kanalı da iyidir.
    Albertorun bunu beğendi.

Türkiye'de izlenebilecek 2 kanal var, birisi Alişan Fidan - 100OktanTv, diğeri de Erkin Yeşil - Deneme Tahtası. Motor üstüne maymunluk yapan soytarıları ancak macera peşindeki bebeler izliyor.

Eğer İngilizce biliyorsanız Kanada'dan FortNine, Romanya'dan da Drivemag Riders diye iki kanal var. Motosiklet nasıl incelenir, içerik nasıl üretilir, açın izleyin. Türkiye'de bu iki kanalın yanına yaklaşabilecek bir kanal henüz yok. Tabii adamların bütçe rahatlığını da unutmamak lazım. Bu iki kanalda da çok ciddi prodüksiyon var.

50 liralık motoru 25 liraya alıp, markanın kapısını dilleye dilleye aşındıran şaklabanlara pirim vermeyin.
    levend84 bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alisan 10 yildir bu sektorun icinde. Yakinen taniyorum. Bu sektoru eger sosyal platformlarda ayaga tekrar kaldirabilecek kapasiteye sahip tek kisi varsa Alisandir diye dusunuyorum.

Butun icerikleri objektif ve maddi manevi kisisel durumuna bakmadan canla basla yillardir bu sektore hizmet ediyor. Kiymeti bilinmesi gereken arkadaslarimizdan. Kiymetini bilin

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    Alişan Fidan, 100oktan diye kanalı var YouTube da bir de deneme tahtası erkin yeşil

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Deneme Tahtası-Erkin şu ilave vergi mevzusunda resmen bir taraflarını paraladı. İnşallah o ilave vergi kalkar da adam çorbada tuzu olduğu için mutlu olur.

Motosikleti
    MT-07
    Yazıldımı bilmiyorum ama ben motobaba’yı çok seviyordum. 3.çocuk olunca bıraktı bu işleri. Yoksa kendisine saygım vardır ki motorcumuhabbeti ile ikisini seviyorum. Alişan Fidan iyi güzel hoş da çok takip edemiyorum. Herhalde bana hitap etmiyor fazla.

Ayrıca İstanbul’da hayatta kalma videosunda benim arabanın altında kalıyordu. Gerçi onun kamerasından izleyince pek öyle değil iş gibi geldi.

Arkadan çok sakat gelen ve arabanın altına girecek motor görünce, bariyerlere sıfır yanaşıp yol vermiştim. O da geçerken teşekkür edince yaptığının farkına varmıştır die içim rahatlamıştı

1yıl sonra videoda denk gelince aaa bu oymuş die kaldıydım.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    Alıntı Memcoş48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alişan Fidan, 100oktan diye kanalı var YouTube da bir de deneme tahtası erkin yeşil
    Motorcu muhabbeti MII arkadaşı unutmuşum

Motosikleti
    Honda CB125 E
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazıldımı bilmiyorum ama ben motobaba’yı çok seviyordum. 3.çocuk olunca bıraktı bu işleri. Yoksa kendisine saygım vardır ki motorcumuhabbeti ile ikisini seviyorum. Alişan Fidan iyi güzel hoş da çok takip edemiyorum. Herhalde bana hitap etmiyor fazla.

Ayrıca İstanbul’da hayatta kalma videosunda benim arabanın altında kalıyordu. Gerçi onun kamerasından izleyince pek öyle değil iş gibi geldi.

Arkadan çok sakat gelen ve arabanın altına girecek motor görünce, bariyerlere sıfır yanaşıp yol vermiştim. O da geçerken teşekkür edince yaptığının farkına varmıştır die içim rahatlamıştı

1yıl sonra videoda denk gelince aaa bu oymuş die kaldıydım.
    motobaba kanalını ben de takip ediyordum. bi arada honda 1000rr vlog'u çekti, meğerse alet kendininmiş ama hiç bahsetmiyor bundan.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı mutas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motobaba kanalını ben de takip ediyordum. bi arada honda 1000rr vlog'u çekti, meğerse alet kendininmiş ama hiç bahsetmiyor bundan.
    O alet arkadaşı Onur’a geçti. Sonra gene verdiler mototaşa mt-10 aldılar. Sonrasını demeyeyim. Sözüm var

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Ben yabancıları takip ediyorum AEA dışında Tr'de Motorcumuhabbeti fena gelmiyor. Diğerlerine sinir oluyorum özellikle Motopixel'e. İfadesi,fikirleri aşırı itici geliyor bana ve de davranışları

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Bu motopixel neden beğenilmiyor? Acaba sürekli motordan çok ticaret kafasında olduğundanmı.
    Bu arkadaşın işi nedir bilmem youtube a video atmaylamı geçimini sağlıyor her videosunda ticaret kokusu var.
    geldikleri gibi giderler 1918

Kimse yazmamış ama motorcu abi kullanıcı adlı birisi var. O da boş yapmadan sakin sakin anlatıyor

Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Hiç kimse
    Kawasaki KLX Türkiye - https://www.facebook.com/groups/klxturkiye/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)