Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gözlük kanallı uygun fiyatlı başlangıç kaskı önerilerinizi bekliyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

metal çerçeveli yuvarlak gözlük kullanıyorum motora yeni başlıycam gözlük kanallı kask önerirseniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    başlangıç kaskı diye birşey yoktur. paranızın alabileceği en iyi kask vardır.

uygun segmentte ben sevmesemde ff353 fena değildir

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    https://www.motosikletonline.com/urun/nexx-sx-100-kask-toxic-mat-siyah-kirmizi-s?gclid=EAIaIQobChMIsvy11L706AIVkOiaCh3cJATQEAYYAi ABEgKciPD_BwE

Kendim kullanıyorum ve memnunum tavsiye ederim.Rüzgar izolesi de gayet iyi. Arkadaşın dediği gibi başlangıç kaskı yoktur en iyisini alman gerekir ama sen bütçe ve kullanacağın motosikletide belirtirsen daha iyi tavsiyeler alırsın.

Alıntı MuzafferÇ. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.motosikletonline.com/urun/nexx-sx-100-kask-toxic-mat-siyah-kirmizi-s?gclid=EAIaIQobChMIsvy11L706AIVkOiaCh3cJATQEAYYAi ABEgKciPD_BwE

Kendim kullanıyorum ve memnunum tavsiye ederim.Rüzgar izolesi de gayet iyi. Arkadaşın dediği gibi başlangıç kaskı yoktur en iyisini alman gerekir ama sen bütçe ve kullanacağın motosikletide belirtirsen daha iyi tavsiyeler alırsın.
    reis ehliyeti seneye alıcam o yüzden şimdiden ekipman konusunda aklımda az çok bişey olsun diye diyorum ybr almayı düşünüyorum ve ya cb 125e

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:12 ----------

Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlangıç kaskı diye birşey yoktur. paranızın alabileceği en iyi kask vardır.

uygun segmentte ben sevmesemde ff353 fena değildir
    bende onu düşünüyodum ama rahat olurmu gözlük diye düşünüyodum

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    bende onu düşünüyodum ama rahat olurmu gözlük diye düşünüyodum
    Gözlük ince çerçeveli ise sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Normalde lens kullanıyorum. Orta kalınlıkta gözlüğümle bazen sürüyorum. Tak çıkar biraz uğraştırıyor. Özellik bu kulak arkasına gelen kısımda kalın plastikler filan varsa onları sokuşturmak sıkıntı oluyor. Ama taktıktan sonra pek hissetmiyorsun. Kaskımda gözlük kanalı da yok. Bu benim tecrübem tabi kendin denemende fayda var.

Bir alternatif de çene açılır kask kullanmak. Çene açılırlarda kaskı takıp çıkarmak için gözlüğü çıkarmanıza gerek yok. Ama biraz daha riskli olduğu için kaliteli bir çene açılır olmadıktan sonra pek tavsiye etmem.

Dostum bence aşağıdaki kasklara bakabilirsin. Fiyatlara aldanma araştırma yaparak uygun ve indirimde olanları bulabilirsin.

HJC CS 15 - HJC FG ST - LS2 FF320 - - LS2 FF397 - LS2 FF390 - Shark Ridill - HJC IS 17

Daha fazla çeşit için motorisk.net üzerinden filtreleme yapabilirsin.

Hangi kask uygundur bilmiyorum ama kesinlikle MT Revenge değildir o kask. Boyle bir işkence yok çünkü🙂

MR.BERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    Benim de kullandığım: Mt Thunder 3 SV Pıtlane C7 önerebilirim, fiyat aralığı 600-700 TL civarı.

Tengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto CLX700 Heritage
    Shark modellerinde gözlük sapının gireceği kanal var; düşünebilirsin. Gözlüğü taktığımda gerektiğinde üstüne güneş vizörünü ve vizörü indirip 3 katmanlı kullanabiliyorum - sıkıntı olmuyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)