Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cardo Packtalk bold JBL

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mt-125
    Dün elime ulaşan cihazın kurulumunu vs her şeyini yaptım. Ama bir türlü hey siri'yi çalıştıramadım ve Cardo Community'e bağlayamıyorum. Kullananlar yardımcı olabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xsr 900
    cardo community i kaldırdılar artık çalışmıyor,
    öncelikle sesli komut sistemi ayarlarınızdan vox kapalı olacak, (natural voice command açık olacak)

ama maalesef hey siri yada ok google bende de çalışmadı, 100 kere denersem 1inde çalışıyor, telafuzu mümkün değil anlamıyor, kendi aksanıma da çok güvenirim ancak olmadı.
    çözüm olarak telefon tuşuna bir kere bastığımda sesli komut sistemini açıyor bende ne istersem google a söylüyorum (android) , çok pratik kullanıyorum o şekilde.

Motosikleti
    Mt-125
    Alıntı khaledome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cardo community i kaldırdılar artık çalışmıyor,
    öncelikle sesli komut sistemi ayarlarınızdan vox kapalı olacak, (natural voice command açık olacak)

ama maalesef hey siri yada ok google bende de çalışmadı, 100 kere denersem 1inde çalışıyor, telafuzu mümkün değil anlamıyor, kendi aksanıma da çok güvenirim ancak olmadı.
    çözüm olarak telefon tuşuna bir kere bastığımda sesli komut sistemini açıyor bende ne istersem google a söylüyorum (android) , çok pratik kullanıyorum o şekilde.
    Öyleymiş bugün güç içinde ben yeni öğrendim . Hey siride dediğiniz gibi ince ayarı vardır belki ama şu anlık bilemedim. Ayrıca konuştuğum kişi çalışsa bile çalıştırma derim dedi. Dediğine göre öksürmesini bile algılıyormuş ve devreye giriyormuş. Genelde herkes telefon tuşunu söylüyor zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)