Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk GoPro'm, İlk Çekim, İlk Montaj, İlk Kapak Resmi, İlk Gezi vs.

Motovento
    REKLAM ALANI
    eraysefer28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 Esd - Dominar 250 - Duke 200
    Kamera biraz daha yukarda olsa yolu gösterse daha mükemmel olurdu ama olsun bu da çok iyi.Mikrofon içinde internetten normal telefonlar için olan yaka mikrofonundan alın telefonunuza bağlayın oradan ses kaydı yapın o ses kaydını da premier ile eklersiniz videoya.Hem daha güzel ve temiz bir video olmuş olur.Bende yakın zamanda bir kamera alıp böyle bir şeyler yapmayı planlıyorum da kamera fiyatları uçmuş öğrenciyiz malum bütçe kısıtlı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Videolarım bayağı birikti ama işte vakit bulamıyorum işlemeye :( Neyse dün böyle bir olay geldi başıma ilk defa hayatımda. Allah'tan soğuk davranan birisiyim bu konularda. Hata bende aslında viraj olan yerde sollamaya girmemem lazımdı ama traktör yüzünden(zikzak çizerek gidiyor) uzun zamandır sollayamadım gidişinden, sinir oldum en ufak bir boşlukta sıyrılayım dedim. Yorumlanınızı düşüncelerinizi bekliyorum.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    video uzundu ama destek amaçlı sonuna kadar izleyip beğeniyi bastım iki videona da birde sürekli aynı şarkyı çevirme daha farklı şarkılarda olsun bir süre sonra monotona sarıyor

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video uzundu ama destek amaçlı sonuna kadar izleyip beğeniyi bastım iki videona da birde sürekli aynı şarkyı çevirme daha farklı şarkılarda olsun bir süre sonra monotona sarıyor
    O ilk videomdu işte, efektleri falan kesmeyi biçmeyi bilmiyordum açıkçası ondan öyle oldu. Teşekkür ederim öneriniz için.
    berk_cglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)