Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Virüs Krizi Sonrası Fiyatlar Hk.

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben vatandaş yani ev sahibi olarak battiysam firmalarda batsın acımam. Kimse beni düşünüp indirim yapıyormu? Her ay zam yapmayı görürler kısa zamanda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kurlar bu kadar sabit, enflasyon bu kadar düşükken niye zam yapıyor bu yere batasıcalar?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurlar bu kadar sabit, enflasyon bu kadar düşükken niye zam yapıyor bu yere batasıcalar?
    ben 50 gün önce 115 gr altın bozup aldığım bi ürünü bu gün neden 100 gr altın değerine satayım ki?
    salak mıyım ?
    elbette sattığım zaman aldığım paradan ucuz a vermem
    50 gün önce altın 305 tl bu gün 363 tl 50 gün önce aldığı altını bana o günün fiyatından verecek biri varsa hemen 100 gram alayım
    yani ikince el motora zam yapanlar ölsün diyenler zerre beyniniz yoq
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

outlawwanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    Krizler fırsat doğurur sözü yanlış değil bu saatten sonra fiyatlar ok işareti yukarı doğru seyredecek mesela yamaha Fransa fabrikası şu an motosiklet üretemiyor en son (örnek) üretilen 5000 tane xmax 300cc 1 liradan satıyorsa evine gönderdiği işçinin masrafını ödemek için son ürettiği 5000 adet xmax 300c ye zam yapacak çünkü bütün rüştünü ıspatlamış global firmalar onu yapar gibi örnekler çoğaltılabilir kimse zararına mal satmaz çok çok en fazla fabrikanın birine kepengi vurup kapatır....

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altına imzamı atarım abi. Klavyene sağlık.

Bir ekleme de ben yapayım: bu karanlık dönemde hırsızlık ve gasp olayları artacak..
    Bir ekleme de ben yapayım yeni infaz yasası ile "kader mahkumları serbest" kalmaya bu gece itibari ile basladı.(Motosiklet çalmanın cezası pratikte olmasa da.) dikkatli olun.

*Olaya pozitif bakarsak bunu hükümetin yastık altı paraları ekonomiye kazandırmak ve sermayeyi tabana yaymak için bir çalısması olarak düsünebilirsiniz.
    Tabii yayılacak sermaye bizimkisi :D

Konuya dönersek sermayenin risk isteği azalıyor.Düsüs beklemek zor.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    99 depremi olunca 2002 yılınnda ötv gelmişti "geçiçi(!)" olarak. burdan sen çıkar artık vergi indirimi mi gelir bindirimi mi?

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Öyle zaman olurki elinizdeki mal ister sıfır ister kullanılmış olsun, beş kuruş etmez.
    Bu mal tanımına, motosiklet, araba, altın, dolar herneyse hepsini katabilirsiniz.

Bir bakarsınız bir çuval un, yarın bir arabaya eşdeğer olmuş.

Neyin karşılığının ne olduğunu sadece insanların öncelikleri belirler...

Şu an hala motosiklet şu fiyattı bu oldu.
    İkinci eli bu fiyat olmaz muhabbetleri dönüyorsa, nedeni yaşadığımız durumun vehametinin henüz farkında olunmamasındandır...

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Kriz sonrası dünya değişecek , biz de değişeceğiz. İşsizlik ve fakirlik , hayat pahalılığı çok artacak , sosyal huzursuzluklar tavan yapacak. Ülkede devletin küçülüp özel sektöre güvenli yol açılması gerekecek fakat mevcut yönetim bunu yapmayacak , 2 yol kalacak geriye : Ya ağır bir baskı rejimi ve artan fakirlik , ya da herşey silbaştan. 2-3 yıl süre tanıyorum.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)