Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dainese marka montun orijinal yada replika olduğunu nasıl anlarım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    N/A
    Şehir efsanesini dene çakmakla yak bakalım yanacak mı yanarsa çakmadır 😂

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Montu mototaşa götürürseniz 3 5 saniyede sahte olup olmadığını size söylerler. Türkiyede satıcılar hariç letgo ve sahibindende satılan daineselerin % 70 i sahte. 500 600 liraya deri dainese aldım diye sevinen bir arkadaşım vardı. Monta bi baktım dışı hudson içi dainese Bu işi en iyi distribütör dstore veya mototaş mağazalarına uğrayın bu işin içinde değilseniz yani bir aksesuar satıcısı değilseniz anlama şansınız yok. Montu çakan adam için barkodu etiketini ambalajını çakması çok zor değil.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Mototaş da kendi satışını azaltacağı için hakiki monta sahte diyebilir. Türkiye'de ucuz esnaf kafası her yerde, iki kuruş için kurumsal güvenirliğini tehlikeye atmaktan çekinmeyen insanlar var.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Mototaş kendi ürününe neden sahte desin ? Adamın elinde zaten bir mont var sahteyse sahte gerçekse gerçektir. Mototaş herşeyden önce bir distribütör. Gerçek arai kaska sahte diyemiyeceği gibi gerçek bir dainese monta sahte diyemez türkiye pazarına dağıtım yapan kendisi zaten. En kötü yurt dışından alınan türkiyeye getirmedikleri bir modelse bilemiyoruz derler dainese globala yazılabilir. Herkesi böyle art niyetli görmek doğru olmayacaktır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)