Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafikten Çekme ve Yeniden Tescil

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar. Bajaj Boxer marka-model 150cc motosikeltim var.
    Masraflarla başa çıkamadığım için motoru trafikten çekmek istiyorum. Ayın 14'ünde muayene süresi bitiyor, bitmeden yapmam lazım bu işlemi. Yani 2 günüm var haftaiçi.

Motosikleti trafikten çekme işlemlerini internetten biraz araştırdım. Bu konuda paylaşmak istediğiniz detay bilgi, püf nokta ya da ekstra bir şey var mı?

İkinci olarak da bu motoru trafiğe tekrar tescil ettirmenin maliyeti yaklaşık ne kadar olur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Kafanda tasarladığın ücretten çok daha masraflı olur. Kullanacaksan bulaşma, kullanmayacaksan sat gitsin.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafanda tasarladığın ücretten çok daha masraflı olur. Kullanacaksan bulaşma, kullanmayacaksan sat gitsin.
    Detaya gerek yok, malesef aynen bire bir katılıyorum.
    ...

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Muayene süresi ile ilgili yayınlanan bir duyuru var. 3 ay muayene sorun edilmeyecek ve 3 ay sonrasında eğer uzatma olmazsa 45 gün süre içinde muayene yapmanıza izin verecekler. Bu durumda yaklaşık 4,5 ay süreniz var muayene için.
    Şimdi madem durumunuz sıkışık bunu değerlendirin, ancak yinede düzelmeyecek diyorsanız satış yapın trafikten çek yeniden trafiğe geri al bu işler daha zahmetli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)