Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TIR'ın altına aldığı motosiklet sürücüsü yaralandı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Batman merkezde bir kavşakta, TIR'ın çarparak altına aldığı motosiklet sürücüsü yaralandı. Yaralı sürücü hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaza, akşam saatlerinde Turgut Özal Bulvarı üzerinde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, Esentepe Köprülü Kavşakta kırmızı ışıkta bekleyen ismi öğrenilemeyen motosiklet sürücüsü, yeşil ışığın yanmasıyla birlikte manevra yapan 02 DH 465 plakalı TIR'ın altında kaldı. TIR sürücüsünün son anda fark etmesi sonucu motosiklet sürücüsü tekerleğin altına girmekten kurtuldu.

Kaynak;https://ilkha.com/guncel/tir-in-alti...ralandi-120924

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    ışıklarda tır en öndeyse arkasında dururum. tırın önünde araba varsa arabanın önünde dururum.
    tırların her bi yanı çok tehlikeli
    gezginkral bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    Büyük araçlardan her zaman uzak durmak lazım. Otomobilde olsa motosiklet te olsa. Kocaman devler...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tır / kamyon sürücülerinin %90 ı karaktersiz ve öküzdür.

2 haftadır eşimi iş yerinden ben alıyorum, bildiğin sanayi bölgesi. Adamlar ne kırmızı ışık takıyor ne geçiş hakkı takıyor.

çevre yoluna cıktım 120 ile gidiyorum sol şeritte, tır beni korna ile taciz etti, var mı ötesi.
    gezginkral bunu beğendi.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2 haftadır eşimi iş yerinden ben alıyorum, bildiğin sanayi bölgesi. Adamlar ne kırmızı ışık takıyor ne geçiş hakkı takıyor.

çevre yoluna cıktım 120 ile gidiyorum sol şeritte, tır beni korna ile taciz etti, var mı ötesi.
    Ne zaman görsem mesafe koyuyorum ne yapacağı belli olmuyor. İzmir Aydın otobanında sollama yapıyorum bir baktım motorun dibinde ve korna falanda yok, bakmasam arkada aynadan beni bilerek ezecek.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Bir sensör kaç para yahu? Tırın her tarafını sensörlerle çevirip düşük hızda çalışan otomatik fren sistemi yapmanın maliyeti 1000 lira bile değildir. Her sene onlarca insan düşük hızda kör noktalarını kontrol etmeyen şöförler yüzünden ölüyor. Devletin yapacağı ufak bir düzenleme ile bütün büyük araçlara kör nokta sensör sistemi zorunlu yapılabilir.
    Thesinner83 ve myagdi bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

o uzunyol şoförleri olmasa hepiniz aç kalırsınız emekçi onlar ekmek parasında hepsi

lütfen genelleme yapmayalım 2 yıl kadar tır sürücülüğü yaptım ne kadar dikkat etseniz de diğer araç sürücüleri sizi normal araç kullanıyor gibi görüyor

özellikle ufak araç sürücüleri koskoca tır manevra yaparken veya düz yolunda ilerlerken araçlarının burunlarını tırın altına doğru sürüyor, öküzlük bu durumda kimde?

yani hiçbir tır şoförü diğer araç küçük altıma alıp ezeyim gibi bir yaklaşımda değil
    bursalıali bunu beğendi.

BurakSNCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İronmax 250
    Genelleme yapmamış ki arkadaş %90 demiş
    Mesela sizin taksiciler ve minibüsçüler için düşüncelerinizi merak ediyorum. Onlar olmasa aç kalırsınız demişsimiz de, dışarıda herkes bir işin peşinde. Fırıncı sana ekmek, eczacı ilaç, sucu su vs vs bu böyle gider. Ayrıca benim de kimseyi kötüleme ve genelleme amacım yok ama kamyon sürücülerinin caddelerde nasıl nasıl araç kullandıklarını görüyoruz yani istisnaları satmıyorum. O da çok küçük bi sayı

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sadistic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o uzunyol şoförleri olmasa hepiniz aç kalırsınız emekçi onlar ekmek parasında hepsi

lütfen genelleme yapmayalım 2 yıl kadar tır sürücülüğü yaptım ne kadar dikkat etseniz de diğer araç sürücüleri sizi normal araç kullanıyor gibi görüyor

özellikle ufak araç sürücüleri koskoca tır manevra yaparken veya düz yolunda ilerlerken araçlarının burunlarını tırın altına doğru sürüyor, öküzlük bu durumda kimde?

yani hiçbir tır şoförü diğer araç küçük altıma alıp ezeyim gibi bir yaklaşımda değil

hocam cogu insan işini yapmazsa aç kalırız, ancak bu nedenle de meslek gruplarını ayıramayız.

zaten hepsi demedim %90 dedim :D

hic kimse manyak değil altına alıp ezme derdinde değil ama net olarak söylüyorum dün miletin ne acelesi vardı ya da amacları neydi bilmiyorum ancak ilk tecrübesiz zamanıma denk gelseydi 2 kere kaza yapıp ölmüştüm dünkü hareketlerinden kaynaklı.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)