Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Scooter Kullananlar....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mad Bike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Wildstar 1600
    scootercılar bence yeni motor almak için hiç acele etmeyin...2007de gileranın 850cclik scooter ı geliyor...görünüşüde monster dan farklı değil
    MOTOR GÜÇLÜ ADAM İŞİDİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    arkadaşlar benim 2004 hussar sucooter 75 80 den yukarı çıkmıyor debriyaj kayışını değiştirdim karb. baktırdım motor bitti galiba 20 000 de artık kanuni son benim için bittim çünki servise her gidişte 25 mil.işcilik parça değişimi 50 60 ver babam ver birde söylemiyorlar tamammı gidermi diyorum tamam dır diyorlar yolda bakıyorum gitmiyor artık son bittim 2500 aldım 1000 vereceğim valla bir dahada o kadar savunduğum kanuni yok benim için..sevgiler
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Mad Bike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Wildstar 1600
    desparadost hava filtresini temizlet...performansı direk etkiler
    MOTOR GÜÇLÜ ADAM İŞİDİR

Motosikleti
    TİGER 250 S
    babacım ben kendim bizim oradaki motosiklet cide hava filitresini temizledim hava sıktım süngeri temizledim ya valla gitmiyor !inanamıyorum ya ama yarın bidaha hava flitresine baktırayım teşekkür ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı albts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    arn150 ne bilim aldım işte memnunum aslında 700 km deyim

mondial 125 temiz meraklısına abartı eksoz fiber stiker renkli ısıklı sinyaller. seri ve alcak gönüllü deli kanlı motor.

Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 250 ie
    Runner VXR 200 ve Piaggio X8 250,
    Gerçi X8'i yeni aldım ve Runner'ı satıyorum.
    Runner çevik, kıvrak, sağlam, frenajı mükemmel (bir scooter'a göre)
    ayrılmak zor olacak. Ancak camı kısa rüzgarı komple bedeninize alıyorsunuz ve
    elinizde biraz eşyanız varsa koyacak yer konusunda sıkıntı çekiyorsunuz.
    Piaggio X8 250 ise enjektörlü(daha az yakıyor), şık, iki adet kaskı da motorun içine koyabiliyorsunuz ve iki kişi çok rahat yolculuk yapabiliyorsunuz. Alalı henüz 1000km yaptım ama memnunum.

dogasom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Gilera Nexus 500ie 2006 model kullanıyorum.
    Herkese keyifli sürüşler

techseen_honda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA T1
    Selamlar
    ASYA T1 2 nedenle
    1 ucuz
    2 büyük

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    marka:mondial
    model:151 rs
    renk: mavi
    km: 140 basıyo
    hp:151bg
    taşıma kapatisesi:2 kişi
    çekeri: arka çeker
    yol tutuşu:bana göre süper
    fiyatı: 1750 (aldıgım zaman herşey dahil)
    özelligi:plaka78 (karabük)çiziksiz daha yeni servisten aldım çünkü,arka bagaj,farda pat patlar lastikler dubleks
    iyi olmayan yani :çin malı olmasıııı
    benden bu kadar aa
    bide ucuza aldım ya ondan bu motoru seçtim ekonomik yani fiyatı en ucuzu buyduu
    98 Beygir.....

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Keeway Matrtix 150 motorum var çok memnundum çok hızlı gidio ama kaza yaptım
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim 2004 hussar sucooter 75 80 den yukarı çıkmıyor debriyaj kayışını değiştirdim karb. baktırdım motor bitti galiba 20 000 de artık kanuni son benim için bittim çünki servise her gidişte 25 mil.işcilik parça değişimi 50 60 ver babam ver birde söylemiyorlar tamammı gidermi diyorum tamam dır diyorlar yolda bakıyorum gitmiyor artık son bittim 2500 aldım 1000 vereceğim valla bir dahada o kadar savunduğum kanuni yok benim için..sevgiler
    Kesinlikle sana katılıyorum arkadaşım. Bende de 2004 Hussar var ve motoru aldığım günden beri sorunları bitmedi. Sen 75-80 i geçmiyor demişsin ben aldığım günden bu yana 75-80 den fazla basamadım dersem yalan olmaz heralde(çok ender zamanlarda 90-95i gördüğüm oldu). Motoru aldığım günden beri belki 4 motor parası masraf çıkardı desem inanın yalan olmaz. Geçen gün bir kaza yaptım ve motorun farı ve ön gövdesi kırıldı. Bunların kaç para tuttuğunu söyleyeceğim ama inanması gerçekten güç. İkisi birlikte + ön çamurluk için 217 ytl verdim. En ufak bir parçası için 50-60 ytl den açıyolar kapıyı. Bir motorun eksozu 300 ytl olabilir mi? Arabalarda bile bu kadar pahalı değil eksoz. Kesinlikle ama kesinlikle memnun değilim.

Bana sorarsanız ne olursa olsun, ister geçiş motoru olarak kullanın ister kalıcı olarak, kesinlikle çin malı motora binmeyin. Sebepleri mi:
    Her an bir arıza çıkarır.
    Servisleri çok yetersiz olur.
    Parça bekleme derdiniz olabilir.
    Parçaları da doğal olarak motorla doğru orantıda süper ötesi dandik.
    Parçaları inanın ki çok pahalı. (Normalde bence bu motorları bu kadar ucuz satmalarının tek sebebi budur.)
    Motor ucuz olduğu için motora verilen değerde ucuz oluyor.

Aslında daha yazacak çok şeyim var ama yazıpta içinizi karartmak istemiyorum.

En kısa zamanda bir Gilera Runner 180 veya 200 almak en büyük hayalim. Bu motorlar hakkında çok araştırma yaptım ve şu ana kadar teknik olarak en kötü birşey duymadım diyeblirim. Sevgiler...
    Viewing disasters can trigger temporarily mental disorder in some.

hayabusa_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Hayabusa 2013 Sari
    20 gün sonra mondial 150HS geliyo

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı okoboko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle sana katılıyorum arkadaşım. Bende de 2004 Hussar var ve motoru aldığım günden beri sorunları bitmedi. Sen 75-80 i geçmiyor demişsin ben aldığım günden bu yana 75-80 den fazla basamadım dersem yalan olmaz heralde(çok ender zamanlarda 90-95i gördüğüm oldu). Motoru aldığım günden beri belki 4 motor parası masraf çıkardı desem inanın yalan olmaz. Geçen gün bir kaza yaptım ve motorun farı ve ön gövdesi kırıldı. Bunların kaç para tuttuğunu söyleyeceğim ama inanması gerçekten güç. İkisi birlikte + ön çamurluk için 217 ytl verdim. En ufak bir parçası için 50-60 ytl den açıyolar kapıyı. Bir motorun eksozu 300 ytl olabilir mi? Arabalarda bile bu kadar pahalı değil eksoz. Kesinlikle ama kesinlikle memnun değilim.

Bana sorarsanız ne olursa olsun, ister geçiş motoru olarak kullanın ister kalıcı olarak, kesinlikle çin malı motora binmeyin. Sebepleri mi:
    Her an bir arıza çıkarır.
    Servisleri çok yetersiz olur.
    Parça bekleme derdiniz olabilir.
    Parçaları da doğal olarak motorla doğru orantıda süper ötesi dandik.
    Parçaları inanın ki çok pahalı. (Normalde bence bu motorları bu kadar ucuz satmalarının tek sebebi budur.)
    Motor ucuz olduğu için motora verilen değerde ucuz oluyor.

Aslında daha yazacak çok şeyim var ama yazıpta içinizi karartmak istemiyorum.

En kısa zamanda bir Gilera Runner 180 veya 200 almak en büyük hayalim. Bu motorlar hakkında çok araştırma yaptım ve şu ana kadar teknik olarak en kötü birşey duymadım diyeblirim. Sevgiler...
    tamamen haklısın bitek ben egzosu 180 200 mil arası bişey biliyorum ilk zamanlar ben 100 ü rahat görüyordum ve motosikletimden çok memnundum ama eskimeye başalayınca dank etti ve yalnış seçim olduğunu anladım! kanuni bitmiştir benim için her ne kadarda sitemize reklam versede çok üzgünüm servisler kusura bakmasın parayı sokaktan toplamıyoruz ben dört saat şarkı söylüyorum bilek sallıyorum gün geliyor 300 500 kişiyi eğlendiriyorum bu paraları saate vurdummu alamıyorum ! bi söküp takma 25 ytl 30 dakkada hazır bir hafta evvel gitmişim 10 mil eksik kaldı diye takmamışlar kayışı öteki malzemelerin parasını vermişim 1 hafta sonra kayış taktırdım km teli değişti 60 mil allah(c.c)diyorum başka bişey demiyorum kimse kusura bakmasın

Motosikleti
    aprilia leo 150
    merhabalar bende 2002 model aprillia leonardo 150 var...memnunum ama 150'lik diğer scooterlara oranala fazla yakıyor (ortalama 100 km de 4,6 lt)ama sürüş keyfi süper... herkese kazasız sürüşler

atakan5255 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF_ 150 istanbul
    motti150t5 ilk başlamak için uygun geldi tabi fiyatıda

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    maxi scooter : MONDİALZAT 150

mehmet bilgin iskenderun

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    modial 150 hs
    ANKARA MT

burgman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA FJS 600 SİLVERWİNG HONDA CBF250
    honda fjs 600 ve mavi seytan 151 rs im var

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marka:mondial
    model:151 rs
    renk: mavi
    km: 140 basıyo
    hp:151bg
    taşıma kapatisesi:2 kişi
    çekeri: arka çeker
    yol tutuşu:bana göre süper
    fiyatı: 1750 (aldıgım zaman herşey dahil)
    özelligi:plaka78 (karabük)çiziksiz daha yeni servisten aldım çünkü,arka bagaj,farda pat patlar lastikler dubleks
    iyi olmayan yani :çin malı olmasıııı
    benden bu kadar aa
    bide ucuza aldım ya ondan bu motoru seçtim ekonomik yani fiyatı en ucuzu buyduu
    140 nasi yaptın ya
    [COLOR="Red"]DREAM OF POWER HONDA [/COLOR]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Yamaha Cygnus RS ım var ( gerçi şuan kullanılacak durumda değil hem o hem ben )
    Trans ıma kavuşana kadar,,sanırım baya bi zamanı var idare edicem....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler