Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

siz hala zinciri yağlamakla mı uğraşıyorsunuz. otomatik zincir yağlama sistemi. ATP

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam konu dışı ama neden Bodrum? Ben yazın buradan kaçacak yer arıyorum, sizler Bodrum diye deliriyorsunuz.
    Bir nedeni yok. En son kaç sene önce gitmiştim hatırlamıyorum. Sadece motoru sürmek ve değeceğine inandığım bir yer. Yoksa ben deniz kıyısından motor süreyim bana yeter. Bana kalsa Şarköy,Çanakkale,İzmir, Bodrum die inerim zaten. Ayrı bir güzel oluyor deniz kenarında motor sürmek. Zaten en fazla İstanbul kadar kalabalık oluyor. Biz metrobüsle sosyalleşme insanlarız, Bodrum bize geniş yer geliyor

Şu çadır olaylarına girmek lazım hakikaten. Bu otel fiyatları çok fazla. 1-2 gün için dünya para istiyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şu Corona müsibeti hiç yokmuş gibi konuşuyorum. Yazın sezonda Bodrum hem çok kalabalık hem de çok pahalı. Her gece gittiğin bar bile senin adisyona birşeyler iteleme peşinde. Çakal çukal da yazın bollaşıyor. Mekanlarda yer olmuyor,olsa bile sevgilinle, eşinle gittiğinde alkollü ortamda problem yaşama şansın yüksek. Sahiller desen "Beach Club" adı altında geçirmece. Ben Bodrum'u sonbahar ve kışın seviyorum. Kaç sene yazları full kaldım, en son kaldığım sene paparazzi dövmüştüm.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir nedeni yok. En son kaç sene önce gitmiştim hatırlamıyorum. Sadece motoru sürmek ve değeceğine inandığım bir yer. Yoksa ben deniz kıyısından motor süreyim bana yeter. Bana kalsa Şarköy,Çanakkale,İzmir, Bodrum die inerim zaten. Ayrı bir güzel oluyor deniz kenarında motor sürmek. Zaten en fazla İstanbul kadar kalabalık oluyor. Biz metrobüsle sosyalleşme insanlarız, Bodrum bize geniş yer geliyor

Şu çadır olaylarına girmek lazım hakikaten. Bu otel fiyatları çok fazla. 1-2 gün için dünya para istiyorlar.
    Milasa gelince örene geçin. O arka yoldan akyakaya çıkın. Full deniz kenarı üzerinden tın tın gidilecek yol. Tavsiye ederim. Kamp da atarsın. Misss. Yaza koronadan ölmezsek motorda alırsam hiç bilmediğin yerlere götürem seni

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu Corona müsibeti hiç yokmuş gibi konuşuyorum. Yazın sezonda Bodrum hem çok kalabalık hem de çok pahalı. Her gece gittiğin bar bile senin adisyona birşeyler iteleme peşinde. Çakal çukal da yazın bollaşıyor. Mekanlarda yer olmuyor,olsa bile sevgilinle, eşinle gittiğinde alkollü ortamda problem yaşama şansın yüksek. Sahiller desen "Beach Club" adı altında geçirmece. Ben Bodrum'u sonbahar ve kışın seviyorum. Kaç sene yazları full kaldım, en son kaldığım sene paparazzi dövmüştüm.
    Çok güzel özetlemişsiniz.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Abi bu kadar covid-19’dan çekinmeyin. Bakın hafta ortasından sonra bahar geliyor. Millet dışarıya atacak kendini. O ara ölmezlerse daha hiç ölmeyiz

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Abi bu kadar covid-19’dan çekinmeyin. Bakın hafta ortasından sonra bahar geliyor. Millet dışarıya atacak kendini. O ara ölmezlerse daha hiç ölmeyiz
    Memleket olarak bağışıklığımız kuvvetli değil bence. Hem yoğun sigara kullanımı, hem stresli hayatlar, hem dengesiz beslenme, spor alışkanlığımızın yaygın olmaması gibi sebeplerden dolayı aslında bu Covid bizi daha kötü etkileyecek gibi. Hasta olsam, farketmeden başkasına bulaştırsam ömür boyu vicdanım sızlar. İstanbul'da virüslü 1 kişinin 16 kişiye bulaştırdığı gibi dünya rekoru bir rakam var elimizde.
    skucukyazici bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Eskiden çantaaaa, bombaaaaa die bağırınca bey tekbiiiirrrr getirince millet kaçıyordu. Şimdi öksürerek koşsan millet kaçışacak

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Eskiden çantaaaa, bombaaaaa die bağırınca bey tekbiiiirrrr getirince millet kaçıyordu. Şimdi öksürerek koşsan millet kaçışacak
    Bizim burada kaldırımda karşı karşıya yürüyemiyorsun, millet kaldırım değiştiriyor. Şakacıktan birinin dibinde öksürsem döverler herhalde beni.

Motosikleti
    MT-07
    Bizim burada kaldırımda karşı karşıya yürüyemiyorsun, millet kaldırım değiştiriyor. Şakacıktan birinin dibinde öksürsem döverler herhalde beni.
    Bugün biraz yürümek zorunda kaldım. Çektim buff’u ağzıma. Ghost Rider temalı iskelet surat. Bereyide çektim kafaya. Bir gözler gözüküyor. Gören bir daha baka kalıyordu

Bir hatunun yol değiştirdiğini gördüm. Ahahahahaha

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam 15 18 bin nedir ya. ben pulsar 200 2017 modelini kullanıyorum. zincir hala fabrika çıkışı orjinal. dişlilerde en ufak aşınma dahi yok. km konusunda servisin bir yanlışı olmasın?
    Servisin bir yanlışı yok. Ben yağmurlu havalarda bakımı ihmal ettiğim için araya pas, kum, taş toprak giriyor, zincirin ömründen yiyorum.
    Benim de dişlilerin ömrü fena olmuyor ama zincir ölüyor. Arka maşada zincir germe çizgisi var, kırmızı bölüme gelince yavaştan değiştirmek gerekiyor. 15000'de kırmızıya gelmiş oluyorum. 3-5 bin km sonra da zincir göbek atmaya başlıyor zaten.
    DID'nin V0 serisini almamak lazım.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    ......Bodrum bize geniş yer geliyor

Şu çadır olaylarına girmek lazım hakikaten. Bu otel fiyatları çok fazla. 1-2 gün için dünya para istiyorlar......

Bodrum isim yapmış ipsiz sapsız dolu, asıl eğlence Gümbet de..

Çadırda kalacaksan Turgutreis e gel sahilde güzel kamplar var..

kesmez dersen pasaportunu yanına al Turgutreis den Yunan a Kos adasına göndereyim seni, orda daha acayip kamplar var ;)

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ben Bodrum deyince Turgutreis Akyarlar diyorum, merkezle işim olmaz... Çok da sıcak oluyor merkez, Akyarlar püfür püfür.

Motosikleti
    MT-07
    Walla derdim yol yapmak. Yoksa kalabalık içinde kaybolmak değil. 36 gün yıllık iznim var. Öyle duruyor köşede. Bakmayın benim motorum ss aslında. Buradan bir yapıştırıp Urfa’da kebap yiyip, oradan Antalya’ya dönüp, Ege üstünden geri kaçmak bana en eğlenceli tatil geliyor. Eve dönünce 2gün yat, sonra gene işe git. Haftaya 20k bakımı var aletin. Sonrasında bir uzun yol patlatmak farz oldu.

Ufak cc ile gidip, büyük motor lazım die dövünüyordum. Orta segment motorum oldu, neredeyse İstanbul dışına çıkamadım

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Bodrum'a hiç gitmedim 3 sene önce Fethiye de babadağ 1400 rakımlı piste çıkmıştım .orda kamp yapmak içimde ukde kaldı. Baharda giderim diyordum. Sezon açılmadan ortalık sakın iken. Corona amca engel olacak gibi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    @Angrypower, oyle deme. Genciz bize bir sey olmaz ama hastaligin yayilmasina vesile olmak yeterince buyuk vebal. Bak saglik calisani olanlar diken ustunde. Heriflerin hayatlariyla oynuyoruz resmen. Ulkedeki cahiller yeter de artar, onlar ne desen yayacak zaten. Bari bir de biz sebep olmayalim hastaligin yayilmasina.

Turkiye'de doktor yakinim var. En cok onun icin uzuluyorum. Yaslilar gibi evde oturma luksleri yok. Direk bir suru hastayla yuz goz olma durumundalar. Ki bunu da o hastalar icin yapacaklar. Hayat riskleri gercek. Salginin ilerledigi ulkelerde saglik calisanlari arasi olum orani %10-%20 arasi... Yazik... N'olur duyarli olalim.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Daha bugün gösterdiler tansiyonu ve akciğerlerinde rahatsızlığı olan 88 yaşındaki teyzenin hayatta kaldığını. Nice gençler ölüyor nice bi ayağı çukurdakiler yaşıyor. Bu hastalığın şakası yok. Genç ölmüyor yada yaşlı ölüyor diye bir kaidesi de yok. Önce tedbir sonra dua...

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bugün biraz yürümek zorunda kaldım. Çektim buff’u ağzıma. Ghost Rider temalı iskelet surat. Bereyide çektim kafaya. Bir gözler gözüküyor. Gören bir daha baka kalıyordu

Bir hatunun yol değiştirdiğini gördüm. Ahahahahaha
    Ben de dün aynı gaspçı imajıyla markete gittim, manav reyonundaki aga irkildi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Angrypower, oyle deme. Genciz bize bir sey olmaz ama hastaligin yayilmasina vesile olmak yeterince buyuk vebal. Bak saglik calisani olanlar diken ustunde. Heriflerin hayatlariyla oynuyoruz resmen. Ulkedeki cahiller yeter de artar, onlar ne desen yayacak zaten. Bari bir de biz sebep olmayalim hastaligin yayilmasina.

Turkiye'de doktor yakinim var. En cok onun icin uzuluyorum. Yaslilar gibi evde oturma luksleri yok. Direk bir suru hastayla yuz goz olma durumundalar. Ki bunu da o hastalar icin yapacaklar. Hayat riskleri gercek. Salginin ilerledigi ulkelerde saglik calisanlari arasi olum orani %10-%20 arasi... Yazik... N'olur duyarli olalim.
    Abi tecrübe ile sabit. Havalar kötü ve İstanbul için diyeyim aşırı rüzgar + yağmur var. Bu hafta ortasından sonra açıyor. Çıkacaklar dışarıya. Hemde gümbür gümbür çıkacaklar. Sel sularının gelmesi gibi birden akacaklar dışarıya.

Krizi yönetemediler ve bu havaların bize geçtiği kıyağa rağmen cahillikte ısrar ediyorlar. Şimdi işin rengi gerçekten seğirecek. Pesimist bir yaklaşım ama tecrübe ile sabit.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bodrum'a hiç gitmedim 3 sene önce Fethiye de babadağ 1400 rakımlı piste çıkmıştım .orda kamp yapmak içimde ukde kaldı. Baharda giderim diyordum. Sezon açılmadan ortalık sakın iken. Corona amca engel olacak gibi
    Her işte bir hayır vardır Ahmet Turan Hocam. Bazen beklememiz gerekiyor, bazen de gitmememiz. Ben de buaralar bol bol kamp videosu izliyorum kamp konusunda fikir sahibi olayım diye.

Motosikleti
    MT-07
    Her işte bir hayır vardır Ahmet Turan Hocam. Bazen beklememiz gerekiyor, bazen de gitmememiz. Ben de buaralar bol bol kamp videosu izliyorum kamp konusunda fikir sahibi olayım diye.
    Senin motora yan çantalar koyalımda kamp malzemesi bağlayalım çadır falan... Yoksa çaktarmadan yan çanta demiri ve soft çantalar takacağım MT-07'e

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Senin motora yan çantalar koyalımda kamp malzemesi bağlayalım çadır falan... Yoksa çaktarmadan yan çanta demiri ve soft çantalar takacağım MT-07'e
    Yok kardeşim, işlevsel de olsa yan çanta, topcase vs sevmiyorum öyle şeyleri motosiklet üzerinde. Şu an kullandığım motoru aldığımda üzerinde topcase tablası vardı, aldığım gün söktüm.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)