Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

siz hala zinciri yağlamakla mı uğraşıyorsunuz. otomatik zincir yağlama sistemi. ATP

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Onu biliyorum da yazın kamp yapma muhabbeti olursa mecbur gerekecek. Çadırı nereye koyacağız? Sendeki Sport touring gene birşeyler deneriz de bendeki direk Naked

Ben ciddi ciddi çadır olayına bakıp, camping alanlarına yöneleceğim gibi. Bu oteller çok para. Sittin sene vermem...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu biliyorum da yazın kamp yapma muhabbeti olursa mecbur gerekecek. Çadırı nereye koyacağız? Sendeki Sport touring gene birşeyler deneriz de bendeki direk Naked

Ben ciddi ciddi çadır olayına bakıp, camping alanlarına yöneleceğim gibi. Bu oteller çok para. Sittin sene vermem...
    bi tane arabacı alacaksın guruba 😀

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi tane arabacı alacaksın guruba ��

https://r.resimlink.com/s7Jzf.jpg
    Girmeyeceğim araziye yahu GİR-ME-YE-CE-ĞİM. Kamp olayına bile sıcak bakmıyorum da mecburiyetten düşünüyorum. otellere vereceğim paraya resmen acımaya başlıyorum. En azından 2gün kalacağım paraya 7gün kalırım.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L

İlla top case takmaya gerek yok. Sosis çanta ve depo üstü çanta da iş görür. Kamp çantası da olur ama dengeyi iyi ayarlamak lazım
    Angrypower, oldcockroach ve tommygun bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Agresif nakedlarin arka yukarısına bir miktar ağırlık yüklenmesi ciddi dengesizlik oluşturabilir aman dikkat. Kafa sallama kötü şey.

Motosikleti
    MT-07
    Walla çok güzel olmuş. Aynen böyle birşeyler yapıp gitmek gerek. Eskiden otel falan diyordum ama şimdilerde pahalı gelmeye başladı. O paraya hem istediğim yere giderim, hem daha çok gezerim hem de daha çok keyif alırım gibime geliyor. Fakat camping alanlarına gitmeyi düşünüyorum. Doğa ile fazla vıcık vıcık olmaya gerek yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:41 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agresif nakedlarin arka yukarısına bir miktar ağırlık yüklenmesi ciddi dengesizlik oluşturabilir aman dikkat. Kafa sallama kötü şey.
    Abi ben fazla gazı açınca zaten ön yere tam basmıyor 100-120km/sa arası gitmek yeterde artar. Daha fazlasına lüzum olduğuna inanmıyorum. Tek güzel yanı Dominar'la araba sollayacağım die kendimden geçerken, bununla rahat rahat elimin altında fazlaca güçle birlikte sürerim die düşünüyorum.

Motosikleti
    Yok
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zincire dil attım
    Kahkaha attım yeminle

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/j2tS7F.jpg
    İlla top case takmaya gerek yok. Sosis çanta ve depo üstü çanta da iş görür. Kamp çantası da olur ama dengeyi iyi ayarlamak lazım
    Şu şekilde benim 70lt çantayı bir şekilde uydurmamıştım, daha doğrusu sabit tutamadım bu resmi referans alır tekrar denerim :D

Motosikleti
    MT-07
    70lt çantayı nereden buldun?

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70lt çantayı nereden buldun?
    Decathlon dan almıştım. buydu aldığım

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:18 ----------

300 tlimiş ben aldığımda.

Motosikleti
    MT-07
    Düşünülebilir ama pahalı geldi nedense

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu şekilde benim 70lt çantayı bir şekilde uydurmamıştım, daha doğrusu sabit tutamadım bu resmi referans alır tekrar denerim :D
    Deneyin hocam. Şu lastikli ipten ne kadar çok olursa o kadar sıkı duruyor. 5 tane kullandım ben

Motosikleti
    MT-07
    Sabahtan beridir Şu siyah Cbr250r'ye bakıyorum. Mt-07 sahibi oldum ama şu motor hep hoşuma gitti. Utanmasam bir tane alıp ortalıkta fink atacağım. Bir bana güzel gözüküyor herhalde

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)