Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sena 10C Pro almayı düşünüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HARLEY DAVİDSON İRON 883
    Merhaba arkadaşlar
    Daha önce interkom kullanmadım bir tane almak istiyorum ve ayrıca kamerada almak ıstıyorum, Video ve Blog cekmeyı dusunuyorum .
    Böyle bir modeli duydum.
    Baktım vıdeolardan izlediğim kadarıyla baya güzel bişeye benziyo Sena 10C Pro, Hem kamera hem interkom.
    Aranızda daha önce kullanan , veya bi fikri olan varsa dinlemekten mutluluk duyarım.
    Şuankı guncel fiyatı 2790 tl

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

göruntu kalitesi kaliteli vlog icin yeterli degil, normal seyir kaydi icin yeterli
    pil ömru video kaydi icin kisa
    göruntu sabitleyici yok, motoru surerken cekim yapacagini dusunursek bu özellik olmazsa olmaz

EKEN ve SJ CAM serisi daha kullanisli olur, eger go pro alacak para yoksa...

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    2 sene önce 1500 TL ye oğluma almıştım. Bütün intercomlara bağlanması.
    Videoya ses kaydı
    Dinlediğiniz müziği kaydedebilme.
    Tek tuş ile video kaydı
    Tek tuş ile resim...vs

Ama pil ömrü 1,5 sene de gitti.
    Orjinal yedek parça bulabileceğin bir muhatap yok maalesef.

Uyacak pil Bulduk ama tam uymadı.en sin pili değişirken içerden elektronik kablo koptu ve bulamıyoruz...

Yani çalıştığı sürece mükemmel. Ama arıza verince nanay maalesef

Motosikleti
    HARLEY DAVİDSON İRON 883
    Alıntı UzunYolAdami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göruntu kalitesi kaliteli vlog icin yeterli degil, normal seyir kaydi icin yeterli
    pil ömru video kaydi icin kisa
    göruntu sabitleyici yok, motoru surerken cekim yapacagini dusunursek bu özellik olmazsa olmaz

EKEN ve SJ CAM serisi daha kullanisli olur, eger go pro alacak para yoksa...
    Evet goruntuden yana sıkıntılı ses kalıtesı hosuma gitti . ekstra bır kamera daha konulursa gayet baarılı olur dıe dusunuyorum , sesi senada goruntuyu dığer kameradan gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 sene önce 1500 TL ye oğluma almıştım. Bütün intercomlara bağlanması.
    Videoya ses kaydı
    Dinlediğiniz müziği kaydedebilme.
    Tek tuş ile video kaydı
    Tek tuş ile resim...vs

Ama pil ömrü 1,5 sene de gitti.
    Orjinal yedek parça bulabileceğin bir muhatap yok maalesef.

Uyacak pil Bulduk ama tam uymadı.en sin pili değişirken içerden elektronik kablo koptu ve bulamıyoruz...

Yani çalıştığı sürece mükemmel. Ama arıza verince nanay maalesef
    Evet o konuda sıkıntı yasarım gibime geliyor fakat model cok guzel ve kullanıslı parcalarını buluruz bi şekilde die düsünüyorum :D

dedigim uzere ana kamera/ana kayit araci olarak kullanilmasi dogru olmaz.
    göruntu sabitleyici olmamasi bile yeterli bir sebep.
    ama yan/destek kayit araci veya vlog ile isi olmayan sadece basima birsey gelince kayitta olsun, birsey görunce tek tus ile saniyede kayit alayim ve öyle sagima soluma kamera montajlayip uzayli gibi gezmek istemiyorum, pratik olsun diyen biri icin gayet yeterli.

turkce inceleme
    https://www.youtube.com/watch?v=zntBlNmbao4

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Başlamanız iyi olur. Adam akıllı motovlog lazım piyasaya. 10 kanalın 8'i teker yaptım, yolda 300 gördüm, arka kaydırdım gibi şeyler. Ki bu eşekler kendilerini izleyen veletleri de kendi gibi eşek yetiştiriyorlar. Yolunuz açık olsun.
    UzunYolAdami ve Alper bunu beğendiler.

Motosikleti
    HARLEY DAVİDSON İRON 883
    Alıntı UzunYolAdami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dedigim uzere ana kamera/ana kayit araci olarak kullanilmasi dogru olmaz.
    göruntu sabitleyici olmamasi bile yeterli bir sebep.
    ama yan/destek kayit araci veya vlog ile isi olmayan sadece basima birsey gelince kayitta olsun, birsey görunce tek tus ile saniyede kayit alayim ve öyle sagima soluma kamera montajlayip uzayli gibi gezmek istemiyorum, pratik olsun diyen biri icin gayet yeterli.

turkce inceleme
    https://www.youtube.com/watch?v=zntBlNmbao4
    Çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlamanız iyi olur. Adam akıllı motovlog lazım piyasaya. 10 kanalın 8'i teker yaptım, yolda 300 gördüm, arka kaydırdım gibi şeyler. Ki bu eşekler kendilerini izleyen veletleri de kendi gibi eşek yetiştiriyorlar. Yolunuz açık olsun.
    Evet dediğiniz gibi fazlasıyla . Biz daha cok chopper kullanan tayfa ve chopper grubu oldugumuz icin daha cok sohbet muhabbet ve grubun icindekı orgnızasyonlar giibi şeyler olucak çok tesekkur ederım sımdıden iyi dilekelrınız icin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)