Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fazla benzin atılır mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Herkese hayırlı akşamlar bugün başıma gelen bir şey hakkında çok bilgim olmadığı için sorma gereği duydum benzin alırken gereğinden fazla benzin almaya kalkarsak tahliye borusundan atar mı?çünkü bugün tam dolmadığını düşünerek biraz daha koydurttum o sırada tahliye borusundan bir miktar sıvı geldiğini fark ettim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Atar. Çok da güzel ziyan olur benzinin.
    oktaymotor bunu beğendi.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    benzinde indirim olunca israf etmeye başlanmış

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Cevabını zaten sen vermişsin tahliyeden atar mı diye her halde fuzuli onu oraya koymadılar.

Tahliyeden bir miktar taşma olur fakat öyle insanı iflas ettirecek boyutta değildir.

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Açıkçası komik bir soru oldu ama emin olmak istedim cevaplarınız için çok teşekkür ederim benim de ilk düşüncem buydu ama bilgim olmadığı için sorma gereği duydum depo 10.1 litre ben ekranda 9.1 harcadığımı görünce o kadar alır diye düşünüp 9.1 e tamamlamaya çalışmıştım ama 8.8 gibi bir rakamda tahliye başlayınca kafamda karışıklığa yol açtı bi de son zamanlarda biraz fazla yakınca böyle bir soru çıktı ortaya

Quantrell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı captürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkçası komik bir soru oldu ama emin olmak istedim cevaplarınız için çok teşekkür ederim benim de ilk düşüncem buydu ama bilgim olmadığı için sorma gereği duydum depo 10.1 litre ben ekranda 9.1 harcadığımı görünce o kadar alır diye düşünüp 9.1 e tamamlamaya çalışmıştım ama 8.8 gibi bir rakamda tahliye başlayınca kafamda karışıklığa yol açtı bi de son zamanlarda biraz fazla yakınca böyle bir soru çıktı ortaya
    sadece tahliye olarak bakmayın 8.8 den sonra depo dışında yola çıkmış benzin de var hortumlarda
    İnstagram üzerinden beni takip etmek, eğlenceli 3-5 video görmek için : @mertsunar.r

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)