Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

15bin TL civarına ne alınabilir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı BoraKara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiri caiz ise iki günlük motosiklet tecrüben var ve ahkam kesiyorsun. Siz bilirsiniz ben söyler geçerim.
    Göl sizin ördek sizin, ister yüzdürün ister düzdürün.
    Tabi öyledir. Ehliyeti de dün aldım zaten.

CB125F'i motosikletten sayanı da gördü ya bu gözler, forum bitmiştir benim için

Bırakınız yapsınlar, bırakınız geçsinler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    O bütceye YS125 yada CB125F alınır. Diger düsündugun bütün Çin, yada Hint mallarında 5 basar bu motorlar. Hacmine aldanma sakın, Japon harici motosiklet almak pişmanlıktır.
    46 bin km hint kullandim
    Onceki motorum xmax250 di

Hint 17hp
    Xmax 20hp

Uzun yolada çiktim,ulen keşke xmax i satmasaydim demedi,dedirtmedi..

Ariza çikartmadi,yolda birakmadi.

Ys125 india price 58.000rupi
    Tvs 125 scooteri ise 60.000 rupi
    Rtr 160 78.000rupi

Mevzu bundan ibaret

Motosikleti
    Scrambler
    Koşan atın önünde durulmazmış, ne biliyorsanız onu alın.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Bütçeyi bir tık arttırıp, 2. el düşük km Ktm Duke 250 Abs diyorum.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    O bütceye YS125 yada CB125F alınır. Diger düsündugun bütün Çin, yada Hint mallarında 5 basar bu motorlar. Hacmine aldanma sakın, Japon harici motosiklet almak pişmanlıktır.
    Hala böyle düşünen kafadan kaldı mı yaa?? 😂
    Arkadaş bizim milletimiz de ne zenginmiş yaavv.

william - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125R (2013)
    Bir kaç motor atacaktım ama 2 haftadır fiyatlara bakmıyorum inanılmaz artmış ama biraz fiyat arttırım diyorsan mt25 güzeldir.

mozzart16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar :esnaf isi uzunyol sehirci motoru beklenti yuksek olmamali.

bn251:hintliden kaliteli, sehirici kullanilabilir fazla bilgi henuz yok.

wolf 250: hintliden kaliteli, Uzun ömürlü, uzunyoli konforlu fakat parca ve servis muamma

ktm 200 ve 250: altyapıları ayni bajaj tarafindan uretiliyor fakat kalitesi daha iyi. daha cok sehir icine yonelik motorlar. ayni sey rc icinde gecerli.

cbr 250:kranki ile meşhur. elbette kullaniciyada bagli fakat kranki zayif oldugu gercek.

tvs ve xpulse hakkinda bilgim yok. eger tamirci degil iseniz o paraya alinacak mtden hayır çıkmayacağını dusunuyorum.
    Teşekkürler hocam karşılaştıracağım bakalım 😊

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kategori olarak ne düşünüyorsun? 2006 model civarlarında tur motoru önerebilirim ben.
    Olabilir hocam alabilirim önerinizi

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibindende 15.500 16 civarına cf moto 250 NK var. Düşük km yeni sorunsuz absli.
    Hocam bana çok uzakta sadece 1 tane var gerisi uçuk malesef..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçeyi bir tık arttırıp, 2. el düşük km Ktm Duke 250 Abs diyorum.
    Alıntı william adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kaç motor atacaktım ama 2 haftadır fiyatlara bakmıyorum inanılmaz artmış ama biraz fiyat arttırım diyorsan mt25 güzeldir.
    Kmler yüksek duruyor alabileceğim düzeyde güvenmek zor geliyor bu durumda

15.000 TL Alınacak motor yok kardeş bajaj cf moto hepsi çöp 17.500 kesinlikle verilmez bu motorlara pişmanlık paraya yazık 5 6.000 olsa al kullan ama 17.000 yazık Başka ne var desek Kawasaki sıkıntılı ktm sıkıntılı honda cbr 250 alınmaz fiyat km yüksek Sorunlu makine diğer japonlar fiyat km yüksek değmez en iyisi biraz daha biriktirip sıfır yamaha r25 almak HERKEZ YAMAHA R25 BOK ATIYO AMA GENEDE R25 KULLANIYO R25 de ÖMÜRLÜK MOTORDUR YADA BİRAZ DAHA BİRİKTİRİP HONDA 650R ALICAN MİS GİBİ ÖMÜRLÜK MOTOR AMA ODA 70.000 TL OLDUĞUNDAN BİRAZ ZOR GİNE EN İYİ SEÇENEK DÖN DOLAŞ YAMAHA R25 BAŞKADA MOTOR YOK GERİ KALAN BÜTÜN MOTORLAR ÇÖP PARASINI HAKETMİYO r25 o parayı verene kadar 600 alırım diye giriş yapmayalım lütfen 40 45 alıcağın 600 cc HEPSİ ÇÖP ALIRSIN 1 SENE İÇİNDE SIKINTILAR BAŞLAR KİMBİLİR NASIL KULLANILDI KISACA MOTOR YOK 2 seçenek var ya 35 e SIFIR R25 Yada Sıfır Honda 650r daha iyi kazanıp biriktirebiliyosanız SON NOKTA ÖMÜRLÜK HONDA 1000rr ben spor sevdiğim için honda 1000rr kullanıyorum 1000cc Çok fazla derseniz Honda 650R İDEAL ÖMÜRLÜK SEÇİM SİZİN Başka seçenekleri olan varsa yazsın görelim hadi eyw

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:19 ----------

Ben vitesli motor seviyorum 2. Bir küçük cc motor alıyım dedim bulamadım seçenek yok Scooter aldım

Quantrell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OBAAA KİMSE YAZMAMIŞ O ZAMAN BEN GELDİM

R25 AL R25, R25 TOKATLAR, R25 DELER

Arkadaşlar fiyatlar çok yükseldi almışken en iyisini alın uyduruk motorlara bajaj mış cf miş bu gibi motorlara 20.000 vermeyin para yok ise birazdaha biriktirin evet fiyatlar artıyo ama o çöp motorları almaz iseniz fiyatlar belki sabit kalır çok zorda aslında almamak gerek benim motorum olmasa vallaha almam para biriktirir iyisini alırım en azından bajaja 20 vereceğime r25 35 veririm.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı gökay77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15.000 TL Alınacak motor yok kardeş bajaj cf moto hepsi çöp 17.500 kesinlikle verilmez bu motorlara pişmanlık paraya yazık 5 6.000 olsa al kullan ama 17.000 yazık Başka ne var desek Kawasaki sıkıntılı ktm sıkıntılı honda cbr 250 alınmaz fiyat km yüksek Sorunlu makine diğer japonlar fiyat km yüksek değmez en iyisi biraz daha biriktirip sıfır yamaha r25 almak HERKEZ YAMAHA R25 BOK ATIYO AMA GENEDE R25 KULLANIYO R25 de ÖMÜRLÜK MOTORDUR YADA BİRAZ DAHA BİRİKTİRİP HONDA 650R ALICAN MİS GİBİ ÖMÜRLÜK MOTOR AMA ODA 70.000 TL OLDUĞUNDAN BİRAZ ZOR GİNE EN İYİ SEÇENEK DÖN DOLAŞ YAMAHA R25 BAŞKADA MOTOR YOK GERİ KALAN BÜTÜN MOTORLAR ÇÖP PARASINI HAKETMİYO r25 o parayı verene kadar 600 alırım diye giriş yapmayalım lütfen 40 45 alıcağın 600 cc HEPSİ ÇÖP ALIRSIN 1 SENE İÇİNDE SIKINTILAR BAŞLAR KİMBİLİR NASIL KULLANILDI KISACA MOTOR YOK 2 seçenek var ya 35 e SIFIR R25 Yada Sıfır Honda 650r daha iyi kazanıp biriktirebiliyosanız SON NOKTA ÖMÜRLÜK HONDA 1000rr ben spor sevdiğim için honda 1000rr kullanıyorum 1000cc Çok fazla derseniz Honda 650R İDEAL ÖMÜRLÜK SEÇİM SİZİN Başka seçenekleri olan varsa yazsın görelim hadi eyw

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:19 ----------

Ben vitesli motor seviyorum 2. Bir küçük cc motor alıyım dedim bulamadım seçenek yok Scooter aldım
    Noktalama işaretlerine biraz uysan keşke, yazdığından anlam çıkarabilmek için epey uğraştım.
    Kendi kullandığın veya kullanabilmeyi düşündüğün motor harici diğerlerine çöp demen biraz fazla. Çöp diye nitelendirdiğin bazı motorları apaçi tayfasından çıkma o çok övdüğün r25 e tercih ederim.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Kardeş yanlış anlamayın İnsanlar iyisine binsin istiyorum.Ben motora Mondial 150 Mr vulture ile başladım ve sorunlu motor.Ben aldığımda 3.000 tl idi şu anda 150cc 12 13.000 yazık Adam 13.000 biriktirmiş. Uyduruktan motora 13 verene kadar birazdaha biriktirip r25 alsın seve seve uzun süre binsin. Mondiale bindikten sonra r25 Ferrari gibi gelir.Mondiale bindikten sonra r25 Yağ gibi geliyo sanki altında halı varda uçuyosun doğru değilmi.İlk binene öyle 1000 geçince veya 600 geçincede r25 ne kötüymüş diyosun.İlk binen için ferrari Kaymak gibi motor 😂

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

Ben zaten 2.el alın demedim sıfır alın dedim.Her zaman sıfır alma taraftarıyım Param sıfıra yetiyosa alırım.Yetmiyosa almam

Doğru diyosun abi benimde 1 seneye yaklaştı.Bende sizin gibi insanları dinleyerek,honda125r almıştım.Hiç bir sorun yaşamadım,kaliteli motor bi başka gerçi çin motosiklet kullanmadım ama sizlerin söylemesiyle söylüyorum.Bende r25 ile devam edicem inşallah az bi param kaldı r25 den sonrada senin gibi istediğim motoru kullanıcam daha az tecrübem var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

Abi 1 Senedir Araştırma yapıyorum.Türkiyede kullanılacak en iyi motosiklet Honda Bende tecrübe ediniyim r25 den sonra alıcağım motor Honda 650r ama ben alana kadar 200.000 olur heralde 😂 o zamanki motorlara bakıcam artık 😂hele bi 250cc geçiş yapıyım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)