Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kask Bilgi alışverişi

Motovento
    REKLAM ALANI
    emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum fg17 guzel bir kask ama,vizor kilit zamazingosu cidden cabuk bozuluyor,hemde çalişmasi ergonomik degil,tirnak sistemi rahat çalişmiyor.

Hee diyeceksin biri 1200-1600 araliginda
    Digeri 2200-2500 araliginda

Ama o sistemi koyduysan dizaynini duzgun yapta işini layikiyla gorsun.

Haksiz miyim??

Shoei de benzer sistemi kullaniyor ama kask eskiyor mekanizmaya birşey olmuyor.katir gibi kask çok sağlam
    Abi maalesef pek bilgim yok modeller hakkında. Ben daha çok arkadaşa o model aralığında sharp test sonucu iyi olan modelleri sunmak istedim. Kendisi gerekli araştırmaları yapıp karar vermeli tabii ki. Ama sağol bilgilendirdiğin için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:34 ----------

Ama öyle düşünüyorum ki Kabuto'lar şu anki fiyatlarıyla çok iyi birer seçenek. Özelikkle snell sertifikası olan modelleriyse.
    levend84 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kime, neye göre sessiz ? Kasklar kullanılan motosiklet, kafa kemik yapısı, kullanılan diğer yardımcı ekipmanlara göre ses ve rüzgar oranları değişkenlik gösterebilir. Size göre hayvani ses alan bir kask bir başkası sessiz olduğunu söyleyebilir. Tavsiyem şu yönde motosiklete biniyorsanız, tüm kaskların hayvani şekilde ses yapabileceğine inanın. Pahalı kaskların daha az sesli olacağı algısı çok yanlış. Kaldı markaların üst segment pahalı kaskları sessizlik için değil kaskı kullanılacak olan motosiklet yapısına göre kafada stabil tutmak, kullanıcıya konfor sağlamak ve daha güvenli olmaları için tasarlanıyor ve çoğu üst segment racing kaskın üzerinde hava kanalları bulunuyor bu kanallar içerisinden geçen hava sürkülasyonları o kaskları normal kasklara göre daha gürültülü yapacaktır. Tavsiyem kendinizi her ortamda ve farklı koşullardan etkilenmeden tek başına sessiz bir kask olduğuna inandırmayın. Satıcılarında bu noktada söylediği bu kask sessiz bu kask rüzgar geçirmez bu kask astronot kaskı gibi söylemlerine inanmayın. Haricinde arkadaşınız size samimi birşekilde sessiz olduğunu söylese bile siz o kaskı daha gürültülü bulabilmeniz olağan bir durumdur.
    Haklısınız kaskı kullanacağım motosiklet xmax400 scooter için az ses alan kask arıyorum güncel kabuto 'nun bedenleri kalmamış L beden.Baska önerilerinize açığım 1000 1500 tl arası

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Alıntı burakyqmr21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar motosiklete yeni başladım rks220 titanyum var elimde sizce bu kask alınır mı ?

https://www.gittigidiyor.com/otomobi...SABEgIhxPD_BwE
    Ben givi 50.4 sniper kullaniyorum eşim de mt revenge kullaniyor. Givinin malzeme kalitesi mt revenge'den daha üstte bilgin olsun
    levend84 bunu beğendi.
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı yigozya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben givi 50.4 sniper kullaniyorum eşim de mt revenge kullaniyor. Givinin malzeme kalitesi mt revenge'den daha üstte bilgin olsun
    Sharpta mt,giviye oranla daha iyi sonuç almiş

Givi

İki kask ta polikarbon

Givinin iç pedleri daha kaliteli

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sharpta mt,giviye oranla daha iyi sonuç almiş

https://i.hizliresim.com/ZgmmCL.jpg

Givi

https://i.hizliresim.com/dn59DY.jpg

İki kask ta polikarbon

Givinin iç pedleri daha kaliteli
    Evet abi arada bir yıldız fark var ama ben onu görmezden geldim kalite farki çok bariz olunca. Ama esim daha az kullandığı için onda yıldızı daha çok önemsedim
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler