Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask Boyama Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba,

Evdeyken kaskımı boyayayım diyorum. Geçen sene ufak bir düşme sonucu kask bu hale geldi. Bende boyamak istiyorum. Arka kısmında boya kısmı darbe anında kendini attı, orayı macun çekmek mi gerek? Çekilmeli mi? Yeni kask almak istemiyorum, taksidi yeni bitti ne yazık ki. Alamıyorum.

Bende boyamaya karar verdim ve dikkat edebileceğim şeyler nelerdir? Belirtirseni sevinirim, Bir tane öndeki havalandırma kanalı kayboldu, bulamadım. Orayı ne yapmak lazım hep açık kalması hava almasına sebep oluyor. Ne çözüm önerirsiniz oraya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gv250 2016
    Alamıyorum dediğin için bunu kullanmak tehlikeli yenisini al demeyeceğim. Havalandırma kanalı için firmaya mail atıp yedek parça temini isteyebilirsiniz.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    zaten riskin farkındasın o konuda soze gerek yok.

boyacidan 200 300 gr kadar macun ve sertlestirici al. astara gerek yok. ince kum bir zimpara al yuzeyi asiriya kacmadan hafif matlasana kadar zimparala sonra bütün delikleri maskele.

boya

yeditepely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 250, cf moto 250 sr
    Kask alamamak olabilir fakat bu sekılde motora bınıp sonra kafatası kırıldığında taksit taksit ölmüyoruz be usta. Gerekirse binme motora belli bir süre yeni bir kask al.
    mattiadestro ve MimTolga bunu beğendiler.

Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten riskin farkındasın o konuda soze gerek yok.

boyacidan 200 300 gr kadar macun ve sertlestirici al. astara gerek yok. ince kum bir zimpara al yuzeyi asiriya kacmadan hafif matlasana kadar zimparala sonra bütün delikleri maskele.

boya
    https://www.hirdavatcesitleri.com/ur...ey-boya-400-ml

şu boyadan aldım, umarım olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)