Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Corona günlerinde gezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tabii ki toplum içine değil, dağa, kıra, bayıra doğru yapılan seyahatten bahsediyorum.

Dört kafadar doğanın kalbine kırdık direksiyonlarımızı.

Motorlarımız şekil değil ama keyfimiz gıcır yahu!

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

sey_47, pintus, bursalıali ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Yaşıyorsun bu hayatı Hoka reyiz. Fakat bir crf250l alma vaktidir.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Ateşin başında oturan abi Hasan Şaş mı
    levend84 bunu beğendi.
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durumu düzeltince ilk işim olacak..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Alıntı yigozya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce de benziyorsun diyen olmuştu. Ama en çok serdar ortaç diyen oluyor :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Foto için indirmiştik ama daha sonra motoru çıkarmak için epey bi uğraştık..

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabayi yeniledi,hemen alamaz,hemde yenge zopalar

O ateşi yaktiniz madem bir izgara kelebek iyi giderdi heee..

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabayi yeniledi,hemen alamaz,hemde yenge zopalar

O ateşi yaktiniz madem bir izgara kelebek iyi giderdi heee..
    Kokoreç yaptık ayıptır söylemesi reis. Ayıp olmasın diye foto atmadım.

Arabayı tam zamanında almışım ha, piyasa alev alev yanıyor. İkinci el piyasası uçmuş durumda.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kokoreç yaptık ayıptır söylemesi reis. Ayıp olmasın diye foto atmadım.

Arabayı tam zamanında almışım ha, piyasa alev alev yanıyor. İkinci el piyasası uçmuş durumda.
    Afiyet olsun yarasin abi,

Sen arabayi cidden kelepir aldin,bugun o paraya o arabayi alamazsin..anca pertlisini alirsin ama oda zor.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı yigozya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok, serdar ortaç..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Durumu düzeltince ilk işim olacak..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Daha önce de benziyorsun diyen olmuştu. Ama en çok serdar ortaç diyen oluyor :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

https://i.hizliresim.com/WuoZ9l.jpg

Foto için indirmiştik ama daha sonra motoru çıkarmak için epey bi uğraştık..
    Vallahi ben de dedim iyi mi )

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Afiyet olsun yarasin abi,

Sen arabayi cidden kelepir aldin,bugun o paraya o arabayi alamazsin..anca pertlisini alirsin ama oda zor.
    İnanılmaz, 6 ay önce 125'e aldığım şey bugün 165 olmuş. Tr'de araç ve motor fiyatları son bir yılda aşırı derecede yükseldi. Olmaması gereken fiyatlarla karşı karşıyayız. Al satçılar piyasanın içine ettiler maalesef.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok, serdar ortaç..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Vallahi ben de dedim iyi mi )
    Yav insan bi cüneyt arkın, tarık akan'a falan benzer değil mi? Serdar ortaç nedir abi ya? Bahtima kuseyim.

Motosikleti
    MT-07
    Aga iyi yaptın. Ben crf250l die bilerek takılıyorum. O arabayı iyi kapattın. Nereden baksan crf250l kadar kârdasın.

Motosikleti
    Kısmetse Medley
    Çok güzel bir gezi olmuş. Özellikle motoru indirdiğiniz yerden denize girmek isterdim. Neresi acaba merak ettim?

Alıntı Motorumu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş. Özellikle motoru indirdiğiniz yerden denize girmek isterdim. Neresi acaba merak ettim?
    Hava soğuktu dostum. Köyceğiz, ekincik plajının hemen yanında bir koy.

Şöyle bir açı daha:

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Hava soğuktu dostum. Köyceğiz, ekincik plajının hemen yanında bir koy.

Şöyle bir açı daha:

https://i.hizliresim.com/Ybv5EA.jpg
    Muğladan selamlarrr

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ne iyi etmişsiniz yavu. Bu garibe--- evden dışarı çıkmak yassah heşmerim --- diyolar. Zabağınan kalp ameliyatımı
    yapan hastahaneden aradılar. Ali beyin yakınları ile görüşmek istiyoruz didiler. Yakınlarını nideceniz ,kendisiynen
    görüşüyosunuz zati , didim. Kızcağız beni öldüm sanıyo herhal. Dimek kine bizden umudu kesmişler. Gayet sağlıklı bir şekilde onlara bu cevapları virince, hayretlerini gizlemeye çalışaraktan ilave eyledi ;(( Ali bey 2016 yılında
    hastanemizde bypass ameliyatı olmuşsunuz doğru mudur?)) Evvet efendim sayenizde şifayab oldum çok, çok teşekkürler,didim. Ekledi görevli kızcağız, Ali Bey kendi sağlığınız açısından evinizden dışarıya çıkmamanızı ehemmiyetle tavsiye ediyoruz . Lütfen, risk gurubunun en başlarında yer alıyorsunuz, Allah korusun eğer eskaza size virüs bulaşırsa çok kötü sonuçları olur. Tekrar teşekkürler ettikten sonra kızcağıza kesinlikle evden dışarı
    adım atmayacağımı söz ile teahhüt ettim. Aradan yarım saat geçti-geçmedi ,Bursa'dan motosikletçi arkadaşlar -- Abi
    biz bir İznik gölü çevresi yapacaz var mısın -- diye sordukları anda, bizim hanımın suratı öyle bir değişti ki tarifi mümkün değil. Arkadaşlar bu gün benim pek keyfim yok , bir başka bahar günü birlikte süreriz diye cevap virdim. İstanbul'dan benim çocuklar arayıp duruyo Baba sakın evden dışarı çıkma diye. Hoka iş bu sebeple özgürlüğünün tadını çıkarmana bak. Bizim yerimize de gez ,dolaş , baharın tadını çıkar. Selamlarımızla.
    Vista86 bunu beğendi.

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne iyi etmişsiniz yavu. Bu garibe--- evden dışarı çıkmak yassah heşmerim --- diyolar. Zabağınan kalp ameliyatımı
    yapan hastahaneden aradılar. Ali beyin yakınları ile görüşmek istiyoruz didiler. Yakınlarını nideceniz ,kendisiynen
    görüşüyosunuz zati , didim. Kızcağız beni öldüm sanıyo herhal. Dimek kine bizden umudu kesmişler. Gayet sağlıklı bir şekilde onlara bu cevapları virince, hayretlerini gizlemeye çalışaraktan ilave eyledi ;(( Ali bey 2016 yılında
    hastanemizde bypass ameliyatı olmuşsunuz doğru mudur?)) Evvet efendim sayenizde şifayab oldum çok, çok teşekkürler,didim. Ekledi görevli kızcağız, Ali Bey kendi sağlığınız açısından evinizden dışarıya çıkmamanızı ehemmiyetle tavsiye ediyoruz . Lütfen, risk gurubunun en başlarında yer alıyorsunuz, Allah korusun eğer eskaza size virüs bulaşırsa çok kötü sonuçları olur. Tekrar teşekkürler ettikten sonra kızcağıza kesinlikle evden dışarı
    adım atmayacağımı söz ile teahhüt ettim. Aradan yarım saat geçti-geçmedi ,Bursa'dan motosikletçi arkadaşlar -- Abi
    biz bir İznik gölü çevresi yapacaz var mısın -- diye sordukları anda, bizim hanımın suratı öyle bir değişti ki tarifi mümkün değil. Arkadaşlar bu gün benim pek keyfim yok , bir başka bahar günü birlikte süreriz diye cevap virdim. İstanbul'dan benim çocuklar arayıp duruyo Baba sakın evden dışarı çıkma diye. Hoka iş bu sebeple özgürlüğünün tadını çıkarmana bak. Bizim yerimize de gez ,dolaş , baharın tadını çıkar. Selamlarımızla.
    Merhaba ali abi. Şu süreç geçene kadar evden dışarı çıkmaman şahsi menfaatin icabıdır. Evet, evde oturmak zor ama vakit geçirmek için kendine çeşitli yollar bulabilirsin. Bulmaca çözmek, kitap okumak, belgesel izlemek gibi. Sakın yengeme, çocuklara falan sarma abi, zaten durum kötü, bir de onları kırma.
    Süreci atlatana kadar katlanacagiz abi, sabır edelim biraz.
    Selamlar ve saygılarımı sunuyorum ali abim.
    bursalıali bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam dediklerimi kesinlikle yanlış anlamayın.

Zor bir durumdan geciyor ülkemiz, eğer genel olarak bu tür aktiviteler yapıyor iseniz sizin bileceğiniz iş, temiz hava, manzara güzel bir gezi olmuş.

Ancak "millet nasılsa evde heryer boş keyif yapalım" modunda bir gezi ise kusura bakmayın ama meydan size kalsın diye günlerdir evde kafayı yemiyor millet.

umut ediyorum ki ilk dediğim gruptansınızdır.

Motosikleti
    MT-07
    Motosikletli insanlar, diğer insanlardan daha fazla izole yaşıyorlar. Virüs, insanların bulunduğu ortamlarda yayılıyor. Dolayısıyla, gerekli önlemleri aldıktan sonrada pek ala böyle bir aktivite yapılabilir (tek başına olmak kaydıyla) die düşünüyorum.

Kanji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 CBR 600RR
    Ben virüsün havada asılı kalabileceği ve rüzgarla taşınabileceğini düşünüyorum. Önlemi elden bırakmayın, bu işin şakası yok

Topluluk içine girmedikçe sorun çıkmaz diye düşünüyorum.

Quantrell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam gezin tabi doğa insanı canlandırır fakat corana bulaşan hastalar iyileşse dahi %20-30 arasında bir akciğer doku kaybı yaşıyor, lütfen dikkatli olun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)