Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Benim eşşeğin fotoğrafları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzay gemisi, yokon, Mcht-mica, Ezio41, Cyan, Madrap2; toplaşın hele.

Ahanda benim eşşek. (Fotoğraflar görünmüyorsa haber verin)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:51 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

Foruma ilk geldiğim gün, açtığım şu ilk konuda motoru sola yatırdığımı söylemiştim;

http://www.motosiklet.net/forum/moto...lamiyorum.html

Şimdiki iki fotoğraf da, yatırmadan dolayı hasar gören sol koruma takozuyla sol elcik fotoğrafları.

mavzer-i, tommygun, cıbılduck ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kuyruk eğri duruyor
    Voltaren bunu beğendi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Ve mutlu son...

Ezio41 ve levend84 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Aks’lara da koruma takozu tak. Birde cengaver pulsar’lardan al bir tane. Vura vura parçala. Sonra bununla yardırırsın artık.
    Voltaren bunu beğendi.

baskentli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT600
    Suraya rez atayimda egzozculari bi goreyim
    Voltaren bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    yaw hocam bırak birinin mt10unu bulmuş abi 2 dk resim cekeyim diye almıs

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw hocam bırak birinin mt10unu bulmuş abi 2 dk resim cekeyim diye almıs
    Söylemeseniz şaşardım zaten bunu.
    cıbılduck bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Yalnız varya geçen seneki gibi maddi durum rahat olsa, bu makineye de sahip olsam; Urfa’ya kebap yemeye gider ve sonra geri dönerdim. Oradan da İzmir’e aleme giderdim
    Voltaren bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence bu arkadaşa salih diyenler yanılıyor.

Salih kankim her ne kadar troll olsa bile oldukca bilgilendirici ve faydalı şeyler de yapıyordu.

Eğer salih sen isen bu karakter sana yakışmadı, kalkavan olarak devam et.

Eğer salih sen değil isen forumda kirlilik yapacak bir özenti karakter daha ortaya cıktı demektir.

Bu arada tüm arkadaşları asagıdaki konuya davet ediyorum.

http://www.motosiklet.net/forum/konu...gi-talebi.html

Yönetici arkadaşlara da cagrımdır, bu tür konulara izin verilir ise herkes kendi eşşeğinin fotosu için konu acması serbest ise bilelim de bizde ırzına geçelim forumun.

Mesela ben yarın eşşeğimin onden fotosu ıcın konu acacagım
    Sonraki gün yandan fotosu için
    sonraki gün caprazdan fotosu için.

Eğer salih sen değil isen forumda kirlilik yapacak bir özenti karakter daha ortaya cıktı demektir.
    Yahu ne alakası var, ne özenti karakteri? Yaşım 47 benim, yemiş yutmuşum, yaşamadığım bir şey kalmamış şu hayatta; özentilik zavallı insanların işidir.

Bu fotoğrafları atmaya mecbur ettiler beni bazı arkadaşlar, okumadın mı eski konularımı?

Her açtığım başlık, iyi niyetle sorduğum her soru sabote edildi ve habire "Doğru söylüyorsan MT-10'un fotoğraflarını at da görelim" diye bas bas bağırdılar bana.

Sen çok yanlış anlamışsın beni. Dediğim gibi, isteyerek yapmadım, mecbur kaldım buna bir yerde.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Kazasız belasız.
    Voltaren bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Kazasız belasız.
    Sağolasın hocam...

Motosikleti
    SUZUKİ SV650
    Benim hayalimdeki motosiklet iki tane mt 10 sp s1000xr ikisinide çok severim. kazasız belasız.
    Voltaren bunu beğendi.

Alıntı nanis61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim hayalimdeki motosiklet iki tane mt 10 sp s1000xr ikisinide çok severim. kazasız belasız.
    Sağolasın hocam. Zaten 2-3 saat önce bir motor kazası gördüm Bursa-Altıparmak'ta, bütün moralim bozuldu. :(

Altıparmak caddesinden Çekirge istikametine doğru inen araçların cadde boyunca sola dönmeleri yasak.

Ama şerefsiz bir otomobil kullanıcısı yasağı delmiş, sola ani dönüş yapmış, karşıdan gelen motorcu arkadaş da slalom yaparak arabayı ekarte etmek istemiş ancak başaramamış: Arabanın sağ tarafına girmiş, boylu boyunca sürtmüş ve sonra motordan uçmuş anladığım ve kazalı arabayı gördüğüm kadarıyla.

8-10 motorcu arkadaş toplanmıştı kaza yerine, onlara sordum; kaza geçiren motorcu arkadaş bilinci kapalı vaziyette ambulansla hastaneye kaldırılmış.

Hatalı dönüş yapan otomobilin sürücüsünde ise hiç bir şey yok tabii, dal*arak gibi kaza mahallinde geziniyordu; olan motorcu çocuğa oldu; inşallah ölmez, sakat kalmaz.

Önceki bir konumda, "trafikte kural ihlallerinin cezası hapis olmalı" demiştim ve bayağı tepki almıştım; ama düşüncemde ısrar etmekteyim. Motorcu arkadaşın canına kast eden o şerefsiz, kuralsız dönüş yapan otomobil sürücüsüne muhtemelen az bir para cezası kesilecek, adamın şeyinde olmayacak. Olan motorcu çocuğa, onun sevenlerine oldu her zamanki gibi.

Kaza mahallinde polisler çoktu, ama gazeteci-televizyoncu göremedim. Belki benden önce çekim yapıp gitmişlerdir; belki yarın gazetelerde okunabilir bu kaza.

Üzücü, moral bozucu bir durum.
    nanis61 ve levend84 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Sırf bu dallamalar ve saçmalıklar yüzünden motorda egzoz var ve şehir içinde maalesef çok yavaş gittiğimden dolayı biraz ses duyuyorlar. Susturucu var egzozda, metalik bir ses gibi geliyor ama milletin çoluğu çocuğu var die salamıyorum küçük enişteyi.

Cezası bol ama bir kazadan kurtarırsa bile tüm para helal olsun.
    Voltaren bunu beğendi.

Sırf bu dallamalar ve saçmalıklar yüzünden motorda egzoz var...
    Cezası bol ama bir kazadan kurtarırsa bile tüm para helal olsun.
    Modifiyeli egzozun kazadan kurtarabileceğini ilk defa duyuyorum. Nasıl oluyor hocam, biraz anlatabilir misin?

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Abey naptın alıştın mı bu Mt-10' a kusura bakma da baya güldüydüm şu senin hikayeye 😂😂 Hele o bayii nin sana ettiği laf 😂😂
    Voltaren bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gürültü ister istemez aynaya bakma özürlülerin nereden ne geliyor demelerine sebep oluyor.

Ayrıca özellikle beyaz renkli jetta, linea, egea, 301/Elysee, clio/symbol, doblo, fiorino, bipper, passat, bmw e46/e39, tüm mercedes araçlardan uzak durmak gerekiyor.

Belirtmek istemiyorum ama özellikle 1-2 modelden daha aklı başında adam çıktığını görmedim.
    Voltaren bunu beğendi.

Alıntı yurekli_emin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abey naptın alıştın mı bu Mt-10' a kusura bakma da baya güldüydüm şu senin hikayeye ���� Hele o bayii nin sana ettiği laf ����
    Biraz biraz alışıyorum işte. Yani düzde giderken problem pek yok da, dönüşlerde çok zorlanıyorum - özellikle durmuş vaziyette 90 derece dönüş yapmak gerektiğinde. Ama kullana kullana onu da hallederim diye düşünüyorum; düşünsene motor bizim bayiiye geldiği ilk gün öyle bir gözüm korkmuştu ki, üstüne oturmaya cesaret edememiştim. Şimdi, örneğin bugün Bursa'dan Gemlik'e gittim, 25+25 aşağı yukarı 50 km. kullandım.

Ama tabii düzde problem yok derken, yine 80-85 km/s'in üstüne çıkamıyorum, bugün bir kere 110 km/s'e çıktım çok kısa bir süre, bayağı bayağı korkuyorum yani, hani daha zaman var 100-120 yapmak için.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Anladım çok heyecan yapma abi o kadar ben yapıcam halledeceğim bunu de kendine.
    Voltaren bunu beğendi.

ANES MOTOR
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)