Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kawasaki'nin Bana Karşı Açmış Olduğu Davayı Kazandım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ercan_48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWA Z250SL - KAWA Z300 - YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle firmalar bir arıza olduğunda % 100 arızanın neden olduğunu anlarlar. Kendi hataları veya şüpheli durumda müşteri lehine karar verirler çünkü oluşan masrafı tedarikçilerine yansıtır kendileri bir masraf yapmaz. Gerçi yapılan masrafta onlar için devede kulak bile değil.
    Müşteri memnuniyetini kaybetmek istemezler hele tedarikçi yüzünden hiç istemezler.
    Sizin davanızda distribütörün bu kadar iki avukatla işi uzatması aranızda bir inatlaşma mı oldu sorusunu akla getiriyor.

Size tavsiyem Kawakasinin kedisinde mail atıp distribütörden şikayetçi olmanız. Büyük bir ihtimal ana firma bu olaylardan habersizdir.

Hakkınızı arayıp aldığınız için sizi tebrik ederim.
    Herhangi bir inatlaşma olmadı aynı zamanda almış olduğum çin malı motosiklette bile böyle sorun yaşamaz iken kawasaki de bu sorunu yaşamak beni acayip kızdırdı bundan dolayıdır bu kadar uğraşmamın sebebi. Malum Türkiye de yaşıyoruz hakkını aramazsan kimse senin hakkın için uğraşmaz o yüzden hakkımızı aramalıyız bunun için hakkının ne olduğunu bilmek gerek öncesinde tabi ki.
    Açıkcası ana firmaya da bunu bildirmek için şu anda çalışmalar içindeyim fakat malum dünyanın şu anda corona virüsü ile imtihanı varken bununla uğraşacağını sanmam. Ortalık durulur durulmaz bildirmeyi düşünüyorum.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik ediyorum," aman kim uğraşacak " diyen çoğumuzun yapamadığını yapmışsınız.İlerde kawa almayı düşünen bana da net bir yol çizdi yaşamış olduklarınız
    ercan_48 bunu beğendi.

william - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125R (2013)
    Helal olsun valla tebrik ederim sende tekrar karşı dava açabiliyorsan tekrar aç dahada uğraştır onları.
    ercan_48 bunu beğendi.

ercan_48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWA Z250SL - KAWA Z300 - YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Alıntı siyanoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ediyorum," aman kim uğraşacak " diyen çoğumuzun yapamadığını yapmışsınız.İlerde kawa almayı düşünen bana da net bir yol çizdi yaşamış olduklarınız
    Özdemir Asaf ne demiş

"Başkalarının tecrübelerini yaşayarak tasdik etmek kadar büyük bir aptallık yoktur..
    10. kattan düşen ekseriyetle ölür.
    İnanmıyorsan at kendini aşağıya bi gör.."

Başkalarınında benim uğraştığım sorunlarla uğramasını istemediğim için bilgilendirmek istedim sizin gibi motosiklet sever arkadaşları.

Motosikleti
    KAWASAKİ 250 SL
    BENİM YENİ ALDIĞIM 250 SL DE DE BU SORUN VAR İKİNCİ EL ACABA BENDE BAŞVURABİLİRMİYİM ?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı lort_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BENİM YENİ ALDIĞIM 250 SL DE DE BU SORUN VAR İKİNCİ EL ACABA BENDE BAŞVURABİLİRMİYİM ?
    Şu aşağıdaki video sana fikir verebilir
    https://youtu.be/n0F5h2jmn3Q

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    tebrikler helal olsun. Motosiklet sektöründe garanti sürecinde hiçbir sektörde olmayan kurnaz art niyetli bir anlayış var. Bir şey bozuksa değişmelidir.
    ha dolmuşta cüzdanımı çalmışsın ha ayıplı malı bana satmışsın.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)