Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet montu terzisi / Deri Terzisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkdaşlar selam. çok araştırdım bulamadım fakat artık bi konusunu açıp bilgi edinmek istedim.
    Elimde dainese d1 bi deri mont var 52 beden. bana bol oluyor olabildiğince daraltıp kendi bedenime göre ayarlatmak istiyorum. ( S ile M arası giyiyorum)
    Bunun için gittiğim normal terziler bizdeki iğneler bunlara olmaz diyip yolluyor dericiye gidiyorum çoğu ben yapamam diyip yolladı. sadece birtanesi yaparım dedi onun hakkındada pek iyi yorum duymadım o yüzden güvenip bırakamadım. Bildiğiniz bi yer varmı istanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum. anadolu tarafına bile geçebilirim yeterki işinin ehli biri olsun güvenip bırakabileyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Üsküdar Balıkçılar Çarşısı' nda terziler var. Onlardan birisine gidip "Deri motosiklet montuna işlem yapacak birini arıyorum, yardımcı olur musunuz?" dediğinizde sizi birkaç han yanında, alt katta bir deri terzisine yönlendirecekler. Hanın alt katında, köşede cam mekanlı eski bir terzi, vitrininde kendi yaptığı motosiklet mont, pantolon ve tulumları da mevcut. Ona yaptırabilirsiniz ancak fiyat pazarlığını önceden yapın, az biraz kazıkçılık eğilimi vardır kendisinin. Hanın girişinin konumunu aşağıya atmaya çalışıyorum, buradan alt kata girip, soldan sona kadar yürüdüğünüzde köşedeki deri terzisi.

Maps' üzernden bir görüntü. Bu ekranda İlhan Optik (kapandı, yerine cafe açıldı) ile Sarraf Tüysüzler arasındaki koridordan girip koridor sonundaki hanın alt katında idi diye hatırlıyorum. Karıştırıyor olabilir, orada değil ise onun bir iki han yanında yine aynı tarifle bulabilirsiniz.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kadıköy Söğütlüçeşme Caddesi'nin sonlarına doğru otobüs durağının hemen arkasında Altıyol pasajı vardır (Acar Döviz'in yanı) o pasaja gir,sağdaki merdivenlerden aşağı in, merdiven bitiminde sağına dön ve karşındaki en dipteki dükkana gir. Bu dükkan deri tamiri konusunda uzman ve de Hasanpaşa'daki bazı motosiklet ekipmanları dükkanına hizmet sağlıyor. Ben Difi deri mont daralttırdım ve de Held deri eldivenlerimde yırtık vardı,deri yama yaptırdım.
    Kural [ Z ] ve Alper600RR bunu beğendiler.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Bence senin onu iyi bir fiyata satıp üstüne biraz para koyup kendine uyan mont alman mantıklı. Ama sıfır ama 2.el...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköy Söğütlüçeşme Caddesi'nin sonlarına doğru otobüs durağının hemen arkasında Altıyol pasajı vardır (Acar Döviz'in yanı) o pasaja gir,sağdaki merdivenlerden aşağı in, merdiven bitiminde sağına dön ve karşındaki en dipteki dükkana gir. Bu dükkan deri tamiri konusunda uzman ve de Hasanpaşa'daki bazı motosiklet ekipmanları dükkanına hizmet sağlıyor. Ben Difi deri mont daralttırdım ve de Held deri eldivenlerimde yırtık vardı,deri yama yaptırdım.
    Ne kadara malolmuştu?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadara malolmuştu?
    3 sene önce yaptırmıştım, rakamı inanın hatırlamıyorum ama çok büyük bir rakam değildi diye aklımda kalmış.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 sene önce yaptırmıştım, rakamı inanın hatırlamıyorum ama çok büyük bir rakam değildi diye aklımda kalmış.
    Benim eldivenler de nic, kıyafetim Held
    Bazı parmak uçlarında ve el bileğine yakın yerlerde bariz yıpranma var.
    Çok seviyorum eldivenlerimi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim eldivenler de nic, kıyafetim Held
    Bazı parmak uçlarında ve el bileğine yakın yerlerde bariz yıpranma var.
    Çok seviyorum eldivenlerimi.
    Benim yazlık deri eldivenlerin sol işaret parmağında yırtılma olmuştu ve yırtık büyüdü. İlk götürdüğümde içten deri yama yaptılar ama pek sağlam olmadı, 2. götürüşümde bu sefer komple o yırtık olan parçayı aynı renk başka bir deriyle değiştirdiler. Şu an hem sağlam, hem de kötü durmuyor, hissiyat kaybı da yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)