Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki z250sl egzoz

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,

motoruma orjinal egzoz bakıyorum. Aklımda ixil, tiger, akropovich 2. el ve avcrom var.

ixil için https://urun.n11.com/egzoz/kawasaki-...del-P198418679

tiger https://www.brnmotor.com.tr/urun/kaw...0-karbon-kapak

akropovich https://www.sahibinden.com/ilan/yede...1835633/detay/

avcrom markası yerli bir türk malı olduğundan ötürü internette hemen önünüze çıkar.

Özellikle sahibinden.com'da ikinci el olarak satılan akropovich almayı düşünüyorum. 15 bin-20 bin km arasında kullanılmış ve model yılı belli değil. Bunlar sorun olur mu? katalizörünü temizlemek gerekir mi?

Ayrıca replica'dan ziyade orjinal düşünüyorum, egzoz konusunda hiç iyi değilim. Bu konuda yönlendiren olursa çok sevinirim.

Teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Motosikletinin modeli ne? İlandaki 2. el egzoz orjinale benziyor , brn motordan alacağın herşeyi normal değerinden 1.5 kat pahalıya alırsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletinin modeli ne? İlandaki 2. el egzoz orjinale benziyor , brn motordan alacağın herşeyi normal değerinden 1.5 kat pahalıya alırsın.
    Edit z250sl yazmışsın pardon 🙂

evet z250sl brnmotor dışında tiger satan orjinal yer bulamadım açıkçası.

Motosikleti
    MT-07
    Ben orjinal egzoz’dan kastı anlamadım?!. ^^Performana egzoz^^ alacaksın ve bünün gerçek(orjinal) olanını mı arıyorsun? Yoksa orjinal egzozun başına iş geldi ve çıkma yada orjinal(fabrikasyon) egzoz mu arıyorsun?

Moto eiç mi ne vardı. O çocukta orjinal tiger bayisi die biliyorum. Yada direk el yapımı ferik egzozu yaptır.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    diğerlerini bilmemde avcrom egzoz halil avcu için bişi söylicem

benim xmax in akrapoviç egzozu dağılmıştı ve ucundaki kapak yolda çıkmıştı kaybolmuştu istanbulda sormadığım yer kalmadı kimse yapamadı

sonra halil avcu ile tanıştım bana kargo ile gönder hallederim dedi

1 hafta içinde yaptı ve geri yolladı sonuç mükemmeldi sorunsuz şekilde ve cüzzi miktara yapmıştı.

o yuzden avcrom kalitelidir onu tavsiye edin derim

@IRau, görüşün için teşekkür ederim, kendileriyle konuşacağım. Muhtemelen ona yaptırırım.

@Angrypower, evet performans egzoz alacağım ve ojinal olanını arıyorum. Moto eiç biraz araştırdım, yorumlar genellikle fahiş fiyat üzerine kurulu. Fakat tiger bayisi olduğunu bilmiyordum. Öğrendiğim iyi oldu, teşekkürler.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Ferik ns200 için full sisteme 2000 lira demişti 3 4 ay önce. Allah bilir diğer modellere ne kadar isterler)

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ferik ns200 için full sisteme 2000 lira demişti 3 4 ay önce. Allah bilir diğer modellere ne kadar isterler)
    ferik in sadece isim olarak devam ettiğini düşünüyorum şu an
    tekeriniz yere sağlam bassın...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler