Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

20 bin TL civarları artçılı kullanıma uygun motor önerileriniz.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Bana görede Dominar al. Abs’li, full led’li ve kronik sorunu olmayan bir alet. İnazumadan daha güçlü ve daha yeni. Bakım aralıkları 5000km’de bir. Bence inazumaya istenen fahiş fiyatların yanımda Dominar nimettir.

Konfor olayına gelecek olursak, Stock zincir dişli ile izmirden Çanakkale üstünden İstanbul’a gelirken sadece benzin alıp, kredi kartı slibi için bekledim. Onun dışında hiç mola vermeden geldim. Demekki konfor olayı da kişiden kişiye değişiyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı kenan_gül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki hocam genel olarak herkez inazumada hem fikir. ben de sahibinde de bakıyorum. o kadar az ki piyasada. sebep ?

SS / Cross / naked gibi olmamasi mi ?
    inazuma'nın düz modeli naked F modelide sport touring olarak geçiyor.Bende 20.000 km'dir kullanıyorum,uzun yollar yaptım.Piyasada az olmasının sebebini Suzukinin bayi-servis ağını tam olarak kuramamasına bağlıyorum.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tür ikili tartışmaları sevmem. Dominar'ı kullanmadığınız belli. Profilinizde yazan 2007 V Strom'un yarım saniyelik ABS tepkisinden sonra yeni nesil hangi motora binerseniz binin GERÇEK ABS'yi göreceksiniz.
    seni üzmek istemem, ama kendi motorumun abs'sini bende beğenmiyorum. yani benim övmediğim bir şeyi, kötülemen mantıksız.
    ikincisi dominar 400 sürdüm ve konfor,fren sistemi vb. her şey kötüydü.
    üçüncü olarak da söyleyebileceğin, r1200gs ve f800gs sürdüm. onların abs'sinden bahsettim

kimse motor alıp, servis servis dolaşmak istemez. bajajlarda sürekli bir sorunlar okuyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

birde arkadaşlar, adam sizden ARTÇILI motora binebileceğim bir şey istiyorum diyor, naked öneriyorsunuz. biraz gerçekçi olalım.
    abi sen yengeyi rahat ettirmek istiyorsan, inazuma al keyfine bak
    blueway2 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Domiyi salla(3-4 senelik geçmişi var)

inazuma al(8-10 senelik geçmişi var)%100 japon uretim

Suzi sağlam,konforlu,abuk sabuk ariza çikartmaz.

inazuma f araştırayım bari piyasası yavaş gibi ama.

dominar da KM dusuk satan cok. niye o KM de satıyon oda kafa karıştırıcı.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    X bir bütçeye,benzer fiyat bandinda

2.el olarak konuşuyorum,

2 marka tercihi arasindan

Her durumda japon tercih edilir,

Hee,birisinin 2.eli digerinin 0km sine yakinsa,

Durum farkli,

Caponuna,hindusuna bakmadan 0km alinir,geçilir.

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    X bir bütçeye,benzer fiyat bandinda

2.el olarak konuşuyorum,

2 marka tercihi arasindan

Her durumda japon tercih edilir,

Hee,birisinin 2.eli digerinin 0km sine yakinsa,

Durum farkli,

Caponuna,hindusuna bakmadan 0km alinir,geçilir.
    valla ya. NC leri kacırdık. simdi fiyatlar ucuk

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    hem artçımı düşünerek hemde biraz kendime konforlu olması için arayışa girmiştim bende.
    Uzun yolda 3 dolu çanta+artçı + konfor
    inazuma 250cc yeterli gelmeyebilir dedim
    dominar tork güzel ama uzun yolda artçı konforu yok gibi,

bu 2 modelde kısa mesafe artçılı sürüşte sıkıntısız olur (100-200km)

daha uzun mesafeler yapmak istiyorsanız biraz daha seyahate yönelik motorlar bakmanız gerek. naked olmamalı bu

ozomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200-Daelim Daystar250-Dominar
    Hocam baktığın fiyat aralığında inazuma da dominarda en mantıklı motorlar. Bundan sonrası biraz tercih meseli. Güç istersen dominar derim, konfor istersen inazuma derim. Dominar da çok konforsuz motor değil. Toplamda 2 bin km uzun yol yapmışımdır Dominarla, 200 km sonrası artçılı isen yoruyor. Ama şehiriçi ve ara sıra 100-200km yol dersen dominarla sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bmw F650 Gs (tek silindir) de bir alternatif olabilir.

744155707 sahibinden ilan no.ilginizi çekebilir

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Suziki VStrom DL650 2007 ABS ya da CBF 600 öneririm. Ya da o bantlardaki motorlardan. BMW'den Aprillaya bir çok model mevcut. Güzel bir touring alınabilir düşüncesindeyim.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen dominarda ki abs yi, gerçek abs mi sanıyorsun
    Ben gsr ABS ve f800s'de kullandım.
    Evet, dominarın da ABS'sini geçen gün yaya geçidine kendini atan kulaklıklı salak kız yüzünden test etmiş oldum. 70km hız civarından 0km ye kaymadan ve yumuşacık iniverdim.
    Bu kadar gömülecek motor değil dominar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suziki VStrom DL650 2007 ABS ya da CBF 600 öneririm. Ya da o bantlardaki motorlardan. BMW'den Aprillaya bir çok model mevcut. Güzel bir touring alınabilir düşüncesindeyim.
    Bilen bilir, suzukiciyim ama bu ikisi arasında cbf600 ü tercih ederdim. Dl650 2007, yan ve kafa karenajları fena..

Aslında şimdi aklıma geldi; TDM900 baktınız mı?

Tdm 900 ilk defa duydum 😁 guzel duruyor. Satilkik 5 tane var ama. Suziki yada cbf 600 bakiyorum. Herkeze tesekkurler.

Ben de sizinle benzer bir durumdayım, bugün bir dominar aldım ve 60km mesafeden getirdim. Motor henüz rodajda.
    Beklediğimden daha rahat geldi. Dün ilk defa kısa mesafe kullanmıştım ve çok titreşimli gelmişti.

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen dominarda ki abs yi, gerçek abs mi sanıyorsun
    kaza yaptıktan sonra sadece forumu takip ediyorum çünkü motoru bıraktım fakat insanların aklını çelecek yorumlar yapmayın

inazuma + dl650 + dominar 3ünüde kullanmış biri olarak

inazuma dominara göre titreşimi daha azdır cbf vs ybr konforu gibi düşünün inazuma cbf ise dominar ybr dir.

inazuma ağır ve hantal olmasına karşın dengeli motordur fakat her hangi bir güncelleme almadı o yüzden pas geçin

dl650 düşünürseniz abs tepkisi 2008 sonrası için konusuyorum öncesinde zaten yok öküz gibi makinadır ölmez fakat piyasası yoktur parça sıkıntısı yaşatabilir. yakıt sarfiyatı yüksek şehir içi şehir dışı konfor yaşatır.

dominar sınıfına göre ağır bir makina dengeli abs tepkisi iyi aksesuar çeşidi bol titreşimi +140km sonrası hissedilir biçimde artar
    top speedi 176
    140km hız sonrası uzun yolda artçının totosunu kullanıcının ellerini yorar

asıl mevzu burda başlıyor
    eşinizle binecekseniz sabit maks 120 ile gidicem derseniz güncel ve yeni teknolojilere sahip olsun derseniz dominar.

ben çooook uzun yollara cıkıcam yakıt mühim değil derseniz dl650

şehir içi takılıcam uzun yolla işim olmaz abs pek mühim değil benim ayağım resmen bir abs diyorsanız inazuma

Alıntı ques1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaza yaptıktan sonra sadece forumu takip ediyorum çünkü motoru bıraktım fakat insanların aklını çelecek yorumlar yapmayın

inazuma + dl650 + dominar 3ünüde kullanmış biri olarak

inazuma dominara göre titreşimi daha azdır cbf vs ybr konforu gibi düşünün inazuma cbf ise dominar ybr dir.

inazuma ağır ve hantal olmasına karşın dengeli motordur fakat her hangi bir güncelleme almadı o yüzden pas geçin

dl650 düşünürseniz abs tepkisi 2008 sonrası için konusuyorum öncesinde zaten yok öküz gibi makinadır ölmez fakat piyasası yoktur parça sıkıntısı yaşatabilir. yakıt sarfiyatı yüksek şehir içi şehir dışı konfor yaşatır.

dominar sınıfına göre ağır bir makina dengeli abs tepkisi iyi aksesuar çeşidi bol titreşimi +140km sonrası hissedilir biçimde artar
    top speedi 176
    140km hız sonrası uzun yolda artçının totosunu kullanıcının ellerini yorar

asıl mevzu burda başlıyor
    eşinizle binecekseniz sabit maks 120 ile gidicem derseniz güncel ve yeni teknolojilere sahip olsun derseniz dominar.

ben çooook uzun yollara cıkıcam yakıt mühim değil derseniz dl650

şehir içi takılıcam uzun yolla işim olmaz abs pek mühim değil benim ayağım resmen bir abs diyorsanız inazuma
    guzel onerilerin için saolsin. bi dominarı canlı gorup karar vericem insallah.

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Artçılı kullanacaksanız 20 bin civarı yormayacak,arıza cıkarmayacak bir motor arıyorsanız Transalp 650 olabilir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)