Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motoru sattım

Motovento
    REKLAM ALANI

Gecen sene niyetlenmiştim satmaya ama.bu seneye nasip oldu. 2015 mt 25 i sattim.
    Ozaman da bi konu acmistim ve yeni motor olarak f650 GS ve DL 650 düşünüyordum. Su an fiyatlar açısından ve bmw nin yedek parça ve usta sıkıntısı oldugu icin bunlardan uzaklastim.
    Su anki favorilerim honda CRF 250 L/rally. Ve honda NC 700 2012-2013 model. 25 bin ₺ gibi bir butcem var ve bu bütçenin icine kask pantolon eldiven ve alacagim.motorda olmazsa çanta bagaj da dahil etmek istiyorum.

NC 700 uzun yol az yakıt ve rahatlığı açısından ndan dikkatimi cekiyor ama muhtemelen tura çıkamayacağım ve bulundgun şehir ve komau illerden öteye gidemyecegim. Böyle düşününce de CRF L daha cok ilgimi cekiyor. En azindan hafta sonu koy ve tarla yollarina dalarım. Yakin kamp yerlerinde kamp kurarım diye düşünüyorum.

motor, kask pantolon icin tavsiye ve önerilere acigim.

Neyse fazla vaktinizi almayayım. Herkese iyi günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mt-125
    Ekipman ve motor donanımı parasını bütçeden çıkarırsak sana 20.000 gibi bir rakam kalıyor ki almak istediğin donanım ve ekipmana bağlı bir durum buda crf250l nin gerek motorun diriliği ve bütçe olarak seni daha az yorucağı kanaatine getiriyor.
    Eğer ekipmana ayıracağın bir bütçe varsa yardımcı olmak isterim

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Mevcut bütçenizin içerisinde ekipmana da ayıracağınızdan dolayı, saymış olduğunuz şartlar içerisinde en temiz ve uygunu Crf 250 L olacaktır. Şimdiden hayırlı olsun.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:30 ----------

2000-2500 arasi ayırım diyordum. Hali hazırda kask ve ceketim var. Ekipman için acele etmicem. Elimde para kalmasa da maaştan maaşa hallederim diye düşünüyorum. Asgari ucretle çalışıyorum ama bi şekilde halledicez.
    Teşekkür

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    reis sorması ayıp kaça gitti mt 25 , bide kaç km deydi.

Motosikleti
    xmax250
    size tavsiyem şu corona mevzusu gecene kadar nakitinizi harcamayın....
    brkkrtt ve bursalıali bunu beğendiler.

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    bende buna katılıyorum şu anda ne olacağı belli değil 1-2 ay evlerde kalırsak paranız sizi idare etmeli.

butce konusunda birsey diyemem ama daha tasa falan pek cikmayacaksan, surecegin yollar cok bozuk degilse nc iyi makinadir.
    az yakar cok kacar, ve crf karsisinda daha konforlu sehir makinasidir.

Uzun yola çıkmak biraz hayal benim için. Belki köy yollarına tarla yollarina dalarım diye onu tercih ediyorum simdilik. Yoksa bende uzun yol için n nc yi tercih ederdim.
    Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:58 ----------

Ucuza gitti. 15000 km. Yaramı deşme.😭😭

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:42 ----------

Aslında aklima parayı doviz yada altinda na çevirmek vardi ama her zamanki gibi gec kaldi. Bundan sonra hizli bi yukselme olmaz gibi. Benim asil korktuğum fiyatlarin bi iki ay içinde daha da artması. Onun için almak istiyorum

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    ben de CRF Rallyleri görüyorum yolda hep merak ediyorum. Konuyu takip edeyim de nasıl bir makine alacaksın göreyim. MT gibi şehir motorundan geçen adam ne düşünecek.

Muhtemelen rally olmayacak ama nasip, belli olmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    hiç beklemeden crf250l al derim. Yavaş yavaş doldurursun motosikleti, hatta extralı motosiklet bulabilirsin o paraya.

Benim wrden önceki 6-7 motosikletim 600cc üzeriydi, şu an o kadar mutluyumki 250cc motosikletimle 7,5 lt yakıt atıyorum 2 hafta rahat yetiyor bana, bakımı kolay sarf malzemeleri ucuz (buji, 1.3lt yağ, yağ filtre) hava filtresi pahalı ama temizle tak modeli mesela.

Dual purpose olduğundan mütevellit grenajları taş gibi her hafta 3-5 kez düşmem var banamısın demiyor.
    Gördüm ki 250cc benim her işimi görüyormuş.

Kesinlikle oyle dusunuyorum. Bi YouTube tanitim vidyosunda da oyle söylüyordu. İnş bakalim. Teşekkürler.👍

Motosikleti
    MT-07
    2. bir motosiklet alacak param olsa, düşünmeden crf250l alırım. Tabi lastikleri tubless yapar, amortisörlerin yağlarını değiştiririm. Medeniyetten kopmam, kopamam.

Ben köy’e bile hayatımda 3 defa gittim. Üçüncü seferde 35dk bile duramadım. Şehir yaşamından kaçmam, en fazla sucuk ekmek yer ve geri dönerim. Onu da ben pişirmem, pişiren birinden alırım

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    üst cc yamahaları düşünmemenizin özel bir nedeni var mı?
    tekeriniz yere sağlam bassın...

crf l sahibi olarak. tam da senin dusuncende aldim motorumu. yakın cevre dag bayır gitmek icin. super de bir dusunce olmus. Bilecik de yasıyorum cok kucuk bir sehir ama ne kadar cok gitmedigim yeri varmıs. son 2 seneye kadar yol motorum vardı. hep asfaltı gormusum. şimdi ise kanyon / dere tepe / kamp / mantar toplama

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı kenan_gül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    crf l sahibi olarak. tam da senin dusuncende aldim motorumu. yakın cevre dag bayır gitmek icin. super de bir dusunce olmus. Bilecik de yasıyorum cok kucuk bir sehir ama ne kadar cok gitmedigim yeri varmıs. son 2 seneye kadar yol motorum vardı. hep asfaltı gormusum. şimdi ise kanyon / dere tepe / kamp / mantar toplama

kanlıcalar heee ss le mi gttin sen de ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı kenan_gül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanlıcalar heee ss le mi gttin sen de ?
    Wr250r kullanıyorum ben ss felan çoook eskilerde birdaha açılmamak üzere kapanan sayfalarda 😀

Param onlara yetmez. Arkadaş kazalı bi mt07 den bahsetti. Parbacalr yamaha sevisin orjinalleriyle değişmiş falan ama. Bilmiyorum. Pek de hiz meraklisi degilim. Aslında tenere 660 lar com hisuma gidiyir ama o para bende yok

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)