Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mondial Rx3i evo abs alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Malatya CBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    Bajaj Pulsar 200 NS bile bu motoru geçiyor ve daha sorunsuz...
    Stickerlar ile BMW'ye benzediği için almak istiyorum ama NS 200'ün sıfırı 25.000 TL
    Rx3i ise 35.000 TL
    Mondial bizi aptal mı sanıyor? zaten pulsar 10 kat daha fazla tutulmuş bu motordan ilanlara bakabilirsiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı Malatya CBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj Pulsar 200 NS bile bu motoru geçiyor ve daha sorunsuz...
    Stickerlar ile BMW'ye benzediği için almak istiyorum ama NS 200'ün sıfırı 25.000 TL
    Rx3i ise 35.000 TL
    Mondial bizi aptal mı sanıyor? zaten pulsar 10 kat daha fazla tutulmuş bu motordan ilanlara bakabilirsiniz
    mondialin bir grubu var, hem whatsapp hemde facebook olarak. Sorsan kendilerine, mondial japondan iyi
    hatta biri içimizde, honda almış sorun yaşamış ve daha kapısının önünden geçmiyormuş hondanın:D
    Malatya CBR bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    34.980 YTL fiyatı görünce felsefi düşüncelere daldım. Biz mi az kazanıyoruz? yoksa motosiklet mi pahalı?
    nogayali bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Lafım Rx3 evo.culara değil yanlış anlaşılmasın. 250 cc tek silindir makineyi 35.000 TL'ye Ducati bile satsa alınmaz.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Öncelikle şunu soyliyeyim evo bana göre ne kadar iyiyse UMA yöneticileri de o kadar berbat. Bu sayfa
    ilk açildiğinda 25 binli km lerdeydim. O günden bu gune arada 5 . Bursa - Çeşme - Bursa ve ardından da
    İst yolculugu sonrası 29 binlere geldim. 6. yilimda evo ya olan sevgim daha da arttı. Bu arada UMA
    yönetimi gerçekten kendilerini biraz tartmalari gerek . Hele motosikletlerin fiyatini hangi kisim
    belirliyorsa..... !!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:04 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lafım Rx3 evo.culara değil yanlış anlaşılmasın. 250 cc tek silindir makineyi 35.000 TL'ye Ducati bile satsa alınmaz.
    Tami ben senden once UMA cıların kulaklarını çekiyorum zaten. Yazdığın tamamen doğru.
    tommygun bunu beğendi.
    bursevi

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMW satıyor G310 tek silindir 290cc, fiyatı da en ucuzu 50 bin TL

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    pulsar ns 200 yada yapabiliyorsan crf 250L. Baş ağrısı sıkıntılı olay uğraşma çinlilerle...Ben biriktirdikçe fiyatlar yükseliyor ama bende
    bu ikisinden birini alıcam. pra yetiştirebilirsem crf 250L alıcam. ben çinliden nefret ettim artık.
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bmw 50 bine satar, çünkü adam dünya markası. O motosikletlerin üzerine monte ettiği ağır makinali
    tüfekle 10 sene boyunca dünyaya savaş açti. 1940 larda. NSU lar aynı ALAMAN larin Wankell i dunyaya
    tanıttiğı modeldi. Bu gün aynı teknolojiyi Mazda devam etmeye uğrasiyor. Ben 1937 model Triump (İngiliz) motosikletin Almanya da üretilmiş modelini gördüm . En son Gemlikte bir motorcu arkadaştaydi.
    Ve o 1937 model motosiklet 2000 lerde yine çalisiyordu. Tek silindir 500 cc . Bu gun Royal Enfield
    ayni motosikleti Hindistan da üretmeye devam ediyor. 80 sene önce dunyaya kafa tutabilen bir teknolojiyi ZONGSHEN le yanyana koymak ne kadar akıllıca olur. Ben 2015 de evoyu 9500 liraya almiştim.
    O günden bu güne USD fiyatlarinı bir karşılaştırırsaniz UMA konusundaki şikayetlerimi teslim edersiniz.
    Hörmetlerimizle efendim.
    bursevi

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şans işi biraz.
    Marş Ruble setinde sorun olabilir. Değişim ister, komple seti yeni üretim ile değiştireceksin 1 defaya mahsus.
    Debriyaj tası ve şanzıman arasında boşluk var, aşırı ses yapar. Kullanıma engel değil veya bir sorununu görmedim. Ancak debriyaj çekili iken dahi tastaki baskı çok fazla. Boşta çalışıp yeteri kadar ısınmadan vitese takınca stop edebiliyor.
    Mekanikte bu sıkıntıları görürsen işin biraz zahmetli. Ama mekanik bir şekilde çözülüyor. Parça zibillyon her yerde var. Burda olmayan AliExpress de var.

Ancak;
    Gerçek manada kalite beklemeyin. Bu blok 2010 dan beri güncelleniyor. Megelli, asiawing, kayo, rx3 vsvs hep kullanıldı kullanılıyor. Karbüratör versiyonları bir nebze sağlam. Ama işin içine elektronik, enjeksiyon girince sıçıyorlar. Sensör sorunları, stop sorunu vsvs.. Elektronik kaynaklı.
    elektronik olarak sıkıntı olduğunu sanmıyorum. kullanılan parçalar iyi kötü marka.
    sorun: blokta üretim töleranslarından dolayı hassas sensörler sorun çıkarabiliyor. görüşüm bu yönde.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elbet güzel ve kalitelidir ama ben hala taaa o zamanın para birimiyle düşündüğüm için vermem o parayı. Zaten tek silindir 290 cc motora 50.000 verdiğimi mahallemde esnaf duysa 3 Liralık şeye 10 Lira fiyat çekerler bana.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)