Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Tarafını Seç

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    beyaz diyorum noktayı koyuyorum alırım bi tur 😉

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ne anlatıyorsun olum sen iki gündür? Ne alacaksan al, bize ne a*k. Ben daha kolonya alamadım.

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Alıntı Ufuk Uzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,

Görüşlerinizi bildirdiğiniz için teşekkür ederim.

Naked olarak daha önce 690 Duke ve 1290 Duke kullandığı mı eski üyeler bilmektedir. Eskiden 690 ile foruma video da atardım, aslında başka modellerle de videolar attım ama alttaki yorumlardan kaynaklı artık bu tarz paylaşımlar yapmayı tercih etmiyorum.

Svartpilen 701 ve Vitpilen 701 modelini bilinçli şekilde istemekteyim. Bu modelleri tercih ediyor olmamın nedeni tek silindirli bir motor bloğuna sahip olmaları. Bildiğiniz gibi KTM tarafından satın alınmış bir marka Husqvarna. Kullanılan motor bloğu da aynı şekilde KTM'ye ait ve bende 690 dan dolayı yabancısı sayılmam.

Kendi deneyimlerim sonucunda şehir içi kullanımı adına en uygun motor bloğu tipinin bir ve iki silindir olduğuna karar verdim. Bunun sebebi tork ve düşük devir canlılığı. Dört silindir ve üç silindir olan modeller şehir içinde ne yazık ki yüksek devir istemelerinden kaynaklı verimsiz ve ruhsuz bir sürüşe neden oluyor. Tabi bu benim tamamen kişisel düşüncemden ibadettir.

Yüksek beygir ve ağırlığa sahip olan Naked modellerini kozmopolit bir şehirde kullanıma uygun bulmuyorum.

Tüm bunlardan kaynaklı, tek silindir ve olabildiğince canlı bir sürüş ruhu sağlayacak olan aynı zamanda görsel olarakta hoş durduğuna inandığım bu iki kardeş modeli siz değerli M.T Ailesi üyelerinin zevkine sunmaktayım.

Siyah ve Beyaz takım oylaması yaparak, iki modelden hangisini daha çok beğendiğinizi söylemeniz gözden kaçırdığım bir nokta olup olmadığı konusunda bana yardımcı olacaktır.

İlginize teşekkür ederim.

M.T Ailesinin zevkine güveniyorum.
    Svartpilen urban enduroya kayıyor. Yuksek gidon dik oturus daha rahat bir model.690 duke ile hemen hemen aynı oturus pozisyonuna sahip.

Vitpilenin oturus pozisyonu superduke'den daha agresif. SS motora çok yakın bir oturus pozisyonu var. Clip-on gidonlar sağolsun. Ben bu yüzden Svartpileni tercih ederdim. Adından da anlaşılacağı üzere siyah ok.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)