Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

KTM kullananlar burada mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Herscel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1290 Super Duke GT - 2021
    Alıntı gezginkral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hoşgeldin, hayırlı olsun, tekerine taş değmesin. telegram/facebook grubumuza bekleriz Motorun hakkındaki deneyimlerini dinlemek isteriz.
    Malesef iki platformu da kullanmıyorum. Herhangi bir soru vs bir konuda görüşlerimi bu başlık altından paylaşırım.

Motosikletim ile daha anlatacak bir deneyim yaşayamadım. Malum 2 hafta oldu. Bu sürenin çoğunda da #evdekalıyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    Sorunsuz marka yok, hepsinde mutlaka ayri bir dert var. Sadece belli marka kullanicilari mali degersizlesmesin diye sorunlari yaymazken, diger marka kullanicilari her yerde deklere ediyor, biz de o yuzden sadece ortalikta konusulani sorunlu saniyoruz.

Artik yedek parca konusu da TR'de eskisi gibi degil, hic bir markanin digerinden ustunlugu kalmadi bu konuda, sansliysan ihtiyacin olan parca depoda var yoksa her marka yurt disindan siparis veriyor.

marka ile herhangi bir sorun yasandiginda da yasalarimiz yetersiz ve mahkemelerimiz cok uzun surdugu icin her marka bu acigi kullaniyor.

O yuzden herkes begendigine binsin, hic bir marka digerinden daha ustun degil
    gezginkral bunu beğendi.
    instagram.com/ak.kucukcaglayan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Alikenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorunsuz marka yok, hepsinde mutlaka ayri bir dert var. Sadece belli marka kullanicilari mali degersizlesmesin diye sorunlari yaymazken, diger marka kullanicilari her yerde deklere ediyor, biz de o yuzden sadece ortalikta konusulani sorunlu saniyoruz.
    Ben böyle düşünmüyorum. Birkaç sayfa geride yerin dibine gömdüğüm CB1000R'in uluslararası forumuna girin, sorunları aratın.

Şimdi de gayet memnun olduğum Superduke'un uluslararası forumuna girip aynısını yapın.

Aradaki fark o kadar bariz ki. Malesef şahsi deneyimim de bunu aynen yansıtmakta...

Quantrell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler cevaplarınız için kendi açımdan, cevap aradığım bir çok soruya cevap buldum bu konuda ^-^

Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben böyle düşünmüyorum. Birkaç sayfa geride yerin dibine gömdüğüm CB1000R'in uluslararası forumuna girin, sorunları aratın.

Şimdi de gayet memnun olduğum Superduke'un uluslararası forumuna girip aynısını yapın.

Aradaki fark o kadar bariz ki. Malesef şahsi deneyimim de bunu aynen yansıtmakta...
    Forumlar kriter degil bu gibi durumlarda, cunku herkes sahsi deneyimini (olumlu ya da olumsuz) forumlara yansitmiyor her zaman.

Sizin sorunsuz kullandiginiz X motorun aynisini ben kullanirken bir cok sorun cikartabilir.

Bu sebepten sizin ya da benim bireysel deneyimimiz de hangi marka sorunlu ya da degil konusun da kriter olamaz zaten.

Mekanik veya elektronik herhangi bir urun uretipte, urunun de sorun cikmayan, her uretimi mukemmel olan bir marka dunya uzerinde hic bir alanda mevcut degil.

O yuzden markayi alinabilir / ya da alinamaz kilan herhangi bor sorunda urunun arkasinda ne kadar durdugudur. Ama Turkiye'den bahsedecek olursak ciddi bir sorunda urunun arkasinda durmak yerine yasalarda ki acikliktan faydalanip musteriyi b*klamak genel kultur haline donusmus malesef.

Mevzunun ozune donersek Turkiye'de alacaginiz hangi marka olursa olsun gerek yedek parca gerek garanti durumlarinda karsilasacaginz seyler genelde ayni, o yuzden bu iyi ya da bu kotu diye marka ayrimi yapmak anlamsiz kaliyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Alikenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumlar kriter degil bu gibi durumlarda, cunku herkes sahsi deneyimini (olumlu ya da olumsuz) forumlara yansitmiyor her zaman.
    Bence gayet güzel bir kriter. Sorunlu bir motosikletin forumunun sorun icermemesi imkansız. Sorunsuz bir motosikletin ise sorun içermesi mümkün değil.

Sadece tek bir modele ait forumun dünyanın her yanından binlerce üyeleri var. Bir sorun çıktığında bilgi alınabilecek hemen hemen en iyi kaynak. Haliyle üyeler ilk soluğu forumda alıyor. Kronik sorunlar ve varsa çözümleri gayet net belli oluyor.

Marka bazında genelleme her zaman mümkün olmasa da sorun çıkarıp çıkarmama konusunda modeller arasında ciddi fark mevcut.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Marka ömür boyu muhteşem bir şekilde ürünün arkasında durabilir, motosiklet sürekli sorun çıkarıyorsa benim için çöptür.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Üye oldum umarım güzel bir soruma da cevap bulurum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marka ömür boyu muhteşem bir şekilde ürünün arkasında durabilir, motosiklet sürekli sorun çıkarıyorsa benim için çöptür.
    Sagolsun KTM pistonu silindiri kurus almadan degistirdi; hatta motor toplaniyorken her parca ultrasonik banyoda yikandi falan; ama 4 ay motosikletsiz bekledim evde bu arada... O kadar bekledikten sonra motosiklet harbiden benim mi, yoksa sadece KTM'in izniyle kullanma hakkini mi satin aldim, karismaya basladi...

4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Garajda iki tane KaTieM bulunan biri olarak şunu söyleyebilirim; KaTieM hızlı viraj almayı, viraj çıkışı tork sayesinde gaz açmayı seven, acil durumda frenlerine güveninin tam olmasını isteyen, muadillerine göre donanım, kalite olarak daha üst düzeyde ve daha hafif motora binmek isteyen, bununla birlikte olumlu yanlarının yanında ikinci el fiyatı, servis yedek parça durumlarını görmezden gelebilen adamın/kadının motorudur. Totom rahat etsin, bakına bakına gezeyim, 2 sene kullanıp değer kaybetmeden satayım diyenlerin motoru değildir. Ecnebilerin "riders bike" dediklerindendir. En küçüğünden en büyüğüne kadar, kontağı çevirdiğinizde ekranda karşınıza çıkan sloganı sonuna kadar hakeder.
    gezginkral ve mattiadestro bunu beğendiler.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yine mi KTM konusu arkadaş nedir derdiniz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Tutkuyla bağlıyız motosikletlerimize falan filan

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    la ktm suruculerı bı 690 smcr satında alalım olmuyor boyle

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la ktm suruculerı bı 690 smcr satında alalım olmuyor boyle
    KTM Türkiye'ye yazdın mı facebookta ? Oradan çıkar ? Birde Enduro / Cross grubu var.

Ben de bizim gruba yazayım. Özelden telefon no gönder de paylaşayım.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)