Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Shoei Photochromic Visör Hakkında, Kullanlar var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Shoei Photochromic Visör kullanan, memnun kalan var mı? 150€ olduğu için, sinek çarpsa içim yanar. :D Memnun kalan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xsr 900
    Ben yaklasik 2 yildir kullaniyorum, yaptigim en iyi yatirim olabilir. cok memnunum.

Motosikleti
    Mt-125
    Geçenlerde gördüm. Siyah vizör almamış olsaydım kesinlikle alırdım.Gayet işlevsel bir ürün bence

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Tünel gibi ani ışık değişikliği olan yerlerde yavaş kalıyor diye birşey okumuştum, emin değilim. Var mı aslı astarı?

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tünel gibi ani ışık değişikliği olan yerlerde yavaş kalıyor diye birşey okumuştum, emin değilim. Var mı aslı astarı?
    İşlemcisi cok yavaş, o yüzden

Sürat yüksek değil ise bir problem yok, fakat cok yüksek sürat ile tünele girersen evet. Sonuçta sensörü olan elektronik bir devre değil.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürekli siyah cam kullandığım için şunu söyleyebilirim tünellerde bugüne kadar hiç rahatsızlık yaşamadım. Artık tünellerdeki standartlar nedeniyle tüneller neredeyse gündüz gibi aydınlatılıyor. Yine tabiki 50 metrelik bir tünele 200 km hızla girilirse vizör daha rengi solmadan tünelden çıkılmış olacaktır Haricinde photochromic vizör ile ilgili çok fazla video var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)