Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli bn 251 & Pulsar ns 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Selam arkadaşlar aklımda 2 motor kaldı, benelli görünüş olarak ön arka abs ve metzeller lastiklerleriyle beni etkiliyor ama ne ikinci eli düzgün var ne de topluluğu. Hani bir sorun olduğunda pulsar kadar çok soracak kişi yok o yüzden pulsar almak istiyorum da çok kararsız kaldım 13 14 bin tl bandında bütçem var boxer 150 vardı onu sattım, şimdi bu 2 motor arasında kaldım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En sevdiğim konu :D

Size performans vs. olarak kıyaslamayacağım, ns200 kullanıcısıyım benelliyi pek bilmiyorum ama sonucta birisi 250 cc birisi 200

Teknik servis acısından bahsedeyim,

Bajaj ın servisi cok olmasa bile ucuz yedek parça ve aksesuarları ile maliyeti düşük bir motor olarak düşünebilirsiniz.

Benelli RKS üzerinden satılıyor ülkemizde, servis ağının yaygınlıgını bilmiyorum ancak parçalarının pahalı oldugunu biliyorum. benim eski mondial servisinde benelli nin bir modeline (ya tnt ya bn idi) kontak değişim işine 600 lira fiyat biçtiğini söylemişti (belki başka işler de yapmıstır ama sadece kontak dedi bana) , bende oha diyince "seve seve yaptıracak, benelli alıyor ise yedek parca pahalılıgın kabul etmiş demektir" demişti.

Dogru yanlıs, duyumlarım bunlar.

Bn251 kullanıcıları daha iyi bilgi verecektir.

Motosikleti
    N/A
    Merhaba, telegram/benelliturkiye grubundan bilgi ve destek alabilirsiniz, bilginize.
    https://t.me/benelliturkiye

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul, Ankara, İzmir, Antep, Zonguldak dışında oturuyorsan Bajaj. Bu şehirlerden birinde isen Benelli. 2. el düşünürseniz TNT250

Kalite performans olarak bn251 daha iyi, kullanıcısıyım ayrı zamanda. Yedek parça çok farkedeceğini sanmam fiyat olarak. Ama servis konusunda bajaj mondial daha yaygındır tabi. İstanbul gibi biyerde oturuyosanız ns200 düşünmeyin bile direk bn251 alın.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Aynı konuyu bende açmıştım zamanında. Gerçi para başka yere gitti ikisini de almak nasip olmadı

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/201470-ns-200-bn-251-a.html?highlight=

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    Benelli bn 251 bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)