Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Sizce hangi motoru seçmeliyim

Motovento
    REKLAM ALANI

o diil de ktm çok zevkli şehir içinde söyliceklerim bu kadar
    cıbılduck bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Selim cağazım;

CBR ve R25 kullanıcılarını "Galerici" KTM kullanıcısını ise "Doktor" olarak var sayabiliriz.
    Bu mevzu doğru. KTM kullanıcıs olarak söyleyebilirim. Ben de almadan önce bakınırken hep Doktor, Mühendis arkadaşların motorlarına baktım. Yanlış anlaşılmasın da arabacı tayfalarda şahin süren kitlenin çoğu nasılsa motorda da pulsarcıların çoğu öyle. Ben aldığımda KTM'ye gösterttik motoru bir baktım ki alındığından beri KTM'ye sokulmuş bakım için. Tek tek dökümü çıktı.

xelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mostro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saydığınız motorların içinde en supersporta yakını rc250dir. Ayrıca sürüden ayrılmak için de rc250. r25 heryerde var. Ekipman ve malzeme kalitesi yine rc250de daha ustun. Şehiriçi kullanıma daha uygundur gaz tepkisini hemen verir r25 ise yuksek devirlerde tepkilidir. Tek silindir turbo dizel gibidir. çift de turbo benzinli arabaya benzetilebilir.
    Yorumun için teşekkür ederim. Listemdeki motosiklet sürücülerine ulaşıp görüşlerini yorumlarını almaya çalışıyorum. Hyosungu kafadan eledim. Buradaki yorumlar ve kullanıcı yorumlarına bakarsam ki şuanda benim isteğimde rc 250 tarafında.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

Alıntı Ebabil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki GSX 250R ikinci el
    20 bin tl'ye bulabilirsin.
    Maksimum verebileceğim 15-16bin TL. Üstüne çıkamam ki 20bin civarına çıkarsam sanırım bu listedekiler yerine başka motorlara göz atardım sanırım. Yine de tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Alıntı SaygınKenobi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o diil de ktm çok zevkli şehir içinde söyliceklerim bu kadar
    Çok keyif verdiğini kullanan herkes söylüyor. Tam olarak rc 250nin incelemesini yapan çok olmasa da youtubede olan 125 250 ve 390 inceleme/test sürüşü yapanların tepkilerinden bu kesinlikle belli oluyor. Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mevzu doğru. KTM kullanıcıs olarak söyleyebilirim. Ben de almadan önce bakınırken hep Doktor, Mühendis arkadaşların motorlarına baktım. Yanlış anlaşılmasın da arabacı tayfalarda şahin süren kitlenin çoğu nasılsa motorda da pulsarcıların çoğu öyle. Ben aldığımda KTM'ye gösterttik motoru bir baktım ki alındığından beri KTM'ye sokulmuş bakım için. Tek tek dökümü çıktı.
    Girdiğim gruplarda, iletişime geçtiğim kullanıcılardan açık şekilde en iyi tepkiyi ve geri dönüşü KTM kullanıcılarından aldım. Tabii bunda iyilerine denk geldim diye kötüleri yok değil elbetteki var. Aynı şekilde diğer motosiklet kullanıcılarının da iyisi de var kötüsü de. Ama ortalamaya vurduğumda sanki KTM çok daha farklı gibi. Ve aralarında inceler ve araştırırken en sorunsuz olanının da KTM olduğunu gördüm. Aksi bir durum olmazsa ve temizini bulursam önceliğim kesinlikle KTM olacak. Teşekkür ederim.
    《 ᴄᴏᴅᴇᴅ ᴡɪᴛʜ 💙 ʙʏ xᴇʟɪᴍ 》

Motosikleti
    Scrambler
    Yamaha , KTM markasından sorunsuzluk bakımından 40 gömlek üstündür, heleki Hindistanda üretilen bajaj kalitesindeki motorlar, R25e rakip bile olamaz. Kaldıki görüntü falan sevdiğinden degil apaciliginfen alip gazlayacaksin bilincsizce, KTM de bloğu eline alacaksin kisa zamanda.

xelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BoraKara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha , KTM markasından sorunsuzluk bakımından 40 gömlek üstündür, heleki Hindistanda üretilen bajaj kalitesindeki motorlar, R25e rakip bile olamaz. Kaldıki görüntü falan sevdiğinden degil apaciliginfen alip gazlayacaksin bilincsizce, KTM de bloğu eline alacaksin kisa zamanda.
    Bu mesajına uzun uzun yazmaya gerek yok;
    Bu arada yok 200 basayım, gaz verdimmi tekere gelsin, yok tekeri güzel yaksın gibi derdim yok. Tek derdim beni üzmesin. Acaba durduk yerde bozulacak mı diye aklımı çelmesin. He birde genciz altımıda şekil dursun biraz havamız olsun yani
    He kalite konusuna gelicek olursak iki motora da sahip olmadım birşey diyemem. Araştırmalarım sonucu KTM'nin Yamaha'dan sorunsuzluk bakımından 40 gömlek üstün olduğunu gördüm, sorguladım öğrendim. En azından araştırdığım r25 ve rc250 bu şekilde.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler