Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fc moto stok sorunsalı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Arkadaşlar meraba bundan 20 gün önce fc motodan alpinestars faster 3 ayakkabı sipariş ettim 3 sonra mail attılar elimizde yok bekliyoruz diye daha sonra yine mail attılar 15 gün sonra gönderebiliriz diye bende beklemekten sıkıldım iptal ettim sipariş ama şöyle bir sorun var ödemeyü banka kartıyla yaptım. Alışveriş anımda parayı aldılar 1 hafta önce iptal ettim siparişi hala iade etmediler mail atıyorum 2-5 iş günü içerisinde geri ödeme yapacağı diyip duruyorlar ben bu parayı nasıl alacağım. 794 tl az uz bir parada değil şimdi tekrar mail atsam paarayı göndermediniz diye yine aynı şeyi söyleyecekler fikrim olan ya da yaşayan var mı böyle bir şey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    adam için 110 euro para eder o. para değil onun için. gönderir merak etme.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bankadan bankaya değişiyor ancak onlar göndermiş olsa bile senin hesaba geçmesi 8 günü bulabiliyor

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Onlar için para değil tabi ama bizim için kurlardan dolayı yüksek mebla oluyor. Dediğine göre bankayla görüşmek gerekiyor

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sorunsal aşamasında ise korkmaya gerek yok. Sorun olur ise işte o zaman ciddi olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    FC Moto'u bilmiyorum ama az önce müşteri yorumlarına baktım. Genel olarak insanlar memnun gözüküyor. Yollamayacaklarını düşünmüyorum. Yinede senin sürekli bilgi akışını sağlaman gerekiyor.

Ne dediler mesela? Biz işlemleri yaptık bankalar arası bir sorun mu dedi? Neden banka ile görüşmen lazımmış?

İade süreci EFT gibi işlemiyor. O yüzden belki belli bir süre vardır. Tam olarak sana ne dediklerini anlamadım.

Bir kaç güç içinde yollayacak mıyız, yoksa yolladık banka işlemleri mi sürüyor dediler?

Ben başka yerlerden yani ( yabancı kaynaklı ) alış veriş yapıp iptal etmedim hiç.

Ama Türkiye den bile bir şey satın alınca online olarak. Belli bir süre bekliyorsun iade için.

Motosikleti
    Mt-125
    Bir arkadaş daha böyle bir sorun yaşamıştı belki görmüşsündür. Yukarda denildiği gibi 110 euro onlar için hiç bir şey yatırırlar ama bankada da takılabiliyor bazen para bilgin olsun.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iade süreci var, adamlar yollayacak daha sonrasında da banka tutacak bir süre o parayı.

panik yapacak birşey yok adam sana gelip zaten gün aralıgı vermiş.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Bu iade süreci uzadıkça uzuyor ama iptal edeli 15 gün oldu siparişimi her mail attığımda rezervasyonu iptal ettik kredi kartı şirketinizle görüşün diyorlar. Kredi kartından tutar çekmedik diyorlar ama ben banka kartıyla yaptım işlemi para gitti diyorum üstüne 2 defa dekontu gönderdim. Dün gittim bankaya herhangi bir geri ödeme yada bekleyen bir işlem yok dedi banka çalışanı. Fc moto mu banka mı sallıyor bilemedim. Nasıl alacağız bu parayı geri

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Para arada başka bir kuruma gidiyor olabilir mi? MasterCard, Visa gibi?

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Hiç bilmiyorum başka kurumlara gidiyor mu para

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)