Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet geniş ayna tavsiyesi 10mm

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Motorumun aynaları çok dar olduğundan trafikte sürekli kafamı çevirip bakmam gerekiyor. Bir şekilde idare ediyor ama kafamı çevirirken şansızlık eseri kaza yapmak istemem.

Aynayı söküp anahtar yardımı ile ölçtüm, 10mm.

Benim için güzel durması önemli değil, geniş geniş olması çok rahat ettiriyor. Hondaların aynaları tır aynası gibi maşallah, motora kim oturursa otursun ayna düzeltmesine gerek yok bir şekilde gösteriyor.

Malum sitelerde aratınca 20-30 tl arası şu tarz aynalar var, hepsinin aynı olduğunu tahmin ediyorum.Cub aynası diyor olur herhalde, küçük değildir.

İhtiyacım olan ayna mümkün olduğunca geniş ve dikdörtgen şekilli, ucu üçgen şekilli olanlar gözlerimi acıtıyor. Resmini attığım ucuz aynalar dışında, 10mm ayna kullanan ve açısından memnun olan varsa motorunun marka modelini yazarsa aynı aynadan sipariş verebilirim.
    Ns 200 aynaları uygun fiyatlı mesela, ama aynası dar denildiğini duymuştum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    10mm ye en guzeli tvs apache aynasidir
    kdiner ve Ali Mert bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS200
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10mm ye en guzeli tvs apache aynasidir
    Yazdım hocam bi kenara, teşekkürler Keşke sadece aynasını değil de tamamını alabilsek ama ne yapalım :D

Motosikleti
    RS200
    Tvs apache'nin sağ aynası ters diş olduğu için benim motoruma uymuyormuş.Normal düz diş ayna seçmem lazım. Bazı markaların aynalarına baktım ama boyutu yine sıkıntı yaratacaksa 40+tl ayna ücreti ödemeyeyim. Cub aynasından daha geniş ya da aynı genişlikte daha güzel duran motosiklet aynası biliyorsanız konuya yazarsanız sevinirim, yozsa cub aynası alıp takacağım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)