Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

AGV K5 VS Ruroc Atlas

Motovento
    REKLAM ALANI
    nousay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 R
    İyi forumlar,

Kask için ikisi arasında kaldım. Kafayı en iyi hangisi korur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Şekilde ikiside güzel ama agv felaket ses alır. Aldığıma pişman eder 110’dan sonra. Almayın, aldırtmayın.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Rurocun çok boş reklamı yapıldı. Ben olsam almazdım. Agv k5s i bende ilerde almak istiyorum ama tam bi yorum lazım veya hangi motorda nasıl tepki veriyor onun yorumu lazım.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Ruroc kullananlar çok rüzgar alıyor diyor. Parayı seven Youtuberlar ise çok güzel harika diyor pek detaylı şey söylemiyor.
    ryangt bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    İkiside degil,

Kabuto kamui modelini al.

Motosikleti
    Arkadaşlar birde 300 400 dolar arası en sağlam kask hangisi? Amerikadan alma şansım olabilir. Ona göre tavsiye edebilir misiniz?

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    ruroc kullanan harbiden hiçmi yok ya.baya bende merak ediyorum el yapımı diyorlar tasarım falan zaten güzel ama kullanımı nasıl o biraz muallakta.senin benim gibi hiç kimse ruroc kullanmıyor hepsi vlogculara hediye ediliyor onlarda atıp atıp duruyor hiçte samimi olmuyor.ben olsam k5 alırdım en azından bilindik bir kask hatta k5s sanırım yeni serisi ona bakın

Motosikleti
    Mt-125
    Ne olduğu belli olmayan bir şeye bu kadar para vermek saçma kalır. En azından yedek parçasına ve teknik servisine ulaşabileceğin bir kaska ver parayı.Birden ortaya çıkan bir kask ve kimse şu zamana kadar alıp denediğini görmedim. AGV,SHOEİ,BELL,SHARK gibi markalara bakman senin için avantajlı olur

ruroc ne idüğü belirsiz, sadece youtube'da para verilen youtuber'ların öve öve bitiremediği ama kullananların içine aşırı rüzgar ve gürültü aldığı için iade etmek için cebelleştiği kaskımsı.Fotoğraflardaki gibi canlı durmuyor gerçekte. Rüzgar almasını, gürültüsünü, youtuber yalanlarını geçiyorum güvenlik durumu ne acaba? Bugün 200 tl'lik ls2 bile ECE onayı alabiliyor, 50$'lık hjc DOT onayı alabiliyor,bunların dışında yapılan darbe testi vb var mı acaba?

AGV k5 ile ilgili forumda yeterince tecrübe var, genel olarak 1 sene sıkı kullanımdan sonra dağılmaya başlamasından şikayetçi insanlar. K3 bu konuda gerçekten çok kötü, K5 ve k5s için de aynı şikayetler var. Önceden artçı kaskı amaçlı kullandığım K4 vardı, çabucak dağılır gibi olunca internete koydum yarım saatte satıldı,ilanı açıp ilanın onaylanması ve alıcı kardeşin motoruna atlayıp kaskı alıp gitmesi 1 saati bulmamıştır.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaskı sharp sitesinde göremedim

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Yanlış anlaşılma olmasın kaskın sharp ve snell sertifikası var demek istemedim. Sharp ve snell kurumları da test yapıyor demek istedim.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    3,5 senedir agv k5 kullanıyorum. Evet ses alıyor, ses almayan kask var mı ? motorum 1000rr yüksek hızlarda uğultu illa ki oluyo.Bence tasarım olarak sağlamlık olarak F/P ürünü. Yok Ben Kullanmam diyorsan. Arai, Shoei al 5000 liraya.

ruroc arkdaşların dedği gibi youtuberlerin öve öve bitiremediği kask. Tabi ki reklam kokuyo. Kaliteden şaşma K5 veya K5s al. pişmna olmazsın.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

Motosikleti
    180-220 arası nasıl? Ses önemli değil. Sadece racinge mi gider yoksa naked falanda kurtarır mı k5s?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)