Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni lastiklerin üretim tarihi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Swindler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Merhaba lastiklerimin artık ömrünü tüketmesiyle yeni lastik almaya karar verdim. Rosso 2 lerden memnun kaldığım için tekrar almak istiyorum fakat üretim yılı 2017 den geç bulamadım. 2017 üretimli rosso 2 ler sizce tercih edilmeli mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

O tarihten sonra Rosso III çıktı, ondan bulamamışsınızdır. Bence Rosso III alın, ne kadar iyi saklansa da Rosso II 3,5 senelik lastik.

Motosikleti
    Sattığına pişman ve yeni arayışında
    Alıntı Swindler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba lastiklerimin artık ömrünü tüketmesiyle yeni lastik almaya karar verdim. Rosso 2 lerden memnun kaldığım için tekrar almak istiyorum fakat üretim yılı 2017 den geç bulamadım. 2017 üretimli rosso 2 ler sizce tercih edilmeli mi
    Dostum Rahmetli Barkın Bayoğlu'nun video çektiği,motolastik.com da 2018-2019 vardı.Hatta bende r25 im için geçen aramıştım ellerinde vardı.Bir ara sor istersen.
    https://www.motolastik.com/

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Rosso 3 r25 için uygun değil dostum.Rosso 3 modelinin r25 boyutlarına göre lastiği yok.Lütfen bilgi sahibi olmadan yönlendirme yapmayalım.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zehirlimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum Rahmetli Barkın Bayoğlu'nun video çektiği,motolastik.com da 2018-2019 vardı.Hatta bende r25 im için geçen aramıştım ellerinde vardı.Bir ara sor istersen.
    https://www.motolastik.com/

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Rosso 3 r25 için uygun değil dostum.Rosso 3 modelinin r25 boyutlarına göre lastiği yok.Lütfen bilgi sahibi olmadan yönlendirme yapmayalım.
    rosso 3 110 150 boyutu var r25 için uygundur ve rahatlıkla kullanılabilir

Swindler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rosso 3 110 150 boyutu var r25 için uygundur ve rahatlıkla kullanılabilir
    ebatları büyütmek duyduklarımız okuduklarımız yüzünden pek içime sinmiyor açıkçası

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Swindler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebatları büyütmek duyduklarımız okuduklarımız yüzünden pek içime sinmiyor açıkçası
    o boyut 120/160 boyutunda sorun oluyor
    dediğinizde kesinlikle haklısınız ben 120/160 pilot road 4 takmıştım r25 e salaklık yaptığımı sonradan anladım motor saçma sapan gitmeye başlamıştı
    sonradan 110/150 boyutuna geçtim
    bunun sebebide rosso 2 yeni üretim yoktu
    110/140 pilot street lastikler var onlarda radial değildi
    bende yeni tarih üretimli yumuşak hamurlu Michelin pilot power 110/150 boyutuna geçtim
    şuan herhangi bir sorun yok
    r25 te önü 110 dan fazla almayın stock kalsın
    arkası 140 stock maksimum 150 takabilirsiniz fazlası virajda sorun çıkarıyor

resimdeki pilot power 150 taban arka lastik

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    3 senelik lastik 2 senede siz kullansanız 5 etti.bence 19 dan eski lastik bakmayın ne kadar taze o kadar iyi.pilotstreet kullanmıştım bende tabi ırc den sonra baya güzel hissettirmişti varsa yeni serilerde onlarda tercih edilir.zaten 2020 lastik heralde 2 ay sonra falan piyasaya çıkar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)