Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vizör sertliği ayarlanır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mt-125
    Merhabalar.Bir kaç yere bakmama rağmen cevap bulamadığım için buraya yazıyorum.

Shoei NXR kask sahibiyim ve vizör açılıp kapanırken biraz sert açılıp kapanıyor ve bazen müdahale etmekte güçlük çekiyorum.
    Bütün NXR kasklarda böyle mi yoksa bir ayarı var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı MeRİchJane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.Bir kaç yere bakmama rağmen cevap bulamadığım için buraya yazıyorum.

Shoei NXR kask sahibiyim ve vizör açılıp kapanırken biraz sert açılıp kapanıyor ve bazen müdahale etmekte güçlük çekiyorum.
    Bütün NXR kasklarda böyle mi yoksa bir ayarı var mı?
    Kullanım kılavuzunda yazar, sahip değil misiniz ? Vizörünüzün girdiği mekanizmanın orada bir vida var ise o hem montaj hemde ayar amaçlıdır saga sola kaydırarak gevşetme ve sıkmayı ayarlayabilmeniz lazım bir çok kaskta bu durum böyle.

Motosikleti
    Mt-125
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanım kılavuzunda yazar, sahip değil misiniz ? Vizörünüzün girdiği mekanizmanın orada bir vida var ise o hem montaj hemde ayar amaçlıdır saga sola kaydırarak gevşetme ve sıkmayı ayarlayabilmeniz lazım bir çok kaskta bu durum böyle.
    Sahibim hatta dün baya oynadım vidayla aslında ama bir fark göremedim.0-4 arası ayarlar var 2 tarafta da 0 da duruyor ikiside

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Bütün Shoei kasklarla beraber mini bir tüp içinde özel bir yağ gelir mekanizmada onu kullanmalısın , aynı zamanda vizörün bastığı lastiklerede yıl da bir iki kez sürmelisin , tüp kayıpsa vazelinde kullanabilirsin..
    MeRİchJane bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)