Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ne Bu Densiz Toplum Töbe Töbe...!

Motovento
    REKLAM ALANI
    feritsolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    herkez haklı olarak tepkili, ve inanıyorumki çoğunuz benim gibi arabada kullanıyorsunuz ama yolda bir motorcu gördüğünüzde ö..süzler gibi korna ve sellektörle taciz etmek yerine saygı duyup yol hakkı onunsa yol veriyorsunuz.
    neden ? nedeni şu çünkü sizde motorcusunuz ve o iki tekerlekli makinanın üzerinde bir hayat bir yaşam yani bir can olduğunun farkındasınız.
    ama bazı ö..süz arkadaşlar makineyide makinenin üstündekinide aynı kefeye koyuyorlar.
    ulan biz motorcu olduğumuz halde çoğu zaman kavşaklarda o koca arabalara yol veriyoruzda ö..süz arkadaşlar bizim iki tekerlekli onların aracının 4/1 i kadar olan motorumuzu dahada sıkıştırmaya çalışıyorlar.

TRAFİKTE BİZDEEE VARIIIIIZ.
    [B][CENTER]MOTOSİKLET ÖZGÜRLÜKTÜR HER YAŞTA...[/CENTER][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    geçmıiş olsun arkadaşım. Bayan olman dezavantaj ama öküz bir milletimiz var. Bu durumda sana sabır dilemekten başka hiç bir şey elden bir şey gelmiyor.

lewoonline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorlar bu kadar çoğalmışken ehliyet verenler eğitim sistemine motor kullanıcıları ve motorlar konusunda ders koymalılar yada bir kaç gün trafikte motor kullandırılıp ehliyeti öyle versinler şehir içinde atlı arabalar gidiyor ona yol veriliyor motorcuya yol yok hızımız desen kanunlarla yasaklanmış arabaların arkasında gitmek zorundayız ben derimki plakalarını alalım burada reklam edelim yada stiker bastıralım durduğu yerde camına yapıştıralım yakaladığımızın
    evet cok haklısınız zaten motor kullanmanın endıselerını gordukden sora her motora yol verıp kolaylık saglayacaklarını dusunuyorumm guzellıkle cogu kez uyardımm yol kesenlerı kafa cıkartanlarıı ama ınanın coguu trene bakan ... gıbı anlamsız bakıyolarr ve yanındakıne nededı bu yaa dıyolarr napcaz bılmıyorumm
    [B][COLOR="Red"]HER DÖRT TEKER VE YUKARISI BİRER TEHLİKE UNSURUDUR:pr: [/COLOR][/B]5562:P

Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ....... yada stiker bastıralım durduğu yerde camına yapıştıralım yakaladığımızın

Bu fikir çok güzel, ben öküzüm motorlara yol vermem üstüne çıkarım, insanlık müsveddesiyim gibi yazan çıkartma basalım yapıştıralım bunların camına, hemde kolay kolay çıkmayan cinsten olsun.
    Think Darkside

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    Alıntı destinyofrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya napıyim siz söleyin
    cinsiyetmi değiştiriyim?
    arabamı alıyim?
    MoTOR kullanmak suçmu benim niye yol hakkım yok bayanım ondan mı?
    Bir adet 9 mm alınır, arada bir hakedenlerin ağzına sokulur, altına işetilir...Yapabilirmisin bilmem ama güzel olur...
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

Alıntı ccbbdd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir adet 9 mm alınır, arada bir hakedenlerin ağzına sokulur, altına işetilir...Yapabilirmisin bilmem ama güzel olur...
    Aynen.
    Sonra bireysel silahlanmaya hayırmış.
    Kaşınanı kaşımassan üstüne binerler.

destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Yeter dedim bugün isyan ettim ya herkes beni buluyo ya herkes zaten ö.üz şimdi hepsine yetişip ulan ö.üz görmüyonmu niye sinyal vermiyon dicem kafasını çeviriyo pişkin pişkin kaskı çıkarıp kafasına geçircem içim rahatlıycak deşarj olcam plakasını al şikayet et diyenleri duyar gibiyim inanın hepsinin plakasını alsam ferman olur elimde bıkmaya başladım ya acayip doluyum

alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    dün akşam e-5 bir kaza olmuş ayrıntıları bimiyorum ama cbr 125 üzerinde iki bayan varmış üstü açık bir araba içinde bir kaç züppe onlar sebep olmuş senin çok dikkatli ve sabırlı olman lazım bugün e-5 tam 3 sefer benide sıkıştırdılar ama 2 tane ayna götürebildim yani 3 te 2 oldu demekki cc farketmiyor motorcu demek düşman demek trafikte gibime geliyor

Allah hepsinin cezasini versin...Hayvan yapmaz bunlarin yaptigini..Eline biryerlerden para gecen her ---GÖRGÜSÜZ CAHIL --- araba alirsa böyle olur iste..Arabanin icinde 5 tane CAPULCU var, toplasaniz ceplerinden 50milyon cikmaz benzin parasi, ama sanki bütün yollar onlarin...

chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250
    Alıntı ccbbdd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AK47 Güzel bir seçim bence kader yani bahsettiğim kaleşnikof.

ama seni tanırım iyi niyetli bir insansın ve bunu kullanamazsın peki o zaman şunu dene. maalesef bayan olduğunu belli etme.?????????? zor bir şey ama AK47 kullanmaktan kolaydır. hoşçakal

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    kader sıkma canını. hemen 154 ü diiil 155 i ara. resmen taciz bu. suçuda ağırlaştı.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    alp_tunay, animanyak, APV41, destinyofrock+, gamkam, kahraman34, mete_han, murathol, PIERzig, tamero+, wylde

hadi arkadaşlar answer please

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bay bayan farketmiyor desemde bayanların daha cok sıkıştırıldıgı malum ama bu bi gercek ki araba sürücülerinin motorculara saygısı yok.Bu yüzden biz buna hazırlıklı yola cıkmalıyız ve böyle denyolara karşı dikkatli olmalıyız...

Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    reha abii bu adamlara nokta atışı yapsak gıder gene baska bı motorcuya vururlar yaww
    [B][COLOR="Red"]HER DÖRT TEKER VE YUKARISI BİRER TEHLİKE UNSURUDUR:pr: [/COLOR][/B]5562:P

Motosikleti
    boşver kadercim sen asıl buraya gelde seni sevenlerle geçirdiğin o güzel günü hatırla biraz kafanı takma o öküzlere

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=19751

[QUOTE=lewoonline;397807]reha abii bu adamlara nokta atışı yapsak gıder gene baska bı motorcuya vururlar yaww [/QUOTE

bahçedeki atış deneyimlerime göre hata yüzde 3 oda rüzğara göre değişiyor

Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    abii en kötü günümüz böle olsun o güzel günü saba borçluyuz reha abii tekrardan cok saol

Cizmeli Kedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı clint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dayanamadım yazacam yine.
    Ne yapmak lazım: Yılmayacaksın bu memlekette kardeşim, tüm magandalıkların üzerine gideceksin, kadına insan olarak değer verecekleri, kadını da erkek kadar insan yerine koyacakları güne kadar direneceksin, yılmadan, korkmadan. Ya bu öküzler adam olacak, ya da biz edeceğiz direnerek. Etrafındaki senden küçük kızlara ve hatta erkeklere de örnek olacaksın, bilgini görgünü, kültürünü ve hatta cesaretini daha çok arttıracaksın. Üzerine üzerine gideceksin cehaletin.
    Bu memlekette bugün eğitim reformu yapılsa neticesi 15 -20 yıldan önce alınmaz. Ve hükümetlerin de buna hiiç niyeti yok. O halde güzel kardeşim, hakkının ve hayatının peşine düşeceksin pes etmeden binecen o motosiklete, hatta teşvik edeceksin kızları bu işe. O hayvanlar da önünde sonunda alışacaklar. Pek çok şeye alıştıkları gibi. (Sinirlendim bazı sözlerimin kusuruna bakmayın arkadaşlar.)
    ben değil [B]BİZ[/B]

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben ctesi günü bi magandayı (7 yıllık arkadaşımı).Karşı çıkmasına rağmen yavaş gidiceğime yemin ederek bindirdim ve çevre yolunda ağlattım keşke
    imkan olsada hepsini birer gün gezdirebilsem bu heriflerin.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    eğitim şart!!tabi seni anlayabilmek mümkün!trafikde okadar gererksiz insanlar varki okadar ayı varki...birde bayan otomobil sürücüsü,hele hele bayan motosiklet sürücüsü gördülermi tmm...

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    üstüne alınma valla bizide taciz ediyorlar...
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler