Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 2020 Motosiklet fuarına gittiniz mi?

Katılımcı sayısı
113. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Gittim tabi, motosikletimi de yeniledim...

2 1.77%
  • Fuar kaçar mı? Ekipmanımı tamamladım, 3-5 bin bıraktım...

3 2.65%
  • Acil ihtiyacım vardı, (kot, mont, bot vb.) tek parça alıp çıktım...

3 2.65%
  • Biraz motorlara biraz ekipmanlara bakıp çıktım, bu bana yeter...

36 31.86%
  • Vakit yok, nakit hiç yok... Gitmek de görmek de istemedim...

69 61.06%
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

[ANKET] Motosiklet fuarına gittiniz mi? Neden?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR650R 2020
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    annem vefat ettiği için gidemedim.
    Allah sabır versin kardeşim. Mekanı cennet olsun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı Umut_1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah sabır versin kardeşim. Mekanı cennet olsun..
    sağ ol, amin inşallah mekanı cennet olur.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    cıks
    Sırf kızımla etkinlik olsun aynı zamanda takip ettiğim bir kaç kişi var onları görmek için gittim deneme tahtası ve Namık kutlu ile tanıştık görüştük sohbet ettik. Bunun dışında yalandan motorlara bakarken 2 motor çok ilgimi çekti rtr 200 ve hero xpulse bunlara oturuş pozisyonuna sağına soluna baktım alıcı gözüyle diğer motorlara hiç bakmadım desem yeridir

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Sevgili Tefoo; Yaradan sizlere sıhhat , afiyet ve sabırlar versin. Annenizin de mekanı cennet olur inş.
    bursevi

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Gittim ve pişman oldum. Aşırı kalabalıktı ve ekipman fiyatları hiç uygun değildi. Motosiklet fiyatlarından bahsetme gereği duymuyorum bile

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:52 ----------

Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    annem vefat ettiği için gidemedim.
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Davetiye bulamamış olsam gitmezdim. Gittim her seneki gibi tüm markaların başı çok kalabalık olmayan modellerine ve özellikle merak ettiğim ya da sevdiğim bir kaç motosiklete bakıp toplam 30-40dk gibi bir sürede çıktım. Ekipman almak mantıklı değil, bir eksiğim de yok. Motosiklet almak zaten alt tabaka için mümkün değil.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Dün akşam abimle motorlara atladık gittik saat 4 gibi fuar merkezindeydik. 100tl yapmışlar girişleri. biz de giremeden geri döndük 100 tl nedir yahu.

Motosikleti
    Dominar D400
    Hiç gitmedim, hiç de gitmeyi düşünmüyorum. Birşey alacak olsam fuardaki -aslında indirim olmayan- indirimden alacağıma internetten aynı fiyata/daha düşüğüne kampanya zamanları alıyorum.
    Alıntı kivanc34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam abimle motorlara atladık gittik saat 4 gibi fuar merkezindeydik. 100tl yapmışlar girişleri. biz de giremeden geri döndük 100 tl nedir yahu.
    ohaaaa... o nedir yaaa...

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Bu fiyatlarla ne fuar'a giderim nede motoru yenilerim.Geçen sene 42,000 TL ye satılan Tracer 700 74.000 TL olmuş,yoruma gerek kalmamış.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anket baya eksik olmus, gitmeme için sadece 1 şık konulmuş, başka gitmemek için bir sürü neden var.

ozomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200-Daelim Daystar250-Dominar
    Elimde davetiye olmasına rağmen ne gitmek ne de o saçma fiyatları görmek istedim. İlk defa gidenler için konuşmuyorum ama yıllardır sırf motor üstünde fotoğraf çekinmek için gidenleri de anlamıyorum. Bıkmadın mı abi selesine oturup eline oyuncak verilmiş çocuk gibi motorun sağını solunu kurcalamaktan...
    blueway2 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı ozomoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elimde davetiye olmasına rağmen ne gitmek ne de o saçma fiyatları görmek istedim. İlk defa gidenler için konuşmuyorum ama yıllardır sırf motor üstünde fotoğraf çekinmek için gidenleri de anlamıyorum. Bıkmadın mı abi selesine oturup eline oyuncak verilmiş çocuk gibi motorun sağını solunu kurcalamaktan...
    Oda birşey mi,

Kazma çok memlekette..

2014 fuarinda orta sehpadaki motoru deviren gördüm,uzerine otururken.

Hanzo,hayatinda ilk defa motosiklet gormus gibi agzinin salyasini silmeden hurraa atladi motora.

Stand mankeni biraz daha yakin mesafede olsa onun uzerine devrilecekti.

Motor versys,neyseki ayna ve elcik koruma hasari ile kurtuldu.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Motor almak veya satmak gibi bir amacım yok. Olanla idare diyorum. Fuar olduğunu bile bu başlığı okuyunca öğrendim.
    fatih.met bunu beğendi.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    2006 dan beri her fuara gittim. bazılarına 3 gün arka arkaya bile gittim. Ama bu sene artık son dedim. Artık eski eğlencesi, tadı kalmamış. Gitmeyecektim ama eşime yazlık mont bakıyorum belki bulurum diye gittim. Standart bindirim üzerinden indirim yaptık muhabbeti. Bayide geçen hafta pazarlık yapıp 750 ye indirdikleri fiyatı orda 800 den satan gördü bu gözler.
    Giriş 40tl nedir arkadaş, ayıp. Hadi alacak bişey bulamadık bari dışardaki sözde gösteriyi izleyelim dedik ama nafile. Afedersiniz k.ç kadar yerde yapıyolar senelerdir, izleyecek yer ayarlayın bari. 3 tarafına geçiş yasak zaten kalan tek kenarında çoğu yeri reklam afişiyle dolu.

kısacası verdiğim giriş parasına acıdım. birdaha o fuara gideceğime güzel bi mekanda 1,5 iskender yerim daha mutlu olurum.
    espresso bunu beğendi.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Tefoo; Yaradan sizlere sıhhat , afiyet ve sabırlar versin. Annenizin de mekanı cennet olur inş.
    amin, sağ olun.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tefoo öncelikle başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun teyzemizin.

Fuara gitmedim, aslında gitmek istiyordum ama fuara sadece perşembe günü kalabalık değilken gidileceğini bildiğimden ve o gün de işimi ayarlayamadığım için gidemedim.
    Diğer günler mahşeri ama boş kalabalıktan gezmek imkansız zaten.
    Tefoo bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı ozomoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde en sinir olduğum konulardan. Bütün sonradan görme mi desem görmemiş mi desem hepsi fuardaydı.
    Herkeste sinir bozucu bir şekilde motorun üstüne oturup arkadaşına fotoğraf çektirme hastalığı var. Bu sebepten dolayı çoğu motorun yanına yaklaşamadım bile.
    Yamaha standında R1 ve R6 ların etrafını liseliler sarmıştı ve teker teker inip binip fotoğraf çekiyorlardı. motorlara yine yaklaşamadım. Gerçi zaten herhangi bir Yamaha bayisinde gidip görülecek motorlar vardı ama yeni kasa R1 ve R6 ya oturmak istiyordum. Eskiden fuarın kitlesi bile kaliteliydi şimdi çoluk çocuk dolu. Ailesi olmadan 18 yaş altının fuara alınmamasını dilerdim.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Vakit var nakit yok gitme isteğim hiç yok. Alacağımı aldım 2,3 tane yeni model motor göreceğim diye gitmek saçma geliyor. Kalabalık sevmiyorum. Gidersemde h. içi giderdim. Kampanya dedikleri üründe hemen hemen aynı fiyat. Hatta bazıları pahalı piyasaya göre. Çoğu kişi motor üzerinde veya manken ile yan yana fotoğraf çektirmek için gidiyor. En son gittiğimde gözlemleiğim o yöndeydi.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Bence en güzel stand SYM'nindi. Çok yoğun değildi ve geniş alandaydılar. Yeni modelleri de güzel görünüyordu.
    potasyum bunu beğendi.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Ben cmt günü gittim ilk kez gittim ve iyi ki gitmişim fiyatlara bakmadım çünkü ordan bir şey almak niyetiyle gitmedim. Çok kalabalıktı baya yoruldum ama gittiğime değdi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)