Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Mondial Rx-3 S Türkiye' ye geliyor!

Motovento
    REKLAM ALANI
    yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Fuarda UMA standına gittiğimde 400 cc rx3s i gördüm. Özelliklerini pek hatırlamasam da diğer 400 cc muadillerine göre düşüktü. Bana kalsa Dominar 400 ug alır çanta ve uzun cam takar devam ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Oradaki görevliyle konuştum ve fuardan sonra satışa sunulacak dedi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Dominardan 6-7 bin lira daha ucuz olursa iyi satar ama sanmıyorum. 250cc si bile 20 bin civarıydı en son ne oldu bilmiyorum. 25 den aşağı olmaz 25 binide açıkçası çinli motora gömmek yerine ikinci el mt25 alınabilir. Hatta crf 250 bile alınabilir. Tercih edilmesi için iyi bir fiyata vermeleri lazım

Motosikleti
    1998 electra glide
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominardan 6-7 bin lira daha ucuz olursa iyi satar ama sanmıyorum. 250cc si bile 20 bin civarıydı en son ne oldu bilmiyorum. 25 den aşağı olmaz 25 binide açıkçası çinli motora gömmek yerine ikinci el mt25 alınabilir. Hatta crf 250 bile alınabilir. Tercih edilmesi için iyi bir fiyata vermeleri lazım
    250 CC Versiyonu 26.200 TL. şuan BU en Az 50-55 K olur. Bu fiyat politikasına göre.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Rahat 50 55 bin olur 250 cc mondial nevada 31000tl olarak gelicek ki bu fuar fiyatı.Rx-3s hayli hayli 50yi geçer

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    mondial rx3 suan 28bin liradan satılıyor. buda en az 38-40 bin lira olur.
    kimin fazla 40 lirası var? alıp her gün sorun yaşamak isteyenlere şiddetle tavsiye edilir. 4 ay rx3 kullandık, hayatımdan ömür gitti. artık sadece motorsiklet sürmüyorum, motor ustalıgını ogrendim :D

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    fuarda sordum 40 bin tl nisanda teslim dediler.

iscilik klasik cinli berbat. koca koca kaynak izlero var. ama malzeme kalitesi orta şeker bir hintliye kafa tutar. selesi yumusak

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı CanAydın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 CC Versiyonu 26.200 TL. şuan BU en Az 50-55 K olur. Bu fiyat politikasına göre.
    vay be daha bu yaz fiyatı 19.900 liraydı.. çin malı çöp bile alamaz hale gelmişiz gidişat, gidişat değil..

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuarda sordum 40 bin tl nisanda teslim dediler.

iscilik klasik cinli berbat. koca koca kaynak izlero var. ama malzeme kalitesi orta şeker bir hintliye kafa tutar. selesi yumusak
    40 bin tl ye,tertemiz 2.el nc alirim.

Boşuna zahmet etmesinler

Motosikleti
    Kuba Dragon 50 Bajaj Dominar 400 SYM Wolf SB250Ni
    Fuarda gördüm biraz BMW GS görseli katılmış bir motosiklet ama sorduğumda fiyatı tahmini 38-40.000 TL olur diyorlar o fiyata giderim Honda NC 750 çok var hadi onu geçtim zaten 40.000 TL param olsa Mondial bakar mıyım piyasada ikinci elde çok 40.000 TL ye makine çok bir diğeri Benelli TRK 502 o da 39.000 TL ikinci el Japon almak varken neden bu markalara bu paraları yatıralım kalite zaten belli bide satarken değer kaybı piyasadaki talep oranı hızlı satılabilirliği de var

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    UMA'da yönetim değişti heralde bu kayyum olayından sonra yeni gelenler yüksek fiyat düşük satış politakasına geçmiş gibi duruyorlar. Artış olacak ama mondial ürünleri ayrı bir arttı diğerlerine göre. Japonlarla paralel fiyat belirlemek istiyorlar. Kendileri kaybederler, piyasaya hala japon güveni veremediler rx3 çok tutması umaya olan güvenle ilgili bir olay değildi fiyat çok cazipti millete masraf çıkarsa bile almaya değer geldi. Ama 30 bin tl'den sonra o kadar çok seçenek var ki kimse gidip gs'e benziyor diye bu riske girmez.
    blueway2 bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ya arkadaş 4 yıl Honda NX4 falcon kullandım. Anamdan emdiğim süt burnumdan geldi. 2015 de RX3İ evo yu sıfır aldım 5 senede 25000 km yol
    yaptım. En ufak bir sıkıntı yaşamadım. Bu gün 25400 lü km lerdeyim. Evo ile 4 kez Bursa - İzmir Çeşme yolculuğu yaptım. Gidiş dönüş neredeyse 1000 km. Her yıl en az 5 defa defa Bursa İstanbul yapıyorum evoyla. Ne İzmit kaldı motorumla gitmediğim ne de Kütahya. Üzerinize
    afiyet 120 +kilo çekiyorum kantarın üzerine çıktığımda . Atilla 15000 liralık motosikletten 80000 tl lik BMW performansı beklediği için
    beğenemedi RX3İ EVO yu. Şu an biraz maddi sıkıntım var . O problemimi çözdüğüm gün RX3İ yi satıp RX3 S alacağım. Şu an evo ile 50 - 60 binli km leri geride bırakmış yüzlerce arkadaşımız var. RX3 S i alabilirsem ölünceye kadar satmam.
    manad bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaş 4 yıl Honda NX4 falcon kullandım. Anamdan emdiğim süt burnumdan geldi. 2015 de RX3İ evo yu sıfır aldım 5 senede 25000 km yol
    yaptım. En ufak bir sıkıntı yaşamadım. Bu gün 25400 lü km lerdeyim. Evo ile 4 kez Bursa - İzmir Çeşme yolculuğu yaptım. Gidiş dönüş neredeyse 1000 km. Her yıl en az 5 defa defa Bursa İstanbul yapıyorum evoyla. Ne İzmit kaldı motorumla gitmediğim ne de Kütahya. Üzerinize
    afiyet 120 +kilo çekiyorum kantarın üzerine çıktığımda . Atilla 15000 liralık motosikletten 80000 tl lik BMW performansı beklediği için
    beğenemedi RX3İ EVO yu. Şu an biraz maddi sıkıntım var . O problemimi çözdüğüm gün RX3İ yi satıp RX3 S alacağım. Şu an evo ile 50 - 60 binli km leri geride bırakmış yüzlerce arkadaşımız var. RX3 S i alabilirsem ölünceye kadar satmam.
    Bence onu da satarsınız çünkü gücü sizi tatmin etmeyecektir bir süre sonra.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

Ben Mondial kullanan biri olarak ben olsam ben de almam. Hem gücü düşük hem de çok pahalı. Harbiden ben de o paraya NC 750 alırım yani.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mondial nevada modelinde 32 bin tl fiyat çekmiş diye duydum , bu ürününde düşük olacağını zannetmiyorum.

sırada çift silindir sanırım. Dominardan ciddi anlamda düşük olmaz ise ücreti pek satılmaz.

Egzosu değiştirmişler, arka çantayı büyütmüşler ama genel olarak tasarım ve malzeme kalitesi aynı gibi duruyor.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı yurekli_emin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence onu da satarsınız çünkü gücü sizi tatmin etmeyecektir bir süre sonra.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

Ben Mondial kullanan biri olarak ben olsam ben de almam. Hem gücü düşük hem de çok pahalı. Harbiden ben de o paraya NC 750 alırım yani.
    Emin bende yaş 65 .Birinci amacım üç kuruş emekli maaşıyla, motosikletimi elden kaçırmadan sahip
    çıkabilmek. Eh yarın öbür gün imkanım olduğunda RX3S satışa çıkarsa tereddüt etmeden alırım. Bu yaştan
    sonra sen bana R 1 i bedava versen ben o makinenin hakkını veremem ki. Kendi adıma konuşuyorum-- kişi
    kendi sınırının neresi olduğunu bilecek.--

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial nevada modelinde 32 bin tl fiyat çekmiş diye duydum , bu ürününde düşük olacağını zannetmiyorum.

sırada çift silindir sanırım. Dominardan ciddi anlamda düşük olmaz ise ücreti pek satılmaz.

Egzosu değiştirmişler, arka çantayı büyütmüşler ama genel olarak tasarım ve malzeme kalitesi aynı gibi duruyor.
    Arni benim evoyu tercihimin birinci sebebi 3 çanta + ön muhafaza camı üzerinde hazır şekilde gelmesi. Aynı cam ve
    çantalara para verip de aldıktan sonra Domi ile aynı paraya gelmeyecek mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Nevada gerçekten çok pahalı . Tamam hakikaten çok yakışıklı hale getirmişler . Görüntü 10 üzerinden 10 . İyi de
    rx3 25 hp su soğutma 26500 lira, Nevada 18.5 hp hava soğutma 30000 + liralara. Akıllara zarar bir etiket.
    bursevi

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    getirip zahmet etmesinler aklı başında biri bunu türkiye şartlarında almaz
    MtnXIII bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emin bende yaş 65 .Birinci amacım üç kuruş emekli maaşıyla, motosikletimi elden kaçırmadan sahip
    çıkabilmek. Eh yarın öbür gün imkanım olduğunda RX3S satışa çıkarsa tereddüt etmeden alırım. Bu yaştan
    sonra sen bana R 1 i bedava versen ben o makinenin hakkını veremem ki. Kendi adıma konuşuyorum-- kişi
    kendi sınırının neresi olduğunu bilecek.--

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

Arni benim evoyu tercihimin birinci sebebi 3 çanta + ön muhafaza camı üzerinde hazır şekilde gelmesi. Aynı cam ve
    çantalara para verip de aldıktan sonra Domi ile aynı paraya gelmeyecek mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Nevada gerçekten çok pahalı . Tamam hakikaten çok yakışıklı hale getirmişler . Görüntü 10 üzerinden 10 . İyi de
    rx3 25 hp su soğutma 26500 lira, Nevada 18.5 hp hava soğutma 30000 + liralara. Akıllara zarar bir etiket.

3 cantanın kullanım acısından pek işe yarar olmadıgını düşünsemde amacınıza hizmet ediyor ise ne ala .
    Rx3i evo güzel ama su an 27 bin tl civarı. Ne yalan söyleyim abi 20 bin olsa alınır da 27bine alınmaz bence.
    Baktıgın zaman cidden dikkat cekici ve fark ettirici bir motor, aksesuarlarının ustunde gelmesi ayrı bir güzellik. bildiğim kadarıyla usb , sarj vs. de üstünde geliyor hatta. cok iyi !

Domınar 400 ün 28 bin oldugu piyasada 27bin tl rx3i evo. bilemedim.

Mondial son dönemde kendini japonlarla falan yarıştırıyor fiyat olarak.

allah aşkına 125 cc vulture 11 bin tl !

Motosikleti
    1998 electra glide
    Getirdikleri 250 lik Cruiser'ın fiyatını 31.000TL yaptılar Bu gelirse 50K olur boşa bekleyip sevinmeyin.

Motosikleti
    cıks
    bu rx3s dedikleri zamanında rx4 olarak çıkacak olan zongshen mi???

Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu rx3s dedikleri zamanında rx4 olarak çıkacak olan zongshen mi???
    Aynen. 👍🏻

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

kendi sınırının neresi olduğunu bilecek.--[COLOR="Silver"]
    Abi bence onu alacağına Dominar 400 almalısın o da 400cc bu da 400cc onun gücü mantıksız şekilde daha düşük bunun bir nebze daha iyi. Hakikaten 40000 tl lere çıkarsa gerçekten çok mantıksız olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler