Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Başlangıç motoru

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçe ne kadar
    Şimdilik 8.500 TL kadar bütçe ayırabiliyorum maksimum. Temmuz ayına kadar 15-20 bini bulur ayırdığım bütçe.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    düşe kalka motor mu ogrenilir arkadaş.

cbf 150

ybr 125

ns160

vulture

bunlara bak
    Jeansque bunu beğendi.

Motosikleti
    şubatta alınacak.
    h2yle başla seneye h2r ye geçersin
    Jeansque bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Size katılmıyorum kesinlikle. ABS siz motor kesinlikle almasın şimdi de 5 sne sonra da. 2020 r 25 aldım. almadan önce abs versiyonu mu diye sordum satıcılar artık abs ülkemizde de zorunlu dediler. Abs hayat kurtarır taa ki bilmeyen adam için extra önemlidir.
    Jeansque bunu beğendi.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Tavsiyem Temmuz'da al, ABS li al.. Mağara dönemi tavsiyesi verenleri gözardı et. Sağlık bu, can ..
    Jeansque bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Şu an 8.500 TL ile bir motor alacaksanız, vitesli düşünüyorsanız ybr tarzındaki motorları öneriyorum ben.
    Scooter'da düşünebilirsin alışmak için. Genelde vitesli motorla başlayacaklara tavsiye ybr ya da honda'nın ybr muadili olanlar. Aynı bütçede hem devir saati hem vites göstergesi olan Honda modelini şu an hatırlayamadım ona da yönelebilirsiniz. Sonuçta yeni başlıyorsunuz ve vites göstergesinin de devir saatinin de işinize yarayacağını düşünüyorum
    Jeansque bunu beğendi.

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    Alıntı Jeansque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdilik 8.500 TL kadar bütçe ayırabiliyorum maksimum. Temmuz ayına kadar 15-20 bini bulur ayırdığım bütçe.
    temmuzu bekleyin bence de güzel ekipman alın ekipmandan sonraki bütçeniz ile de motor bakın yamaha ybr125,honda cb125f gibi motosikletlere bakın ilandaki motor üzerinde düşünmeyin bile Allah korusun, unutma candan değerli bir şey yok
    Jeansque bunu beğendi.
    tekeriniz yere sağlam bassın...

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st(satıldı) Honda CB125E
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ilk defa abs li alma! tavsiyesi görüyorum 😏

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

36000 deki cbr in motor zamanı geliyorsa biz elimizdeki hint motorlarını 15000 e gelince satalım Allah korusun elimizde patlar
    Benim CB125E 50bin km de hala bi tık yok kullanıcıda bitiyor herşey bakımları düzgün yapıldığı sürüce uzun süre seni götürür
    Jeansque bunu beğendi.

Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı kivanc34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size katılmıyorum kesinlikle. ABS siz motor kesinlikle almasın şimdi de 5 sne sonra da. 2020 r 25 aldım. almadan önce abs versiyonu mu diye sordum satıcılar artık abs ülkemizde de zorunlu dediler. Abs hayat kurtarır taa ki bilmeyen adam için extra önemlidir.
    Hocam aklıma takılan bir soru var. Belki sorum saçma gelecek kusura bakmayın. Ben Elazığ'da oturuyorum, Samsun'da bir motosiklet beğendim. Devir işlemleri için illa Samsun'a gitmeme gerek var mı? Mesela ben parasını yollasam, bana gönderseler devir işlemlerini burada halledebilir miyim ?

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Alıntı Jeansque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam aklıma takılan bir soru var. Belki sorum saçma gelecek kusura bakmayın. Ben Elazığ'da oturuyorum, Samsun'da bir motosiklet beğendim. Devir işlemleri için illa Samsun'a gitmeme gerek var mı? Mesela ben parasını yollasam, bana gönderseler devir işlemlerini burada halledebilir miyim ?
    Aynı anda iki imza gerekli diye biliyorum. Vekalet ile oluyor, vekaleti olan kişi ile diğeri aynı anda imza atıyorlar, devir gerçekleşiyor.
    *

ABS'siz motosikletler, fren dozajını öğrenmek, kilitlenince fren yapmayı bırakmadan fren elciğini kontrollü serbest bırakarak fren gücünü azaltmak ama fren yapmaya devam ederek kilitlenmeyi fren yaparak gidermek için önerilir.
    Ben gereksiz bir beceri olarak görüyorum.
    ABS her zaman her şartta çok çok daha avantajlı.

*

Elimiz değmişken şu konuyu da açıklığa kavuşturalım: ABS Fren Mesafesini Uzatır Mı?

ABS Fren Mesafesini Uzatır Mı?
    Jeansque bunu beğendi.
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)