Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alçaltma kiti hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Dostlar geceniz iyi olsun..

Motosikletimde alçaltma kiti mevcut, ihtiyaç duymadığım için sökmeyi düşünüyorum ama daha önce hiç alçaltma kitiyle işim olmadığından bu parça buraya extra olarak mı takılıyor yoksa başka bi parça sökülüp onun yerinemi takılıyor bilgisi olan var mı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Extra takilmiyor. Orjinalinin yerine bu paeca takiliyor. Orjimali bu parcadan daha kisa. Eger siz takacaksaniz, motorda orta sehpa olmasi lazim. Orta sehpaya alip, bir adet araba krikosunu da arka masanin orta birlesim yerine koyun. Parcayi cikardiktan sonra orjinal kisa parcayi takmak icin krikoyu yavas yavas indirin. Arka masa asagi dogru iner. Orjinal parcanin delikleri yerine gedigine vidalayin. Loctite takviyesi de iyi olur. Ugrasmam diyorsaniz ustaya goturmekten baska care yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Oem parça varmış, teşekkür ederim palazar.

Alçaltma kiti kullanmaya ihtiyaç duymuyorum normalde ama elimde orjinali olmadığı için kullanmaya devam edicem.

Xt 660 mi motor?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    wr250r hocam

Orjinslin uzunlugunu ogrenebilirseniz, tornacida ya da lazer kesimcide yaparlar cuzi bir rakama. 6 mm. Et kalinligi olan parcadan yapilacak. Xt 660 olsaydi, orjinali 125 mm. di. Wr 250 yi bilmiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)