Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2020 motobike fuarı indirimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Fazla bileti olan var mı bugün için, şu an kapıdayım da

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    N/A
    Kombine bilet isteyen ulaşsın barkod atarım whatsappdan

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Bugün ziyaret ettim , geçmiş yıllara göre daha çok yedek parça ve giyim firması stand açmış , eskiden motosiklet kulüpleri için ayrılan yerler satışa ayrılmış , birkaç tane büyük kulüp harici kimse yok , içeri giriş baya sıkı , öyle kulüp üyesiyim diyeni almıyorlar , ziyaretçi kodu ile biletixden giriş yapılabiliyor , iyide olmuş gereksiz kalabalıklar yok , fiyatlar iyi gibi , İzmirli bir firma (Foxmotor) dan tanesi 30 tl ye çok kaliteli yakalı ve yakasız tsörtler aldım , yurt dışından getirmişler Adidas kalitesinde Ktm , Yamaha , Honda vs. logolu ürünler harika , firmanın ortaklarından biri Batu isminde lisanslı yarışçı , mart sonu Isle of Man TT ye gidiyormuş , başarılar diledik , birde Mahle marka yağ filtresi aldım , 4 lt Castrol 5-40 tam sentetik yağ alana filtre hediye 190 tl..

birde , davetiye kodunuz varsa pek güvenmeyin , bende 20 tane vardı hepsi geçersiz çıktı..

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    bajajın instagram hesabinda fuardaki motosikletlerin yaninda DTS OİL koymuslar baktim internetten bajaj özel üretim 10 000 km garanti veriyo fuara gidip gören yada bilgisi olan ?

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajajın instagram hesabinda fuardaki motosikletlerin yaninda DTS OİL koymuslar baktim internetten bajaj özel üretim 10 000 km garanti veriyo fuara gidip gören yada bilgisi olan ?
    bu sene o kadar çok marka vardıki isimlerini hatırlayamıyorum , ilk defa duyduğum yağ , pantolon , silikon koruma pedleri , led ışıklandırma , lastik koruma jelleri vs satan bir sürü firma vardı , benim piaggio nun ön balatalar cbf 150 ile birebir aynı , bir yerde cbf balata yazıyordu sordum kaç lira diye 11 lira sana 10 olur dedi adam :D güvenip alamadım ama işçilikde güzel gibiydi..
    kurubuzz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)